صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 96

موضوع: بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_88 نمایش پست ها
    برای من هم نامه ریجکت اومده. من نمیدونم سیاست دانشگاهای استرالیا چیه! تو نامه من تنها نوشته:
    Unfortunately your academic background is unsuitable for this program
    لیسانس و فوق من مرتبط با رشته بوده و برای school of design اپلای کرده بودم.
    البته استاد راهنما منو 2 هفته قبلش در جریان گذاشت که منتظر خبر خوش نباش ! دلیلیشم گفت که امسال خیلی اپلیکنت قوی دارن و ایرانی ها هم وحشتناک اپلای کردن !

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

امروز از ملبورن این ایمیل برای من اومد:
    I write in reference to your Graduate Research application with the Melbourne School of Engineering for 2014.
    This email is to advise that you will be considered for a scholarship at the scholarship committee meeting on December 17th 2013. Please note that this meeting was originally scheduled for the 13th December however required a postponement due to the unavailability of the Chair.
    If you have not received your candidature outcome as yet we anticipate that you should receive this by the end of next week. There have been some delays as it’s a peak period for applications.
    Due to the change of meeting date we intend to have outcomes of the scholarship meeting to you by December 23rd 2013. There are three possible outcomes that you may receive;
    1. You will be offered a scholarship
    2. You have been unsuccessful for a scholarship
    3. You have been waitlisted and will be considered again at our next scholarship committee meeting on February 4th 2014.

If you have not received outcome advice by the 24th December please contact the Melbourne School of Engineering admissions team at eng-rhdadm@unimelb.edu.au

Further information on scholarships can be found on our website http://www.eng.unimelb.edu.au/study/research/scholarships.html

Please note that the University of Melbourne is closed from 12pm on Tuesday 24th December for the holiday period and will re-open on Thursday 2nd January 2014.

سلام خدمت دوستان
    lمن واسه QUT اپلای کرده بودم اما تا حالا هیچ جوابی نگرفتم. اون شرکتی که مدارکم رو تایید کرده بود و فرستاده بود گفت که به احتمال قوی من ریجکت شدم چون تا حالا نتیجه همه بورس ها اعلام شده است. به نظر شما از این به بعد امکانش هست که کسی بورسیه بگیره؟

سلام
    الان که تعطیله فکر کنم
    من پذیرش فقط گرفتم من بهQUT ایمیل زدم اونا هم به اون نمایندگیشون در تهران که مدارکمو فرستادن ایمیل دادن..بعد ایمیلم بهشون یک روز بعد جواب اومد ..

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    lمن واسه QUT اپلای کرده بودم اما تا حالا هیچ جوابی نگرفتم. اون شرکتی که مدارکم رو تایید کرده بود و فرستاده بود گفت که به احتمال قوی من ریجکت شدم چون تا حالا نتیجه همه بورس ها اعلام شده است. به نظر شما از این به بعد امکانش هست که کسی بورسیه بگیره؟

کدوم دانشگاه های استرالیا به ایرانی ها بورسیه ی تحصیلی میدن؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. (برای رشته های انسانی بورسیه یا کمک هزینه ی تحصیلی.)
    زبانم عالیه و مدرک لیسانسم هم زبان بوده از دانشگاه غیرانتفاعی. فوق لیسانسم هم یکی از رشته های مدیریتی دانشگاه سراسری.
    ویرایش توسط Danaz : January 5th, 2014 در ساعت 05:07 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    کدوم دانشگاه های استرالیا به ایرانی ها بورسیه ی تحصیلی میدن؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. (برای رشته های انسانی بورسیه یا کمک هزینه ی تحصیلی.)
    زبانم عالیه و مدرک لیسانسم هم زبان بوده از دانشگاه غیرانتفاعی. فوق لیسانسم هم یکی از رشته های مدیریتی دانشگاه سراسری.
    اطلاعاتتون بسیار کلی است. این که آیا می توانید بورس یا فاند بگیرید بستگی به معدل کارشناسی و بویژه ارشد شما دارد. همچنین تعداد مقالات چاپ شده در مجلات آی اس آی دارای ضریب تاثیر قابل توجه. در مورد دانشگاههای سوال شده بایستی به سایت دانشگاههای مختلف استرالیا که بسادگر قابل دسترس و پیدا کردن است مراجعه نمایید و بررسی نمایید. چون به تازگی عضو شده اید پیشنهاد میشود صفحات مختلف فروم را مطالعه کنید که اطلاعات بسیار خوبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Junior Member parisajf آواتار ها

من پذیرش گرفتم !
    بدون اسکولارشیپ ، برای مقطع دکتری ! هزینه اش واقعا" بالاست . کسی در مورد کار دانشجویی اطلاعاتی داره؟ یا هر راهی برای کسب درآمد!
    دلم نمی خواد پذیرشم رو از دست بدم اماسالی 120 میلیون تومان پول کمی نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط parisajf نمایش پست ها
    من پذیرش گرفتم !
    بدون اسکولارشیپ ، برای مقطع دکتری ! هزینه اش واقعا" بالاست . کسی در مورد کار دانشجویی اطلاعاتی داره؟ یا هر راهی برای کسب درآمد!
    دلم نمی خواد پذیرشم رو از دست بدم اماسالی 120 میلیون تومان پول کمی نیست!
    روی کار دانشجویی زیاد حساب باز نکن. مگر این که در ترم یا سال دوم از طریق استاد راهنما یا کارهایی که بعضی مواقع در دانشگاه مطرح میشود بتوانید کار موقتی پیدا کنید ولیکن بهرحال زیاد قابل اطمینان نیست و اگر پولی هم حاصل شود اصلاً قابل ملاحظه نمی باشد و قابل مقایسه با هزینه های شهریه و زندگی و ... نیست. بهرحال بدنیست که این را با استاد راهنمایتان در میان بگذارید انشا...که فرجی شود.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .همسرم کارشناسی اموزش زبان دانشگاه ازاد معدل 15وارشد همین رشته علوم تحقیقات بامعدل 16وایلتس 7 و10 سال سابقه تدریس در مدارس داره .میشه بگید آیا شانسی برای فاند در دانشگاههای استرالیا داره؟منظورم پذیرش وفاند برای دکترا ی اموزش زبانه.خیلی ممنون میشم اگه جوابم بدید.با سپاس..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lili2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .همسرم کارشناسی اموزش زبان دانشگاه ازاد معدل 15وارشد همین رشته علوم تحقیقات بامعدل 16وایلتس 7 و10 سال سابقه تدریس در مدارس داره .میشه بگید آیا شانسی برای فاند در دانشگاههای استرالیا داره؟منظورم پذیرش وفاند برای دکترا ی اموزش زبانه.خیلی ممنون میشم اگه جوابم بدید.با سپاس..
    دوست گرامی همسر شما برای گرفتن بورسیه باید حتما مقاله ISI داشته باشد و باتوجه به نوع دانشگاه و معدل پایین باید 3-4 مقاله رو داشته باشن در غیر اینصورت شانس زیادی ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)