صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 161

موضوع: آشنایی اعضای فروم با وضعیت همدیگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای فروم با وضعیت همدیگه

سلام
    مباركه. موفق باشين . به نظر شما من چكار كنم با شرايط زير؟
    من فارغ التحصيل مهندسي مواد هستم از دانشگاه صنعتي اصفهان در مقطع كارشناسي ارشد. ليسانس شيراز بودم. معدل فوق ليسانسم 33/17. 4 تا مقاله isi دارم، 2 تا هم ژورنالي داخلي و 8 تا كنفرانسي (كه دو تاش خارجيه). شاگرد اول فوق ليسانس هم بودم. 5 تا كار پژوهشي دارم. 2 ترجمه كتاب. داور 2 ژورنال isi هم هستم. از امتياز نخبگان هم براي سربازيم استفاده كردم و با انجام يك پروژه پژوهشي سربازيم انجام شد.ولي تافل و gre ندارم. بنظر شما كجاها اقدام كنم؟شانسم براي مهر امسال چقدره كه برم؟ رزومم براي كجاها مناسبه؟براي سال ديگه چكار كنم؟
    ممنون
    جاذبه خاك به ماندن ميخواند، و آن عهد باطني، به رفتن...<br />عقل به ماندن ميخواند و عشق، به رفتن...<br />و اين هر دو را خداوند آفريده است تا وجود انسان، در آوارگي و حيرت ميان عقل و عشق معنا شود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgari58
    سلام
    من فارغ التحصيل مهندسي مواد هستم از دانشگاه صنعتي اصفهان در مقطع كارشناسي ارشد. ليسانس شيراز بودم. معدل فوق ليسانسم 33/17. 4 تا مقاله isi دارم، 2 تا هم ژورنالي داخلي و 8 تا كنفرانسي (كه دو تاش خارجيه). شاگرد اول فوق ليسانس هم بودم. 5 تا كار پژوهشي دارم. 2 ترجمه كتاب. داور 2 ژورنال isi هم هستم. از امتياز نخبگان هم براي سربازيم استفاده كردم و با انجام يك پروژه پژوهشي سربازيم انجام شد.ولي تافل و gre ندارم. بنظر شما كجاها اقدام كنم؟شانسم براي مهر امسال چقدره كه برم؟ رزومم براي كجاها مناسبه؟براي سال ديگه چكار كنم؟
    ممنون
    این topic برای آشنایی اعضا هست. بهتره سوالاتتون رو در یک تاپیک جداگانه بپرسید. به نظر من شانس بالایی دارید . شاید هم رشته ایی هاتون بهتر بدونند کجا هاباید apply کنید.

Junior Member

برای چه رشته ای درخواست میکنین؟ مهندسي شيمي-نانو
    برا فوق درخواست میکنین یا برا دکترا؟ دکترا
    معدل لیسانس و اگه فوق دارین معدل فوقتون چند هست؟ لیسانس: 16.85 فوق: 17.91
    نمره TOEFL یا IELTS تون و GRE تون چند هست؟ فعلا خبری نیست
    از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدین یا هنوز دانشجو هستین و اگه دانشگاه آزادی هستین بگین از کدوم واحد ؟ لیسانس: دانشگاه پلي تكنيك فوق: دانشگاه تهران
    آیا سابقه کاری مرتبط داشتین ؟ اي دو سه سالي هست
    مقاله داخلی یا خارجی داشتین؟ بله تقريبا 5 تا مقاله دارم البته 2 تاش هنوز پذيرش نهاييش نيومده
    روي هر پله كه باشي خدا يه پله از تو بالاتره، نه بخاطر اينكه خداست واسه خاطر اينكه دستتو بگيره

Junior Member

برای چه رشته ای درخواست میکنین؟Industrial Engineering
    برا فوق درخواست میکنین یا برا دکترا؟Msc
    معدل لیسانس و اگه فوق دارین معدل فوقتون چند هست؟ :'(Bsc 12.89 --pure math
    نمره TOEFL یا IELTS تون و GRE تون چند هست؟ not yet
    از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدین یا هنوز دانشجو هستین و اگه دانشگاه آزادی هستین بگین از کدوم واحد : khaje nasir
    آیا سابقه کاری مرتبط داشتین ؟yes
    مقاله داخلی یا خارجی داشتین؟توی یه کانتست خارجی اول شدم
    امیدی نیس...مگه نه؟ :'(
    IMPOSSIBLE says I'M POSSIBLE

