صفحه 44 از 44 نخستنخست ... 3435363738394041424344
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 438 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

سلام دوستان
    من از دانشگاهی برای مقطع دکتری پذیرش دکتری دارم. اما این دنشگاه در لیست وزارت علوم در رده "ج متوسط" قرار داده رو روبروی اون "صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد" نوشته شده. آیا وزارت علوم اجازه خروج از کشور و گرفتن معافیت تحصلی رو به من میده؟
    ممنون

Junior Member

دوستان، اگه یه دانشگاه تو گروه ب باشه و ما امسال پذیرش بگیریم بریم، اما سالهای بعد بیارن تو ج یا بالکل حذف کنن، اون وقت پس از اتمام تحصیل، مدرک ما رو ارزیابی میکنن؟ یا ملاک، زمان پذیرش گرفتنه که ب بوده

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط applyboy نمایش پست ها
    دوستان، اگه یه دانشگاه تو گروه ب باشه و ما امسال پذیرش بگیریم بریم، اما سالهای بعد بیارن تو ج یا بالکل حذف کنن، اون وقت پس از اتمام تحصیل، مدرک ما رو ارزیابی میکنن؟ یا ملاک، زمان پذیرش گرفتنه که ب بوده
    ملاک همون سالی هست که پذیرش میگیرید.
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط muogen نمایش پست ها
    ملاک همون سالی هست که پذیرش میگیرید.
    ممنون
    بعد من احتمالا ژانویه برم, اون وقت لیست 2019 تو سپتامبر میاد دیگه و من طبق گروه بندی 2018 باهام رفتار میشه هنوز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyboy نمایش پست ها
    عرض احترام جناب gholizadeh1992
    اگه شما برای دکترا اپلای کردید پذیرش گرفتید اگه دانشگاهتون داخل لیست وزارت علوم نبود یا حضورا یا از طریق تلفن با مدیر سازمان علوم طبقه دوم حضورا صحبت کنید اول باهاشون رفیق شید بعد درخواستتون بگید
    بودند افرادی که دانشگاهشون اصلا داخل لیست نبود با رایزنی موفق شدند حالا شما بحث سر فقط دکترا

سلام جناب
    applyboy
    اگه یه دانشگاه تو گروه ب باشه و ما امسال پذیرش بگیریم بریم، اما سالهای بعد بیارن تو ج یا بالکل حذف کنن، اون وقت پس از اتمام تحصیل ملاک، زمان پذیرش گرفتن ارزیابی میکنند
    با ارزوی صحت و سلامتی x20

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gholizadeh1992 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاهی برای مقطع دکتری پذیرش دکتری دارم. اما این دنشگاه در لیست وزارت علوم در رده "ج متوسط" قرار داده رو روبروی اون "صرفا تا مقطع کارشناسی ارشد" نوشته شده. آیا وزارت علوم اجازه خروج از کشور و گرفتن معافیت تحصلی رو به من میده؟
    ممنون
    سلام
    آیا شما پاسخی برای این سوال پیدا کردین؟

کلا سوال من اینه که آیا از نظر قانون نظام وظیفه، معافیت تحصیلی جهت خروج از کشور و تحصیل در مقطع دکترا، به دانشگاه هایی که داخل لیست وزارت علوم نیستن تعلق نمیگیره؟

من هم دقیقا همین سوال رو دارم. با خانوم کیدری، مسئول کشوری که پذیرش گرفته بودم، تماس گرفتم. گفتن که به کسایی که پذیرششون بعد از تاریخ 22 جوئن بوده برا دکترا و دانشگاهشون تو رده ج هس، معافیت نمی‌دن. گفت سعی کنی با دانشگاه مقصد صحبت کنی که تاریخ پذیرشتو قبل از 22 جوئن بزنن. ولی حالا خب اگه دانشگاه قبول نکرد که این کارو کنه ما چه راهی داریم؟

Junior Member

سلام دوستان. من از یه دانشگاه پذیرش گرفتم که در لیست وزارت علوم نیست. برای اینکه بتونم معافیت تحصیلی رو دور بزنم، میتونم از یه دانشگاه دیگه که مورد تایید وزارت علوم هست پذیرش بگیرم و برای گرفتن معافیت تحصیلی این دانشگاه رو به امور دانشجویان و نظام وظیفه معرفی کنم ولی برای گرفتن ویزا اون یکی دانشگاه رو معرفی کنم؟ امکان چنین راه حلی هست؟ برای خروج از کشور به مشکلی بر نمی خورم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)