صفحه 18 از 44 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_66s نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من با دانشگاهی در اسپانیا مصاحبه کردم که اسمش توی لیست وزارت علوم نیست. خیلی سعی کردم تلفنی با وزارت علوم تماس بگیرم و راجب به اعتبار اون دانشگاه سوال کنم که موفق نشدم، اصلا جواب نمیدن. شما شماره ای دارید که جوابگو باشن؟ یا اگه کسی این روزا میره وزارت علوم میشه لطف کنه و برام بپرسه؟ من تهران نیستم.
    خیلی ممنون
    يه توصيه بهت ميكنم..البته به عنوان كسي كه تقريبا همه مسير هارو رفته...از دانشگاه هاي مورد تاييد وزارت علوم پذيرش بگير دانشگاه هاي خيلي خوبي هم هستن...وگرنه پذيرشت بايد بره كميسيون و اعتبارش بررسي بشه و بعد از حداقل 6 ماه گرفتاري و رفت و آمد ممكنم هست كه تاييد نشه!!
    كار خودت رو بي خود سخت نكن و گرفتاري واسه خودت درست نكن .
    اين رو روي تجربه شخصي بهت ميگم چون آخرش مجبور ميشي دانشگاه مورد تاييد اينا رو بگيري (البته اگر ارز دانشجويي نخاي و مشكل خروج نداشته باشي و اينكه نخاي ايران برگردي كلا بي خيال تاييد اينا باش)

باز اگر شك داري بپرس تا بهت بگم چه كني...ولي شك نكن به حرفام من پير شدم تو اين مسير!

ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

خیلی ممنون از توصیه تون. اما موقعیت خیلی خوبیه نمی خوام از دستش بدم. البته فکر نکنم اونا هم شش ماه منتظرم بشن تا اونطور که شما میگید، پذیرشم تایید شه!
    خب حالا باید چیکار کنم؟

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

نقل قول نوشته اصلی توسط hana_66s نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توصیه تون. اما موقعیت خیلی خوبیه نمی خوام از دستش بدم. البته فکر نکنم اونا هم شش ماه منتظرم بشن تا اونطور که شما میگید، پذیرشم تایید شه!
    خب حالا باید چیکار کنم؟
    پيغامات رو چك كن...كامل گفتم برات
    ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

Junior Member

دوستان عزیز. من از university of applied sciences (FH) Bonn- Rhein-Sieg تو آلمان پدیرش گرفتم ولی نمیتونم بفهمم مورد تایید وزارت علوم هست یا نه! تو این لیست اسم FH ها رو که مورد تایید نمیشه دید! روی لینکشم که میزنم قثط منو میبره به سایت دانشگاه magdeburg که اصلا فکر نمیکنم fh باشه! کسی اطلاعاتی نداره منو راهنمایی کنه؟ یعنی هیچ کدوم از مراکز عالی فنی یا fhها توی آلمان تایید شده نیستن؟!!در ضمن من واسه master تو رشته autonomous systems پذیرش گرفتم....

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mew نمایش پست ها
    دوستان عزیز. من از university of applied sciences (FH) Bonn- Rhein-Sieg تو آلمان پدیرش گرفتم ولی نمیتونم بفهمم مورد تایید وزارت علوم هست یا نه! تو این لیست اسم FH ها رو که مورد تایید نمیشه دید! روی لینکشم که میزنم قثط منو میبره به سایت دانشگاه magdeburg که اصلا فکر نمیکنم fh باشه! کسی اطلاعاتی نداره منو راهنمایی کنه؟ یعنی هیچ کدوم از مراکز عالی فنی یا fhها توی آلمان تایید شده نیستن؟!!در ضمن من واسه master تو رشته autonomous systems پذیرش گرفتم....
    دروود.
    دوست عزیز موسسات علوم کاربردی در کشور المان که به FH مشهور هستند به شرطی که دوره 4 ترم که همان 2 سال است را برای فوق در نظر گرفته باشند با شرایط همچون داشتن نمره زبان مورد قبول وزارت علوم می باشند.

