صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

درود . این روش الان که در آستانه 2019 هستم و ترامپ با ما چنین کرده هنوز جواب میده؟ لطفن پاسخ بدید

Junior Member

منظورم داشتن آشنایی در آمریکاست که بیزنسی داشته باشه و بتونه بهمون جاب آفر بده که بشه باهاش ویزا گرفت

سلام...من از یک کمپانی بزرگ نفت و گاز در آمریکا جاب آفر گرفتم.قرارداد هم فرستادن و پای همه صفحاتش امضا زدمو دوباره براشون فرستادم...اجازه کار و اجازه اقامت رو هم خود بخش دایره مهاجرتی کمپانی برام داره میگیره.ویزا هم خودشون پیگیرن و فرم های ds-160 و بقیه تاییدیه ها رو خودشون هندل میکنن اما بخاطر کرونا فعلا نه سفارت وقت میده.نه مرزهای کشورهای اطراف بازه که برم برا مصاحبه سفارت نه ایرلاین ها فعالن.هیچی..فعلا همه چی standby تا ببینیم چی میشه.قراردادم پابرجاست.حتی اگر این شرایط تا 5-6 ماه هم طول بکشه.سوالی داشتین در خدمتم.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    سلام...من از یک کمپانی بزرگ نفت و گاز در آمریکا جاب آفر گرفتم.قرارداد هم فرستادن و پای همه صفحاتش امضا زدمو دوباره براشون فرستادم...اجازه کار و اجازه اقامت رو هم خود بخش دایره مهاجرتی کمپانی برام داره میگیره.ویزا هم خودشون پیگیرن و فرم های ds-160 و بقیه تاییدیه ها رو خودشون هندل میکنن اما بخاطر کرونا فعلا نه سفارت وقت میده.نه مرزهای کشورهای اطراف بازه که برم برا مصاحبه سفارت نه ایرلاین ها فعالن.هیچی..فعلا همه چی standby تا ببینیم چی میشه.قراردادم پابرجاست.حتی اگر این شرایط تا 5-6 ماه هم طول بکشه.سوالی داشتین در خدمتم.
    مگه گرفتن ویزای کار از داخل ایران امکان پذیره؟ پس بن چی میشه؟
    فکر کنم در حال حاضر فقط f و j میدن.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    تبریک میگم ایشالله ویزاتون هم به مشکل نمیخوره، لطفا در مورد نحوه ی گرفتن جاب افر از امریکا و رزومه خودتون یه مقدار توضیح بدید و تجربه تونو به اشتراک بزارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام وقت بخیر
    طبق پیام های بالا متوجه شدم که ظاهرا با داشتن جاب آفر مشکلی برای دریافت ویزا به صورت کلی نیست.
    ولی یک سوال دیگه داشتم . برای موقعیت های شغلی کانادا که بخوای اقدام کنی باید علاوه بر شروطی که داره، تمکن مالی هم ارائه بدی، خواستم بپرسم برای امریکا هم همینطوره؟ و اگر میدونید مبلغش حدودا چقدر هست؟
    و برای اپلای کردن برای جاب افر ها باید حتما همون موقع ریز نمرات و مدارک رسمی دانشگاهیمون موجود باشه؟ من برای چند تا موقعیت تدریس می خوام اقدام کنم که با شرایط تحصیلیم و سابقه کارم همخونی داره.

و سوال دومم اینه: من برای تحصیل هم دارم اقدام می کنم، با فرض اینکه تا مرحله ی ویزا پیش برم، سابقه ی ویزای این دو تا روی هم دیگه تاثیر منفی نمیذارن؟

با تشکر

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

فکر میکنم برای تدریس در دو صورت شما میتونید موفق به گرفتن ویزا بشید،
    1-توی آمریکا هیچ مدرس دیگه ای نباشه که اون کارفرما بتونه استخدام کنه 2-شما یه موضوع خیلی ویژه رو تدریس کنید که بازم یعنی توی آمریکا کسی نباشه که بتونه اون موضوع رو تدریس کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط educational_t نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    طبق پیام های بالا متوجه شدم که ظاهرا با داشتن جاب آفر مشکلی برای دریافت ویزا به صورت کلی نیست.
    ولی یک سوال دیگه داشتم . برای موقعیت های شغلی کانادا که بخوای اقدام کنی باید علاوه بر شروطی که داره، تمکن مالی هم ارائه بدی، خواستم بپرسم برای امریکا هم همینطوره؟ و اگر میدونید مبلغش حدودا چقدر هست؟
    و برای اپلای کردن برای جاب افر ها باید حتما همون موقع ریز نمرات و مدارک رسمی دانشگاهیمون موجود باشه؟ من برای چند تا موقعیت تدریس می خوام اقدام کنم که با شرایط تحصیلیم و سابقه کارم همخونی داره.

و سوال دومم اینه: من برای تحصیل هم دارم اقدام می کنم، با فرض اینکه تا مرحله ی ویزا پیش برم، سابقه ی ویزای این دو تا روی هم دیگه تاثیر منفی نمیذارن؟

با تشکر
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)