صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 96

موضوع: بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

Smile بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

این قسمت رو برای بحث آزاد در مورد تاریخ اعلام نتایج و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها درست کردم. فرق این قسمت با قسمت اعلام نتایج اینه که می تونیم در مورد نتایج و تاریخ اعلام نتایج بحث کنیم (نه اینکه فقط با یک فرمت خاص report کنیم). تا حالا در قسمت ((شانس گرفتن پذیرش و بورسیه)) این مسایل مطرح میشد که معمولا پست های مربوط به تاریخ اعلام اسکالرشیپ، نتایج اسکالر شیپ و کلا بحث ازاد در این مورد نامربوط تشخیص داده میشه و حذف میشه، لطفا دوستانی که اپلای کردن اینجا در این خصوص صحبت کنن (بحث آزادانه!). امیدوارم که استقبال بشه...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

ممنون اره منم استقبال میکنم. ضمن اینکه پست قبلی هم دنبال میکنیم چون قدیمی تر هست و اطلاعات کاملی داره.
    از دانشگاه دکین کسی خبر جدیدی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

لطفا اگر کسی از دانشگاه های استرالیا reject یا accept گرفته اینجا اعلام کنه. در موردش بحث کنیم و متوجه بشیم که اون دانشگاه در حال اعلام نتایج هست.
    با تشکر

با سلام
    نتیجه ملبورن اومد! من کاندیشنال شدم روی مدرک افیشیال و زبان! دیگه واسه اسکولارشیپ قرار نمی گیرم؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

میشه رزومه کامل خودت را بگی و اینکه ایا حرفی از بورس زدن یا نه؟ رشته و دانشگاه هم بگو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    با سلام
    نتیجه ملبورن اومد! من کاندیشنال شدم روی مدرک افیشیال و زبان! دیگه واسه اسکولارشیپ قرار نمی گیرم؟!

با سلام
    سلام دوست عزیز، شما کی مدارکتون رو فرستادین چون طبق محاسبات من حدودا باید نتایج دو هفته دیگه میومد (البته من اواخر آگوست فرستادم و دو ماه بعد می شه اواخر اوکتبر). فعلا که نتیجه ای برای من نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، شما کی مدارکتون رو فرستادین چون طبق محاسبات من حدودا باید نتایج دو هفته دیگه میومد (البته من اواخر آگوست فرستادم و دو ماه بعد می شه اواخر اوکتبر). فعلا که نتیجه ای برای من نیومده.
    احتمالا شما واسه اسکولارشیپ لحاظ شدی که هنوز نیومده! من 1 مقاله فارسی و 1 کتاب در حال نگارش فارسی دارم. تافل 100. لیسانس 14.5 و فوق 17.8 امیرکبیر. آخر آگوست فرستادم و نتیجه ام الان اومد.

احتمالا شما واسه اسکولارشیپ لحاظ شدی که هنوز نیومده! من 1 مقاله فارسی و 1 کتاب در حال نگارش فارسی دارم. تافل 100. لیسانس 14.5 و فوق 17.8 امیرکبیر. آخر آگوست فرستادم و نتیجه ام الان اومد.
    فکر نکنم طولانی شدن به بورس شدن ربط داشته باشه احتمالا شما چون زبانت در حد مورد نیاز نبوده زودتر بررسی کردن. من حدودا یک ماه پیش بهم ایمیل زدن و گفتن مدارکت کامله و رفته به دپارتمان مورد نظر برای تصمیم گیری نهایی. به شما همچین ایمیلی زده شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    فکر نکنم طولانی شدن به بورس شدن ربط داشته باشه احتمالا شما چون زبانت در حد مورد نیاز نبوده زودتر بررسی کردن. من حدودا یک ماه پیش بهم ایمیل زدن و گفتن مدارکت کامله و رفته به دپارتمان مورد نظر برای تصمیم گیری نهایی. به شما همچین ایمیلی زده شده؟
    اگر زبان کسی مشکل داشته باشه اصلا consider نمی شه برای اسکالرشیپ.

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

ملبورن به من ایمیل زد که 20 دسامبر نتیجه اعلام میشه. من آگوست اپلای کردم !

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)