صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دانشگاه هاي مجارستان چجورين؟
    سلام دوست عزیز
    از میان دانشگاه های موجود در کشور مجارستان، تعداد 10 دانشگاه مورد تایید وزارت علوم هست :
    ‌معرفي‌دانشگاه‌هاومراكزآموزش‌عالي‌مجارستان‌ 1- Corvinus University of Budapest
    2- University of Debrecen
    3- Eotvos Lorand University
    4- University of Miskolc
    5- Budapest University of Technology and Economics
    6- University of Pannonia
    7- Godollo University of Agricultural Sciences

8- University of Horticulture and Food Industry
    9- Semmelweis University
    9- صرفاً رشته هاي تربيت بدني و علوم ورزشي
    10- Szent Istvan University
    11- University of Szeged
    نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی صادر شده از این کشور در مقاطع مختلف به شرح زیره :
    کارشناسی : دریافت مدرک
    Foskolai Oklevel Bachelor از دانشگاه های معتبر مجارستان به شرط حداقل سه سال تحصيل و داشتن ديپلم دبيرستان يا پيش دانشگاهي
    کارشناسی ارشد : دریافت یکی از مدارک زیر از دانشگاه های معتبر مجارستان با شرایط مورد نظر منجر به ارزشیابی مدرک در درجه کارشناسی ارشد میشه :

: Egyetemi Oklevelحداقل چهار سال تحصيل و داشتن ديپلم دبيرستان يا پيش دانشگاهي

: Master Doctor universitatisحداقل يك سال تحصيل، ارائة پايان نامه و داشتن مدرك كارشناسي معتبر

: Szakiranyu Tovabbkepzesi Oklevel Egyetemi Doktorraحداقل يك سال تحصيل، ارائه پايان نامه و داشتن مدرك كارشناسي معتبر
    دکترا :
    دریافت مدارک
    Doktor
    Mester
    Candidatus Scientiarum
    Doctor Scientiarum
    Ph.D.
    DLA
    از دانشگاه های معتبر مجارستان به شرط حداقل سه سال تحصيل در دانشگاه هاي معرفي شده و داشتن مدرك كارشناسي ارشد معتبر
    دو تا لینک هم از دانشگاه های مجارستان براتون آوردم که میتونین مطالعه کنین :

http://studyinfo.blogfa.com/post-10.aspx
    http://www.study1000.com/171754/sec_...2.aspx?lang=Fa

موفق باشید

من احتیاج به کتاب ارزشیابی به صورت pdf دارم ، البته آخرین چاپش ، کسی میتونه کمکم کنه ؟

Junior Member ali_tk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m_khavandgar نمایش پست ها
    من احتیاج به کتاب ارزشیابی به صورت pdf دارم ، البته آخرین چاپش ، کسی میتونه کمکم کنه ؟
    اینجا میتونید همه رو ببینید ولی pdf نیست فکر کنم آخرین آمار باشه ولی
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D.../AllItems.aspx