Junior Member

سلام من پیمانم. کارشناسی ناپیوسته عمران پرند ترم 6 . معدل کل تا الان 18.9 .خیلی خوش شانسم چون بطور خیلی اتفاقی باbule sky در دانشگاه اشنا شدم . تافل ندادم اما 4 ساله زبان کار می کنم تو سفیر و ... تنها ارزوم اینه که fall 2009 از یه دانشگاه تو کانادا یه fund بگیرم تا بین درسم فاصله نیوفته .تمام تلاشم رو گذاشتم که مسابقات بتون امسال مقام بیاریم. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم. :-[
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

sani1
    Guest

با سلام
    من فارغ التحصيل رشته برق-الكترونيك هستم
    از دانشگاه آزاد تبريز
    معدل 15
    هيچ مقاله اي هم ندارم
    ميخوام براي مقطع فوق ليسانس از يكي از دانشگاهاي مناسب كانادا پذيرش بگيرم.
    در ضمن دارم كلاس ibt toefl ميرم.
    مرسي

Junior Member

برای چه رشته ای درخواست میکنین؟ Construction Engineering and Management
    برا فوق درخواست میکنین یا برا دکترا؟ PhD
    معدل لیسانس و اگه فوق دارین معدل فوقتون چند هست؟ لیسانس 16.1 - 7 سال فاصله - فوق لیسانس 18.5
    نمره TOEFL یا IELTS تون و GRE تون چند هست؟ شروع کردم به خواندن
    از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدین یا هنوز دانشجو هستین و اگه دانشگاه آزادی هستین بگین از کدوم واحد ؟لیسانس دانشکده فنی دانشگاه مازندران - فوق لیسانس دانشگاه علم وصنعت ایران
    آیا سابقه کاری مرتبط داشتین ؟ 7 سال
    مقاله داخلی یا خارجی داشتین؟ 2 مقاله کنفرانس زمان لیسانس - الان هم مشغول به تحصیل و در حال تز

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

برای چه رشته ای درخواست میکنین؟ مکانیک یا بیومکانیک

برای فوق درخواست میکنین یا برا دکترا؟ PhD

معدل لیسانس و اگه فوق دارین معدل فوقتون چند هست؟ معدل لیسانسم 16 هست،‌معدل فوق 17.5

نمره TOEFL یا IELTS تون و GRE تون چند هست؟ فعلا برای IELTS ثبت نام کردم (مرداد ماه) ولی قصد دارم بعدش TOFEL و GRE رو هم امتحان بدم

آیا سابقه کاری مرتبط داشتین ؟ تقریبا نه

مقاله داخلی یا خارجی داشتین؟ 1 مقاله کنفرانس داخلی ، 5 مقاله کنفرانس خارجی، سه تا مقاله ژورنال خارجی چاپ شدن.
    1 کنفرانس داخلی دیگه هم فرستادم . 3 تا مقاله ژورنال خارجی هم دارن داوری می شن. یه مقاله هم برای یه ژورنال داخلی فرستادم. تا دو ماه آینده هم 2 تا مقاله ژورنال خارجی دیگه هم می فرستم.

براي کشورهای انگلیسی زبان اپلای می کنم
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

من هم چاکر رفقا، یاسر بزرگی سال 85 فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز هستم که می خوام برای ترم Spring 2009 اپلای کنم

معدل لیسانس: 14.5
    معدل فوق لیسانس: 16.5

Verbal:500, Quantitative: 740, Analystical Writing: 3
    Reading:29, Listening:26, Speaking: 17, Writing: 21

دو مقاله ژورنالی در Journal of Hazardous Materials و Chemical Engineering Journal (در زمینه Aerosol Science)
    و یک مقاله Submitی در ژورنال Industrial Engineering Chemistry Research (در زمینه Supercritical Phase equlibrium) که در حال داوری است

نظرتون در مورد رزومه ام چیه؟

سلام . من رامتين هستم . سن 31 سال . فارق التحصيل در مقطع كارشناسي كامپيوتر مهندسي نرم افزار در دانشگاه آزاد تهران جنوب . با معدل 14.5. سطح زبان متوسط . قصد دارم در دوره هاي Tofel يا IELTS شركت كنم . با اين شرايط به آمريكا و كانادا فكر نميكنم . بيشتر قصدم رفتن به يه دانشگاه خارجي (اروپايي) به عنوان يك نقطعه شروع هست . فعلاً تو اين زمينه و مراحلي كه ميشه از دانشگاه ها چگونه پذيرش گرفت بي اطلاع بي اطلاع هستم . از مطالب مفيدي كه در اين سايت هستم دارم استفاده ميكنم . از آشنايي با شما دوستان عزيزي كه اطلاعاتتون رو در اينجا به مشترك ميگذاريد خيلي خوشحالم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)