Junior Member

خیلی خیلی از جوابتون ممنونم.
    دوره که 4 ترمه است و نمره زبان هم میخواد. شرط خاص دیگه ای هم هست یا فکر میکنید با این اوصاف مورد تایید باشه و لزومی نداره دیگه درخواست بررسی دانشگاه رو بدم ؟ چون من ساکن تهران نیستمو سخته بخوام حضوری بیام... تلفنیم که ج نمیدن....
    نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز موسسات علوم کاربردی در کشور المان که به FH مشهور هستند به شرطی که دوره 4 ترم که همان 2 سال است را برای فوق در نظر گرفته باشند با شرایط همچون داشتن نمره زبان مورد قبول وزارت علوم می باشند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mew نمایش پست ها
    خیلی خیلی از جوابتون ممنونم.
    دوره که 4 ترمه است و نمره زبان هم میخواد. شرط خاص دیگه ای هم هست یا فکر میکنید با این اوصاف مورد تایید باشه و لزومی نداره دیگه درخواست بررسی دانشگاه رو بدم ؟ چون من ساکن تهران نیستمو سخته بخوام حضوری بیام... تلفنیم که ج نمیدن....
    There is no any important status about that universities, therefore, don't concern about it. go ahead and let enjoy

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

اعتبار مدارک دانشگاههای آمریکا در آذرماه از سوی اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم مورد بررسی قرار گرفت که بر این اساس 51 دانشگاه در ردیف دانشگاههای نامعتبر آمریکا شناسایی شد.

بر اساس اعلام اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تعداد دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌ عالی‌ امریکا که در ردیف گروه یک یا ممتاز قرار گرفته اند به 89 دانشگاه می رسد.

در این میان حدود 271 دانشگاه نیز در گروه دو یا خوب قرار گرفته اند اما اداره کل دانش آموختگان پیشنهاد کرده که اگر چه‌ مدارک‌ دانشگاه‌های‌ گروه‌ دو ارزشیابی‌ می‌شود، اما توصیه‌ می‌شود‌ در دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد (Master) و دکتری(Ph.D)تنها در دانشگاه‌های‌ گروه‌ یک ادامه‌ تحصیل‌ داده‌ شود.

پیش از این اعلام شد که مدارک 50 دانشگاه آمریکا بی اعتبار است، در حال حاضر یک دانشگاه به این لیست افزوده و تعداد نامعتبرها به 51 دانشگاه افزایش یافت.

لیست کامل دانشگاههای معتبر و نامعتبر در آدرس http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/2/آمریکا.aspx اعلام شده است.

Junior Member

با سلام

عزیزان میخواستم بدونم اگه دانشگاه مورد نظر تو لیست دانشگاه های مورد تایید نباشه چه اتفاقی میفته؟ برای خروج دانشجوهای مشمول حتماً نیازه که دانشگاه تایید بشه ، درسته؟ اگه آره پروسه اش چه جوریه و چه مدت طول میکشه؟

توضیح هم اینکه: من الآن دانشجوی ترم 8 کارشناسیم و رشته و دانشگاه مورد نظرم Master of Finance در Frankfurt School of Finance and Management هستش. این رشته رتبه 32 رو در رنکینگ Financial Times که معتبرترین رنکینگ رشته های مالی هست رو داره. اینم لینکش:

http://rankings.ft.com/businessschoo...xperience-2012

ولی دانشگاه تو لیست تاییدی ها نیست. تا 3 هفته دیگه جواب پذیرشم معلوم میشه و البته چون هنوز از لیسانسم فارغ التحصیل نشدم ، پذیرشم مشروط خواهد بود.

کلاً در یک جمله اینکه: تایید کردن پذیرش مشروط چه جوریه و جقدر طول میکشه؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه اطلاع دارین ، جواب بدین.

سلام به همگی
    با توجه به شرایطی که اینجا ذکر کردم http://bit.ly/Xzw2j6
    دوستان شانس من رو برای پذیرش فول فاند دکترای برق/کنترل برای رنک 100 تا 200 آمریکا پیش بینی کردن
    با توجه به اینکه وزارت علوم حدود 90 دانشگاه آمریکا رو به عنوان گروه یک (ممتاز) اعلام کرده و توصیه کرده در دانشگاه های گروه دو برای دکترا اقدام نشه؛ آیا تحصیل در گروه دو (خوب) برای من که قصد برگشتن و استخدام در هیات علمی رو دارم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    آیا تمام 90 دانشگاه گروه یک (ممتاز) جزو رنک های یک تا صد هستن؟ یا ممکنه بعضی ها رنک های بالاتر از صد باشن؟
    واقعا دغدغه شده برام! خیلی ممنونم از جواب تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)