صفحه 15 از 17 نخستنخست ... 567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 161

موضوع: آشنایی اعضای فروم با وضعیت همدیگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی کاربرانی برای سال 2010-2011-2012-2013 اقدام می کنند و فراخوان همکاری/کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط Cortex نمایش پست ها
    سلام دوستان! این تاپیک برای این ایجاد شده که بین دوستان و همشهریان کاربر تعامل و همکاری بیشتری ایجاد شه! تا کاربران در زمینه ربان-ارائه مقاله- مبادله کتب درسی-همفکری برای انتخاب دانشگاه و ...با پارتنر های خود آشنا شده و همکاری داشته باشند...
    عزیزانی که پست می دن و تقاضای کمک و همکاری دارند باید به این سوالات پاسخ دهند...و پارتنر خود را در شهر خود و مقطع خود پیدا کنند و در صورت لزوم همکاری به عمل آورند...
    امید است جهت بالا رفتن هرچه بهتر سطح علمی قدمی برداشته باشیم و راه پذیرش را هموارتر سازیم...
    (بدیهی است؛ هر گونه سوء استفاده در این تاپیک متوجه فرد مخطی می باشد و سایت هیچگونه پاسخگویی به آن ندارد)
    1-شهر و دانشگاه
    2-رشته/گرایش/مقطع
    3-تاریخ فارغ التحصیلی
    4-تاریخ اقدام
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش
    6-معدل تا کنون
    7-تعداد مقالات/موضوع تحت تحقیق یا مورد علاقه برای ارائه مقاله(در صورت رغبت برای ارائه مقاله)
    8-نمره زبان/سمپل آن(در صورت وجود- در غیر اینصورت نام امتحان مورد نظر)
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز)
    10-
    __________________________________________________ ________________________________________
    مروری بر قوانین :

۱۶. به منظور جلوگیری از سوء استفاده موسسات یا اشخاص سودجو از فضای فروم برای به دام انداختن کاربران، اعلام آدرس ایمیل یا سایر روش‌های ارتباطی با کاربران برای دادن اطلاعات به آنها غیرمجاز و دادن اطلاعات فقط در همین وب‌سایت مجاز است. اعلام آدرس سایر وب‌سایت‌ها در صورتی که اطلاعات در آن‌ها مستقیما وجود داشته باشد مجاز است.

بنابراین خواهشمندم از گذاشتن آدرس ایمیلتون در پست ها به طور مستقیم خود داری کنین تا فضای سالم تری رو شاهد باشیم .

دوستان میتونین اطلاعات مربوط به هر فرد رو از طریق PM یا صفحه ی شخصیش پیگیری کنن

با احترام .

Radian
    -__________________________________________________ ________________________________________
    موفق باشید
    1.ساری-دانشگاه صنعتی بابل
    2.برق/الکترونیک/لیسانس
    3.شهریور 89 درسم تقریبا تموم شد(چند تا واحد گذاشتم که تیر 90 فارغ التحصیل بشم)
    4.مهر 89(همین الان دنبال استاد و دانشکاهم برای FALL 2011)
    5.به ترتیب اولویت: آمریکا/کانادا/آلمان/سوئد/استرالیا/
    6.تا الان 16.08 (بدون 12 واحد)
    7.یک مقاله ISI در مورد حل معادلات غیر خطی دارم...از تو پایان نامم هم دارم مقاله در میارم واسه کنفرانس یا هر جا(ساخت درایور لامپ LED)
    8.تافل و جی آر یی ثبت نام کردم.به زودی نمره هم خواهیم داشت!!!
    9.حتما نیاز دارم و به نیت فول فاند دارم اقدام می کنم.

اگه کسی واسه US یا CANADA استارت زده بهم پیغام بده....ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering at KIAU

پیش فرض پاسخ : معرفی کاربرانی برای سال 2010-2011-2012-2013 اقدام می کنند و فراخوان همکاری/کمک

1-تهران-دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
    2-مهندسی برق/الکترونیک/کارشناسی
    3-ان شاءالله تیر 90
    4-ان شاءالله همون موقع و بعدش اگر کنکور ارشدامسال یه جای خوب قبول نشم×
    5- استکبار جهانی (آمریکا)! روباه پیر (انگلیس)!،استرالیا -کانادا - آلمان- سوئیس- فرانسه- بلژیک- فنلاند- روسیه -نروژ- ایتالیا-اتریش ودیگر هیچ
    6- 14.6
    7-یک پروژه کارشناسی توپ در باره پیاده سازی یک پروسسور دیجیتال DSP بر روی یک FPGA برای تشخیص صوت ونگارش آن بر روی LCD ویا فایل TEXT خروجی.انصافا میتونم از توش 3-4 تا مقاله در آرم.اگرم نخوام با VHDL کار کنم و کد بنویسم باید از Neural Network نرم افزار MATLAB استفاده کنم که خودش یه دنیاست!
    طرح و ایده مقاله زیاد دارم اگر هم تا حالا ثبت اختراع 500،000 تومن نمیشد چندتا ثبت میکردم.
    خیلی مقاله خوندم واسه هین فکر کنم بتونم یکی دو تا بنویسم.
    8- 6 سال پیش یه TOEFL دادم شدم 602 دوباره میخوام شرکت کنم واسه iBT - حتما GRE رو هم امتحان میدم.
    9-حتما فاند میخوام مگر اینکه برم کشور های ارزون/ TA و RA هم قبول میکنیم(چه پر رو!)
    10-سوئد که پرید. میگم تا بقیه کشور ها هم شهریه ها رو نبردن بالا اگر شرایط تون مثل منه بیاین هممون یه جا بزنیم بریم اونجا رو آباد کنیم!!!

