صفحه 19 از 44 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

درود
    دوستان در مورد دانشگاه UMBC خبر جدیدی ندارن؟ آخه رنکش خوبه اما توی لیست اصلا نیست!
    University of Maryland Baltimore County

Junior Member ali_ghassemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان وقتی که اسم دانشگاه تو این لیست نباشه یعنی من که سربازم نمی تونم برم؟
    ارز دانشجویم نمیدن؟
    ی سواله دیگه : چقدر احتمالش هس که الان این لینک کاملتر شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghassemi نمایش پست ها
    ارز دانشجویم نمیدن؟
    قاعدتا به شما تسهیلات مانند معافیت تحصیلی و ارز نخواهند داد و خوب نمیتونید از کشور خارج شید چون معافیت ندارید. اما به نظرم اونقدرها قانونشون در این مورد سفت و سخت نباشه. من تو یکی از پست های این فروم فکر میکنم خوندم که میشه با صحبت کردن همون مسئولین بررسی پرونده ها رو راضی کرد که پذیرش شما رو تأیید کنند. اصلا نگران نباشید.
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ghassemi نمایش پست ها
    ارز دانشجویم نمیدن؟
    دوست عزیز، ممکن هست که دانشگاه مد نظر شما مورد تایید وزارت علوم باشد، ولی در این لیست نباشد، میتوانید با مراجعه حضوری یا تلفنی پیگیری کنید.

آدرس مراجعه حضوری در این پست، تلفن در این پست و ایمیل در این پست. لطفا به تاریخ پست ها توجه نمایید، اگر تغییر کرده لطفا دوستانی که اطلاع دارند، اطلاع رسانی نمایند.

اگر هم پرس و جو کردید و مشخص شد که دانشگاه مد نظر شما مورد تایید وزارت علوم نیست، باید درخواست ارزیابی بدهید، که نتیجه کاملا نامشخص هست و ممکن است پس از پیگیری ها تایید نشود و در نهایت به مشکل برمیخوردید و وزارت علوم براتون پرونده تشکیل نمیده، پس قبل از هر اقدامی مطمئن شوید. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    دوست عزیز، ممکن هست که دانشگاه مد نظر شما مورد تایید وزارت علوم باشد، ولی در این لیست نباشد، میتوانید با مراجعه حضوری یا تلفنی پیگیری کنید.

آدرس مراجعه حضوری در این پست، تلفن در این پست و ایمیل در این پست. لطفا به تاریخ پست ها توجه نمایید، اگر تغییر کرده لطفا دوستانی که اطلاع دارند، اطلاع رسانی نمایند.

اگر هم پرس و جو کردید و مشخص شد که دانشگاه مد نظر شما مورد تایید وزارت علوم نیست، باید درخواست ارزیابی بدهید، که نتیجه کاملا نامشخص هست و ممکن است پس از پیگیری ها تایید نشود و در نهایت به مشکل برمیخوردید و وزارت علوم براتون پرونده تشکیل نمیده، پس قبل از هر اقدامی مطمئن شوید. موفق باشید.
    قسمتی که به این سوال ها پاسخ می داد جاش تغییر کرده یعنی دیگه در ساختمان اصلی وزارت علوم نیست.
    فکر کنم آدرسش میدان فردوسی خیابان فرصت بود یکمی که از خیابان بالا برید ساختمان رو می بینید.

موفق و سلامت باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    قسمتی که به این سوال ها پاسخ می داد جاش تغییر کرده یعنی دیگه در ساختمان اصلی وزارت علوم نیست.
    فکر کنم آدرسش میدان فردوسی خیابان فرصت بود یکمی که از خیابان بالا برید ساختمان رو می بینید.

موفق و سلامت باشید

سلام شماره تلفن دارید از محل؟من ایران نیستم که پاشم برم اونجا
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanjoon نمایش پست ها
    سلام شماره تلفن دارید از محل؟من ایران نیستم که پاشم برم اونجا
    ممنون
    اگه توجه می کردید دوستمون لینک پستی که درش شماره تلفن بود در پست بالایی من قرار داده بودن
    فکر می کنم این شماره هم بود(دقیق یادم نیست) : 02188319699
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

مثل این که تغییراتی در اعتبارسنجی مدارک دانشگاه های خارج از کشور در وزارت علوم ایجاد شده. این موضوع در اخبار ساعت ۱۴ امروز از تلویزیون پخش شد. متن خبر هم در خبر گذاری ها آمده است:

http://www.khabaronline.ir/detail/285654/society/Police

اما من در سایت وزارت علوم تغییراتی در لیست دانشگاه های مورد پذیرش ندیدم. دوستان کسی از این موضوع اطلاع دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meslahik نمایش پست ها
    مثل این که تغییراتی در اعتبارسنجی مدارک دانشگاه های خارج از کشور در وزارت علوم ایجاد شده. این موضوع در اخبار ساعت ۱۴ امروز از تلویزیون پخش شد. متن خبر هم در خبر گذاری ها آمده است:

http://www.khabaronline.ir/detail/285654/society/Police

اما من در سایت وزارت علوم تغییراتی در لیست دانشگاه های مورد پذیرش ندیدم. دوستان کسی از این موضوع اطلاع دارد؟
    من رفتم وزارت علوم پرسیدم گفتن به زودی در سایت میزنیم رنکینگ جدیدو
    اگر با تبعیض جنسیتی زیاد آشنا نیستید، مستند (2011) Miss Representation را ببینید تا با شدت این نوع تبعیض در آمریکا بیشتر آشنا شوید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational Engineering - University Erlangen

سلام دوستان
    من میخوام واسه دانشگاه ecole de technologie superieure (ETS) اپلای کنم. تماس گرفتم با وزارت علوم ولی مسئول دانشگاه های کشور کانادا نبود. یکی از همکاراشون بهم گفتن که لیست جدید طبق گفته قبلی در May 2013 اعلام میشه که حدود یک ماه دیگه احتمالا اعلام میشه.
    حالا سوالم اینه از اونجایی که اسم دانشگاه تو لیست اعلام شده نیست من چه طوری باید مطلع بشم که این دانشگاه مورد تایید هست یا نه؟

یه نکته هم بگم که به گفته اون خانومه اگه از دانشگاهی پذیرش گرفتید تا قبل از اعلام لیست جدید حتماً در سامانه امور دانش آموختگان وزارت علوم باید ثبت نام کنید چون اگر خدایی نکرده اسم اون دانشگاه تو لیست جدید نباشه دیگه مدرک شما ارزشیابی نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)