صفحه 3 از 44 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

Banned

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

با عرض پوزش هيچ يک از لينک ها کار نميکنن من دانشگاه های معتبر هلند و کانادا رو از ديدگاه وزارت علوم ميخواستم

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

سایت درجه بندی دانشگاهها توسط وزارت علوم چند وقتی است که از کار افتاده. برای کمک به بچه هایی که تازه می خواهند مراحل apply رو شروع کنند، دوستان اگر قبلا save کردند به تفکیک کشور (پرمتقاضی) اینجا upload کنند.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

درجه بندی دانشگاههای کانادا از دیدگاه وزارت علوم:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Olympia : January 7th, 2014 در ساعت 02:49 AM
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

البته دوستان به این نکته هم توجه کنند که آیا وزارت علوم خودمون هم مورد تایید این دانشگاهها هست؟!!!
    اگر یک فلج مادرزاد قهرمان دو ماراتن نشود، مقصر خودش است. (سارتر)

Senior Member

بحث این نیست که اگر وزارت علوم صلاحیت این کار رو داره یا نه. بحث سر این هست که حداقل فردی مثل من هنوز برام به صورت قطعی مشخص نیست که اگر برم برای همیشه می خوام اونجا بمونم یا نه. یعنی موردی هم نیست که به همین راحتی مشخص بشه و بتونم با قطعیت راجع بهش نظر بدم. فکر کنم افراد زیادی هم مثل من باشن. پس ترجیح می دم دانشگاهی که می رم توی این لیست باشه که اگر زمانی تصمیم به برگشت گرفتم، بتونم این ور هم معادل مدرکی که دارم رو دریافت کنم. از حق هم نگذریم اکثر دانشگاههای دنیا توی این لیست وزارت علوم هستن. یعنی به نظر من که لیست کاملی هست.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

درود
    من يك نكته ديگر هم به نكات هاشميان عزيز اضافه كنم و آن اينكه شما مي توانيد دانشگاههاي كشورهاي مختلف را به را حتي پيدا كنيد و نيازي به سرچ براي دانشگاههاي كشور مورد نظر نداريد و فقط بايد سايت دانشگاه را پيدا كنيد
    بدرود

Senior Member pouya4 آواتار ها

اینم لینک درست برای همه کشورهای دنیا...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

Junior Member

پیش فرض مهر خروج از کشور برای دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه خارجی غیر معتبر

امیدوارم عنوان واضح باشه. اگه کسی قبل از سن مشمولیت از کشور خارج بشه، بعد در دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم نیست مشغول به تحصیل بشه، می تونه یه سری به ایران بزنه یا اگه بره گیره ...؟
    تا اونجایی که من می دونم، برای دانشجویی که در وزارت علوم پرونده تشکیل داده باشه (یعنی دانشگاهش در خارج مورد تایید باشه) مهر می زنن و سالی سه ماه می تونه ایران باشه. اما برای غیرمعتبر مهر نمی زنن. حالا کاری ش نمی شه کرد؟ وثیقه ای چیزی...؟
    کسی اطلاع بیشتر از قوانین یا لااقل مراجعی که می شه پاسخ سوال رو پیدا کرد داره؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید. یه دوستی دارم که گیر این مسئله ست. می خواد بره خانواده ش رو در ایران ببینه ولی نمی دونه چکار باید بکنه.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

پیش فرض پاسخ : مهر خروج از کشور برای دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه خارجی غیر معتبر

بهترين مرجع خانم اصفهاني در وزرات علوم هست.
    و اما نظر شخصي:
    خيلي بعيد ميدونم دانشگاهي كه مورد تاييد وزرات علوم نيست بشه كاريش كرد...
    به هر حال وقتي ايشون تشريف آوردن ايران موقع خروج نياز به مهر خروج دارن كه اونم با معرفي وزرات علوم امكان پذيره و دانشگاهي كه مورد تاييد وزرات علوم نيست بعيده كه نامه به اداره گذرنامه بدن
    ولي يه راهي هست و اونم پيدا كردن يه پارتي تو وزارتخونه :P
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهر خروج از کشور برای دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه خارجی غیر معتبر

می شه لطف کنین بگید خانم اصفهانی رو در کدوم بخش وزارت علوم باید پیدا کرد؟ وزارتخونه اداره یا اداره کلی برای امور نظام وظیفه داره؟
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)