صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

Junior Member

پیش فرض پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

سلام
    کسی در این زمینه تجربه داشته و موفق بوده لطفا بیاد اینجا در میان بذاره

1.ما که ایران هستیم از چه طریقی میتونیم یه کار مناسب که بهش ویزا بدن پیدا کنیم؟( اگه سایت مفیدی میشناسین معرفی کنین)
    2. تا حالا کسی با این روش رفته آمریکا؟
    3. آیا حتما باید وکیل بگیریم؟ حتی اگه کار و اسپانسر رو خودمون پیدا کردیم؟ یا کسی بوده که خودش اقدام کرده و موفق بوده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

سلام
    این سوال منم هست
    و واقعا چرا هیشکی پیگیر این مسیر نیست؟ که چهار سال الکی پی اچ دی نخونیم واسه رفتن به بازار کار.
    من خودم به شخصه پیگیر دو سه تا آگهی استخدام شدم و نهایتا گفتن شما عالی هستین واسه این شغل. ولی ما سیتزن میخوایم یا گرین کارت دار.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ نمایش پست ها
    سلام
    این سوال منم هست
    و واقعا چرا هیشکی پیگیر این مسیر نیست؟ که چهار سال الکی پی اچ دی نخونیم واسه رفتن به بازار کار.
    من خودم به شخصه پیگیر دو سه تا آگهی استخدام شدم و نهایتا گفتن شما عالی هستین واسه این شغل. ولی ما سیتزن میخوایم یا گرین کارت دار.
    این که برید اونجا دکتری بخونید حسن هم داره
    یک اینکه با سیستم تحصیلی آشنا میشید
    دو اینکه علمتون بیشتر میشه
    سه اینکه راحت تر با شرایط کشور جدید عادت می کنید
    ولی خوب هزینه اش 4سال زندگیه
    -------------------------------------
    اگر آشنا و یا فامیل داشته باشید شاید امکانش باشه ولی از طریق آگهی که مشخصه نمیشه
    مگر اینکه شما یه کاری بلد باشی که کسی اونجا بلد نباشه و به تخصص شما نیاز باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_ نمایش پست ها
    سلام
    این سوال منم هست
    احتمالش خیلی خیلی ضعیفه مگه اینکه توی کل آمریکا مثل شما نباشه و شرکت با صرف هزینه بالا شما رو وارد کنه.
    راه، همان است که تو می‌روی.

Junior Member

سلام

اگه اونجا آشنایی داشته باشیم که شرکت داره و گرین کارت هم داره و حاضره ما رو استخدام کنه چی؟ اصلا با این روش ممکنه ویزا بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laya_Sham نمایش پست ها
    سلام

اگه اونجا آشنایی داشته باشیم که شرکت داره و گرین کارت هم داره و حاضره ما رو استخدام کنه چی؟ اصلا با این روش ممکنه ویزا بدن؟
    تا جایی که اطلاع دارم بله اگه شخصی یا شرکتی اسپانسر شما شود و به شما Job Offer دهد یعنی میتواند شما رو ساپورت کند و میتوانید از این طریق ویزای کار بگیرید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم بله اگه شخصی یا شرکتی اسپانسر شما شود و به شما Job Offer دهد یعنی میتواند شما رو ساپورت کند و میتوانید از این طریق ویزای کار بگیرید.
    به این سادگی ها هم نیست. برای ویزای H1B اولا باید یک شغل تخصصی در رشته های معینی باشد، و بعد هم ظرفیت محدودی دارد (امسال حدود 80 هزار تا که ظرف مدت کوتاهی پس از شروع پروسه کل ظرفیت پر شد.)

یک نگاهی به لینک زیر بیندازید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/H1B

این روش چندین سال قبل خیلی محبوب بود ولی بدلایل تقلب بسیار سخت تر و سخت تر شده و الان تقریبا ارزش نداره نه برای کارفرما نه برای کارمند.
    پیشنهاد کاری گرفتن شرایط خاص و پیچیده ای داره که کارفرماها اصلا قبول نمیکنند هزینه هاشو چرا که در یک پروسه چند ساله تا مصاحبه کارفرما باید قدرت این رو داشته باشه که تراز مالیش رو بالا نگه داره حتی اگه یک سال با مشکل مالی روبرو شده باشه و ترازاش بیاد پایید روز مصاحبه ویزا افسر خیلی ساده درخواست چند ساله منتظر تو صف رو رد میکنه. با توجه به مشکلات مالی و کار که دارید میبینید چه خبره و قوانین سخت به نظر بعید میرسه حتی اگر درخواست کار صد در صد حقیقتی باشه .

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

تا جایی که من خوندم تدریس تو دانشگاه ها از اون شغل هایی است که خارج از اون ظرفیت سالانه دانشگاه ها میتونن استخدام کنن. سوال من اینه تا حالا استادایرانی تو آمریکا دیدید که تحصیلات آمریکایی نداشته باشه؟ از طریق کارم رفته باشه نه یا گرین کارت. یعنی یه استادی بخوا داز اینجا یه پوزیشن تو آمریکا بگیره چقد شدنی هست؟
    ... Cathedrals in my heart

سلام
    من 2 سال سابقه کار در زمینه برنامه نویسی java درام .28 سالمه و کارشناسی علوم کامپیوتر دارم .می تونم ویزا کاری بگیرم؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)