صفحه 28 از 44 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink6204 نمایش پست ها
    لینک دانشگاههای مورد ارزیابی وزارت علوم

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...%202013).aspx
    این که قدیمیه و مال سال 92 اشکال نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

دوستان سلام
    منم از یک دانشگاه تازه تأسیس که تو زمینه مورد علاقم یکی از بهتریناس، برای دکتری پذیرش با فاند دارم. منتها تا حالا ارزشیابی نشده. آفر لتر هم طبق ایمیل دانشگاه تا هفته دیگه به دستم میرسه. تا 31 شهریور هم فرجه یکسالم تموم میشه. من حالا بایستی چه کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

سلام دوستان.
    این دانشگاههایی که قبلا تو فهرست وزارت علوم بودن ولی الان حذف شدن رو چجوری میشه بررسی کرد؟ مثلا دانشگاه State University of New York College of Environmental Science and Forestry رتبش تو usnews ، 86ه قبلنم تو فهرستی که سال 89 داده بود وزارت علوم تو گروه ممتاز بود. ولی تو فهرستی که سال 92 داده بود حذف کردن!!! ینی دیگه این دانشگاه مدرکش معتبر نیس؟ اگه درخواست بررسی بدیم به نظرتون کاری میکنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام دوستان

بنده میخوام پذیرش دانشگاه دوستی ملل روسیه (رودن)‌ واسه PhD رو بگیرم.
    اما با توجه به اینکه این دانشگاه در لیست وزارت علوم در رده خوب قرار داره آیا پس از اخذ مدرک در اون دانشگاه این مدرکم بدون قید و شرط PhD تلقی میشه یا مسایلی مثل کنترل کیفی رساله رو مطرح میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز
    بنظر من شما با کله برو! شانست زده الان رقابت بورس خیلی بالاست اونم از ایرلند که دانشگاه های عالی مردمی به نسبت انگلستان خونگرم داره من جای شما بودم سه سوت می رفتم!
    ایرلند سطح علمی دانشگاه ها بسیار بالا هست و برای اینده خودت را بیمه می کنید!
    مرسی از راهنماییت اما درخصوص رتبه دانشگاه و عدم تایید توسط وزارت علوم و راجع به مطلبی که گفتم چه نظری دارید؟

اگه کسی از یه دانشگاه (از نظر وزارت علوم) درجه 2(گروه خوب) مدرک دکترا بگیره و برگرده ایران، برای معادل سازی مدرک، دردسرهای خاصی داره؟
    کلا با دارندگان مدارک دکترا از دانشگاه های گروه دو چه برخوردی میشه؟
    از نظر هیئت علمی شدن یا کار در ارگانهای دیگه؟
    کلا اگه از دانشگاه های گروه دو فاند داشته باشیم، شما توصیه می کنید که بریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

سلام دوستان
    با توجه به اینکه لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سایت سالانه در حال تغییر هستش، پس مشکلات زیادی رو در خصوص ارزش مدارک در ایران خواهیم داشت... من برای فوق لیسانس از دانشگاهی در اسپانیا اقدام کردم، که مورد تایید وزارت علوم هستش و الان در سایت اسمش موجوده، حالا اگر بخوام دکترای پیوسته اونجا رو هم بخونم، تا اون موقع که برگردم شاید شرایط فرق کنه و دیگه مدرک اون دانشگاه رو قبول نداشته باشند...فکر کنم این مشکل الان برای همه دانشجویانی که تحصیل در خارج از کشور دارند، وجود داشته باشه...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به اینکه لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سایت سالانه در حال تغییر هستش، پس مشکلات زیادی رو در خصوص ارزش مدارک در ایران خواهیم داشت... من برای فوق لیسانس از دانشگاهی در اسپانیا اقدام کردم، که مورد تایید وزارت علوم هستش و الان در سایت اسمش موجوده، حالا اگر بخوام دکترای پیوسته اونجا رو هم بخونم، تا اون موقع که برگردم شاید شرایط فرق کنه و دیگه مدرک اون دانشگاه رو قبول نداشته باشند...فکر کنم این مشکل الان برای همه دانشجویانی که تحصیل در خارج از کشور دارند، وجود داشته باشه...
    خیر مشکلی نیست. لیست وزات علوم تاریخ و کمیته ای که برسی اش میکنه سال و شماره ای دارن و براساس اون سال استنهاد میشه. بنابراین شما در سالی که فوق از اسپانیا گرفتی مورد قبول بوده و در لیست بوده حتی اگر در سال 2020 هم تغییر کنه و در لیست نباشه تاییده. چون در اون سال تایید بوده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical-rudn

سلام آیلتس عزیز آیا دانشگاه های چین مورد تایید هستند برای پزشکی و شرایط پذیرش شرط معدل هست در چین یا خیر ؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan7 نمایش پست ها
    سلام آیلتس عزیز آیا دانشگاه های چین مورد تایید هستند برای پزشکی و شرایط پذیرش شرط معدل هست در چین یا خیر ؟ ممنون
    تا جایی که اطلاع دارم در لیست وزارت بهداشت نیستند اما در لیست جدیدی که بصورت برگه در اختیار دارن با داشتن برخی شرایط و ضوابط مشکل ساز نیست. البته ایرانی زیاد برای پزشکی اینجا هستن. بهتره با وزارت بهداشت بصورت حضوری مکاتبه داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)