1-شهر و دانشگاه:
    2-رشته/گرایش/مقطع :شیمی/کاربردی/ارشد
    3-تاریخ فارغ التحصیلی:87
    4-تاریخ اقدام:دی 89 اقدام میکنم واسهfall2011
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش:آمریکا/کانادا/استرالیا
    6-معدل تا کنون: 18.16
    7-تعداد مقالات/موضوع تحت تحقیق یا مورد علاقه برای ارائه مقاله(در صورت رغبت برای ارائه مقاله):1 پتنت(اداره ثبت اختراعات آمریکا)،2 کنفرانس بین المللی،نانوفوتوکاتالیزوره ا
    8-نمره زبان/سمپل آن(در صورت وجود- در غیر اینصورت نام امتحان مورد نظر):تا حالا امتحان ندام ولی دو ماه دیگه امتحان ibt میدم و فکر کنم بتونم نمره بیارم
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز): ترجیح میدم فاند بگیرم

Junior Member

1-تهران-دانشگاه شریف 2-برق-مخابرات-مایکروویو نوری-کارشناسی ارشد 3-آخر تابستان 90 4-با توجه به ددلاین های امسال 5-اروپا 6 -17/1 7-فعلا 0 ولی تا آخر سال تحصیلی که امیدوار به وقاله و ژورنال هستم. 8-نمره زبان ندارم.در صورت نیاز TOEFL امتحان خواهم داد 9-نیاز دارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

1- تهران، دانشگاه علم و صنعت
    2- مکانیک-طراحی کاربردی- کارشناسی ارشد
    3-شهریور 90
    4- fall 2012
    5- آمریکا، کانادا
    6- 17.3
    9-حتماً

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی

1- شهید باهنر کرمان
    2- مهندسی کشاورزی- علوم دامی، کارشناسی
    3-تیر ماه 89
    4- الآن اقدام کردم برای ترم پاییز 2011
    5- فعلا استرالیا بعدش شاید سوئد و هلند
    6- 18/15
    7- سه تا کار تحقیقاتی غیر مرتبط با رشته ام انجام دادم که متاسفانه هیچ کدوم هم چاپ نشده اند و در حال انجام یک کار مرتبط با رشته ام هستم که فعلا خورده به یک سنگ بزرگ به نام پول!!
    8- نمره آیلتس مرداد همین امسال شد 6 با w5,R7, L5, S6 دو هفته دیگه دوباره امتحان می دم
    9- حتما اگر کمک هزینه بهم ندن اصلا بی خیالش می شم

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

-شهر و دانشگاه: تبریز، دانشگاه تبریز
    2-رشته/گرایش/مقطع: زمین شناسی/ تکتونیک/ کارشناسی ارشد
    3-تاریخ فارغ التحصیلی: 1386
    4-تاریخ اقدام: پاییز 2011
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش: سوئد، دانمارک، ایتالیا، کانادا
    6-معدل تا کنون: 18/34
    8-نمره زبان/سمپل آن(در صورت وجود- در غیر اینصورت نام امتحان مورد نظر): آیلتس 7.0
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز): بله
    ای کاش می توانستم
    یک لحظه می توانستم ای کاش
    بر شانه های خود بنشانم این خلق بیشمار را
    و گرد حباب خاک بگردانم
    تا با دو چشم خویش ببینند که خورشیدشان کجاست و باورم کنند
    ای کاش می توانستم

1- ليسانس امير كبير- ارشد تبريز
    2- مهندسي مواد/ انتخاب شناسايي/ ارشد
    3- اسفند 88
    4- پاييز 2011
    5- آمريكا كانادا آلمان سوئيس نروژ
    6- ليسانس 14.74/ ارشد 17.21
    7- 2 تا كنفرانس بين المللي در ايران/ 1 مقاله فارسي علمي پژوهشي/ 1 ژورنال تعداد ژورنال تا زمان پذيرش تغيير خواهد كرد.
    8- امتحان دادن تافل آي بي تي ميخوام امتحان بدم
    9- نياز به فاند شديدا
    10- يك كتاب چاپ شده و در حال نگارش يك كتاب ديگر

Junior Member

با سلام
    1- تهران/ دانشگاه امیرکبیر
    2-ریاضی-کاربردی-کارشناسی
    3-تیر 1390
    4-الان دارم اقدام می کنم برای مهر سال دیگه کارشناسی ارشدمو شروع کنم
    5-آمریکا/مالزی/ ایتالیا/نروژ/فنلاند
    6- معدلم کلم متاسفانه اصلا خوب نیست 13.22 البته معدل 2سال اخیر 1نمره بیشتره
    7-مقاله ای ندارم تو دانشگاه ما چون اکثر بچه ها به اسم دانشگاه متکی هستند کمتر کسی مقاله میده به خصوص اونم رشته من که خیلی خشک و تئوریکه
    اما چون دوست دارم برای ارشد کامپیوتر و به خصوص شبکه که بهش علاقه دارم بخونم دلم می خواد مقاله ای در زمینه شبکه های کامپیوتری داشته باشم
    8- توی پاییز امتحان تافل و GRE دارم
    9- حتما فاند می خوام

Junior Member

زيبا نورعلي
    1_شهر كيف,دانشگاه ملي پزشكي بوگامولتس
    2_دندانپزشكي-دكترا عمومي
    3_01/05/2012

4_ 01/06/2012
    5_كشورهاي بلوك غرب اورپا ,ترجيحا المان يا اسپانيا

6_نزديك به 17,5
    7_ندارم
    8_ندارم
    9_نياز دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)