صفحه 4 از 44 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

پیش فرض پاسخ : مهر خروج از کشور برای دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه خارجی غیر معتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    می شه لطف کنین بگید خانم اصفهانی رو در کدوم بخش وزارت علوم باید پیدا کرد؟ وزارتخونه اداره یا اداره کلی برای امور نظام وظیفه داره؟
    خانم اصفهاني در وزارت علوم طبقه سوم بخش اعزام با هزينه شخصي(فكر كنم اتاق 312)
    تلفن:
    82233142
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

پیش فرض پاسخ : مهر خروج از کشور برای دانشجوی شاغل به تحصیل در دانشگاه خارجی غیر معتبر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    امیدوارم عنوان واضح باشه. اگه کسی قبل از سن مشمولیت از کشور خارج بشه، بعد در دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم نیست مشغول به تحصیل بشه، می تونه یه سری به ایران بزنه یا اگه بره گیره ...؟
    تا اونجایی که من می دونم، برای دانشجویی که در وزارت علوم پرونده تشکیل داده باشه (یعنی دانشگاهش در خارج مورد تایید باشه) مهر می زنن و سالی سه ماه می تونه ایران باشه. اما برای غیرمعتبر مهر نمی زنن. حالا کاری ش نمی شه کرد؟ وثیقه ای چیزی...؟
    کسی اطلاع بیشتر از قوانین یا لااقل مراجعی که می شه پاسخ سوال رو پیدا کرد داره؟ ممنون می شم اگه راهنمایی کنید. یه دوستی دارم که گیر این مسئله ست. می خواد بره خانواده ش رو در ایران ببینه ولی نمی دونه چکار باید بکنه.
    شايد اين قانون به درد بخوره:
    http://81.28.32.60/vazifeh/other_pag...nin/kharej.htm

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

دانشگاه هاي نروژ تو ليست نيستند اصلا. اين يعني چيييييييييييييييييييييي؟

Junior Member

دانشگاه هاي نروژ چرا مورد تائييد نيستند؟ با اينكه اسلو و ان تي ان يو رتبه جهاني زير 100 دارن؟!!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamr
    دانشگاه هاي نروژ چرا مورد تائييد نيستند؟ با اينكه اسلو و ان تي ان يو رتبه جهاني زير 100 دارن؟!!
    تو این لیست که خیلی کشور ها نیستن مثل پرتغال ، سنگاپور ،افریقای جنوبی و ... یعنی این ها هیچ کدوم قابل قبول نیستن؟

فکر نکنم !!! :

ولی باید گفت که در خواست برای تحصیل تو این کشور ها ;D کمتره شاید از این بابت نیاورده .
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

abdollahifar
    Guest

پیش فرض دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

با سلام
    این هم لینک دانشگاه های مورد تائد وزارت علوم

موفق باشین
    عبدالهی
    http://abdollahifar.page.tl

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/book.aspx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض دانشگاهي خارج از ليست وزارت علوم !

سلام،

آیا اگه مشمول باشیم واسه سربازی اونوقت هر دانشگاهی که بخوایم بریم باید حتما وزارت علوم تایید کنه؟ در حالی که واسه غیر مشمولین این قانون وجود نداره؟

من قبلا از کانادا پذیرش داشتم (واسه master) و اون دانشگاهش چون مورد تایید هست با اون وثیقه گذاشتم اما ویزا ندادن بهم متاسفانه . حالا از یه دانشگاه تو Korea که جزو 4 تای اول هست تو فنی مهندسی پذیرش و فاند کامل گرفتم اما نمیدونم واقعا چه آدمای معجزه ای نشستن تو بخش تایید دانشگاه که این دانشگاه رو و حتی یک دانشگاه دیگه که بهترین دانشگاه کره تو فنی مهندسی هست رو تایید نکردن.
    حالا من پاسپورت دارم ولی اجازه خروجش 20 روز قبل expire شده. زنگ زدم وزارت ببینم میشه با این پذیرش اجازه خروج زد که البته آقای مقیمی جواب داد که چون دانشگاه مورد تایید نیست اجازه خروج بهم نمیدن.
    جالب اینجاست که الان تعدادی ایرانی هستن که تو این دوتا دانشگاه کره که اشاره کردم دارن درس میخونن و دلیلش هم اینه که چون مشمول نبودن دیگه وزارت کاری نداشته ظاهرا.
    از طرفی این سوال برام پیش اومد که اگه اینطوریه اسم کشور Singapore اصلا کلا تو لیست نیست حالا چه برسه به اینکه بخایم ببینیم کدوم دانشگاهاش مورد تاییدن، پس اونوقت چطوری این همه آدم مشمول میرن واسه دکترا Singapore؟
    یعنی میخوام ببینم راهی هست که برم وزارت و سریش شم تا بلکه بهم اجازه خروج بدن؟ تا حالا کسی از دوستان مشمول تونسته بره دانشگاهی که مورد تایید نبوده؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاهي خارج از ليست وزارت علوم !

دوست عزیز

منم یه موقع مشکلی مثه شما داشتم که دانشگاهم مورد تایید بود ولی نامه پذیرش واسم نفرستاده بودن و یه جور نامه رسمی دیگه فرستاده بودن برام که رفتم وزارت علوم (مشمولم) گفتن نمیشه ... باید فقط نامه پذیرش رسمی (از اینجور که شما میگی یه دانشگاه مورد تایید) داشته باشی ... تئوری سریش و ... رو امتحان نکردم ... ولی طبق تجربه ای که داشتم فک نکنم جواب بده ... موفق باشی ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

سلام دوستان،

آیا برای گرفتن اجازه خروج از وزارت علوم جهت تحصیل در مقطع فوق لیسانس، دانشگاهی که ازش پذیرش داریم باید حتما و مطلقا مورد تایید وزارت علوم باشه؟ اگه مشمول خدمت سربازی باشی یا نه فرقی داره؟
    من یه دانشگاهی تو Korea هست که ازش فاند کامل گرفتم و خیلی هم دانشگاه خوبی هست اما مورد تایید نیست، من هم سربازی ندارم ولی پاسپورت بدون اجازه خروج دارم اونوقت آیا می تونم اجازه خروج بگیرم؟
    خیلی ممنون و متشکر.

I think you could find your answer in some topics....Anyway...you can go to Ministry of Science and ask them to evaluate that University...Most likely they will accept it so you can get a letter to exit the country...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)