Junior Member

سلام یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم تو آمریکا رو دیدم و متوجه شدم که دانشگاه UMBC(University of Maryland Baltimore County) که دانشگاه معروفیم هست بین ایرانیا توی اون لیست نیست با اینکه از نظر رنکینگ خیلی از دانشگاههای پایینتر از اون حتی توی رده ممتاز طبقه بندی شدن
    میخواستم بدونم الان در صورت گرفتن پذیرش از این دانشگاه باید چیکار کنم؟ کلا ممکنه که این لیست کامل نباشه ؟ چطوری میشه استعلام کرد ؟
    و اینکه اگر نباشه دانشگاهی توی این لیست از لحاظ صدور معافیت تحصیلی یا موارد دیگه مشکل به وجود میاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط djsina نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من لیست دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم تو آمریکا رو دیدم و متوجه شدم که دانشگاه UMBC(University of Maryland Baltimore County) که دانشگاه معروفیم هست بین ایرانیا توی اون لیست نیست با اینکه از نظر رنکینگ خیلی از دانشگاههای پایینتر از اون حتی توی رده ممتاز طبقه بندی شدن
    میخواستم بدونم الان در صورت گرفتن پذیرش از این دانشگاه باید چیکار کنم؟ کلا ممکنه که این لیست کامل نباشه ؟ چطوری میشه استعلام کرد ؟
    و اینکه اگر نباشه دانشگاهی توی این لیست از لحاظ صدور معافیت تحصیلی یا موارد دیگه مشکل به وجود میاد؟
    دروود.
    دوست عزیز. متاسفانه باید عرض کنم این مشکل رو دوست بنده هم داشت متاسفانه وزارت قبول نمیکنه. حتی شما اگر پذیرش هم بگیرید معافیت رو صادر نمیکنه. شما بهتره برای روشن شدن مطلب به وزارت علوم مراجعه کنید و در این خصوص رایزنی کنید البته هر چند وقت ممکنه لیست جدید رو به روزرسانی نکنند و از شانس شما در لیست جدید نام این دانشگاه گنجانده شده باشد. توکل بر خدا.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان
    کسی شماره تلفنی از وزارت علوم داره، می خوام ببینیم دانشگاه های کشور استونی مورد تایید هستن یا خیر؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی شماره تلفنی از وزارت علوم داره، می خوام ببینیم دانشگاه های کشور استونی مورد تایید هستن یا خیر؟
    دروود.
    من در ابتدا یه پیشنهاد دارم. بهتره برای کلیه سوالاتتون یه مراجعه حضوری دشاته باشید بدلیل اینکه بهتر پاسخگو هستند و شما کاملاً تمامی پاسخها رو دریافت خواهید کرد.

نشانی: ایران - تهران - شهرک قدس (شهرک غرب)، میدان صنعت، بلوار انقلاب(خوردين)، خیابان هرمزان، نبش خیابان پیروزان جنوبی، معاونت دانشجوئی وزارت علوم- طبقه سوم

لینک تماس با مسئولین وزارت علوم

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    من در ابتدا یه پیشنهاد دارم. بهتره برای کلیه سوالاتتون یه مراجعه حضوری دشاته باشید بدلیل اینکه بهتر پاسخگو هستند و شما کاملاً تمامی پاسخها رو دریافت خواهید کرد.

نشانی: ایران - تهران - شهرک قدس (شهرک غرب)، میدان صنعت، بلوار انقلاب(خوردين)، خیابان هرمزان، نبش خیابان پیروزان جنوبی، معاونت دانشجوئی وزارت علوم- طبقه سوم

لینک تماس با مسئولین وزارت علوم
    ممنون دوست عزیز ولی انگار همه در این وزارت خونه هنوز تو خواب زمستونی هستن کسی جواب تلفن نمیده.
    اگه شماره دیگه ای هم هست که بشه ازش پرسید ممنون میشم قرار بدید.

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شماره های زیر رو میزارم تا دوستان اگه خواستن بتونن اعتبار دانشگاه های مورد نظرشون رو از وزارت علوم جویا بشن:
    021-82233047
    021-82233027
    021-82233026

البته هر کدوم از این شماره ها مربوط به یک حوزه(چند تا کشور منظورم هست) است که نمی دونم هرکدوم برای کجاست.

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

امروز متوجه شدم سایت وزارت علوم مدت هاست که دامنش عوض شده و دریغ از یک اطلاعیه در سایت مربوطه تا آدم رو به سایت جدید راهنمایی کنه.
    گذشته از این ها در سایت جدید کتاب دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم نیست دوستان اگه لینکی دارن بزارن تا بعدیا بتونن استفاده کنن(من کشوری که می خواستم رو همین جا پیدا کردم)
    اگر هم اشتباه میگم دوستان لطف کنن و اصلاح کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)