صفحه 31 از 44 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    ممنونم
    اسم دانشگاه University of Windsor در لیست نمی باشد...آیا باید در قسمت "درخواست بررسي و ارزشيابي مدارك تحصيلي"
    درخواست بدیم..حالا الان ما مدرکی نداریم از اونجا هم جواب ما ار می دهند...ممنونم
    http://grad.saorg.ir/Credential-Evaluation-Book
    دوست عزیز
    لیست ذکر شده برای افرادی است که از 2013 به بعد تحصیل را شروع کرده یا می کنند. در حالی که، بخش "درخواست بررسي و ارزشيابي مدارك تحصيلي" برای افرادی است که تحصیل را تمام کرده مدرک گرفته اند و درخواست ارزیابی دارند (مشخص است که قبل از 2013 تحصیل را شروع کرده اند). لذا شما با توجه به وضعیتتان باید عمل کنید.
    اگر می خواهید در دانشگاه ویندسور شروع به تحصیل کنید و نام آن در لیست نیست شاید بهتر باشد برای اطمینان به وزارت علوم مراجعه کرده و جویا شوید. ولی اگر تحصیلتان در این دانشگاه انجام شده است پس شامل لیست دیگری میشوید که بر اساس آن باید تقاضای ارزیابی کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Fastronomer آواتار ها

سلام.جای بهتری واسه این سوالم پیدا نکردم،ببخشید دیگه.
    تو لیست دانشگاههای مورد تایید، اگه از یه دانشگاه متوسط پذیرش بگیریم(واسه مستر) و معدلمون کمتر از 14 باشه بهمون معافیت تحصیلی میدن؟؟
    واسه این میپرسم که نوشته که اگه واسه مستر به یه دانشگاه متوسط میرین برای ارزشیابی مدارک باید معدلتون 14 به بالا باشه.
    the best , never rest

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام دوستان من از دانشگاه koblenz آلمان پذیرش دارم . میخواستم بدونم این دانشکاه تابحال ارزیابی نشده یا کلا مورد تایید نیست ؟
    من به رشته ای که ازش پذیرش دارم خیلی علاقه دارم الان واقعا موندم چکار کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگر منظورتان دانشگاه
    UNIVERSITÄT KOBLENZ-LANDAU
    است. به نظر می رسد حتی در لیست دانشگاههای ضعیف هم نیست.
    رنک آن هم در
    World Universities and Colleges Ranking
    بیش از 2800 است که شاید دلیل عدم وجودش در لیست باشد. بهرحال شاید بهتر باشد با احتیاط عمل کنید و ابتدا با وزارت مشورت کنید.

Junior Member

باسلام. کسی میدونه چه جوری میشه به وزارت در مورد رتبه جدید دانشگاهها تقاضای بررسی مجدد داد (مثلا ایمیل یا حضوری ...). در مورد Sapienza University of Rome که قبلا در لیست ممتاز بود و الان خوب. این در حالیه که طبق رنکینک های معتبر دانشگاه اول/دوم ایتالیا می باشد. در بروز رسانی جدید (93.04.08) بسیاری از دانشگاههای اسپانیا از خوب به رده ممتاز آمدند که خیلی پایین تر از Sapienza هستن! موارد مشابه دیگری هم هست.. اینم رنکینگ های این دانشگاه:

http://www.topuniversities.com/node/4545/ranking-details/world-university-rankings/2013
    http://www.shanghairanking.com/World...013/Italy.html
    http://www.webometrics.info/en/Europe/Italy

لطفا در مورد این دانشگاه و چگونگی بررسی محدد رتبه ها نظر بدهید.

ویرایش توسط ali_aero : July 20th, 2014 در ساعت 03:26 PM

ApplyAbroad Veteran

واقعا باعث تعجب است که وزارت علوم توانایی رتبه بندی دانشگاههای ایران را ندارد ولی تمام دانشگاهای جهان را رتبه بندی میکند. تا سه هفته ی پیش یک دانشگاه ممتاز بود، الان متوسط. من تخصص تحصیلیم به رتبه بندی مرتبطه. رتبه بندی یک فرآیند پیچیده و مشکل هست به این سادگی امکان پذیر نیست اونم برای اینهمه دانشگاه. من که توجهی به این رتبه بندی نمیکنم.

خب اگر بعد تحصیل بخواین برگردید ایران باید به رتبه بندی توجه کنید...

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

با‏ ‏سلام‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏‏ ‏با‏ ‏مدرک‏ ‏دوره‏ ‏مجازی‏ ‏میشه‏ ‏اپلای‏ ‏گرفت‏ ‏و‏ ‏قبولش‏ ‏دارن‏ ‏در‏ ‏خارج‏ ‏کشور؟

Junior Member

دوستان 2 سوال داشتم :
    دانشگاه های مورد تایید لهستان کدوم ها هستن در حال حاضر ؟
    بعد اینکه معمولا تو این لیست های وزارت علوم عالی . خوب . متوسط . ضعیف میزنن
    میخواستم بدونم برای خروج از کشور اگه از دانشگاهای وضعیت عالی و خوب پذیرش داشته باشیم برای خروج از کشور به خاطر مشمول بودن دچار مشکل نمیشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Mississippi

دوستان دانشگاه University of Alabama in Huntsville آمریکا تو لیست قبل از می 2013 هست ولی تو لیست بعد از می 2013 نیست. چون دانشگاه خوبیه مطمئنم که جا انداختند! تو پست های قبلی دیدم که از این مورد بازم وجود داشته ولی مثل اینکه درستش کردند(مثل دانشگاه sherbrooke که خودمم چک کردم قبلاً نبود ولی الان جزء ممتاز هست). میخواستم بدونم چطوری میشه پیگیری کرد و بهشون اطلاع داد؟

دوستان ببخشید، اینجا کسی میدونه دانشگاه Fachhochschule Ostwestfalen-Lippe شهر Lemgo, مدرکش تو ایران اعتبار داره یا نه؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)