صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47

موضوع: پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

دریافت اقامت دایم آمریکا برای نیروهای غیر متخصص (EB3)

مي خواستم ببينم كداميك
    از دوستان عزيز اين نوع ويزا را مي شناسند
    توضيح داده شده كه ويزاي كار غير متخصص است
    و هرساله تعداد زيادي فيليپيني و هندي با اين ويزا به امريكا مي روند
    گفته شده در سايت مهاجرت به امريكا هم توضيحات مفصل است
    فقط شما بايد تاييد منيد كه اين سايت و اين نوع ويزا اصالت دارد يا خير
    موضوع فقط خروج وورود قانوني است نه نوع كار چون فقط يكسال تعهد كار در شغل پيشنهادي است
    بقيه با خودمان است و من برنامه نسبتا تنظيم شده اي دارم
    يك سوال ديگ
    ايا مي توان با ويزاي توريستي به تحصيل مشغول شد
    يا با ويزاي كار- ان را تبديل به ويزاي تحصيلي كتيم؟
    حال لطفا بنويسيد نظرتان را
    با تشكؤ دوباره از khalas
    و hajizadeh عزيز و محترم

Junior Member

shervin ariaee

ممكنه شماهم لطف كنيد و پستهاي من رو بخونيد و نظرتان را بنويسيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    yasinhajizadeh عزيز و گرامي
    khalas محترم و گرانقدر

ممنون از پاسخ هاي محكم و جالب تان
    اما انهايي كه ٥٠٠ هزار دلار نزديك به ميليارد تومان خرج مي كنند چي!؟ ؟؟؟ منظورم اقتمت از كريق سرمايه كذاري است
    مي توان حدس زدةكه اين افراد معمولا از ميان اشخاص سنىن بالاذباشند و دهسال پردن پول معمولا ممكن است تا پايان عمر هم نتوانند سپرده شان را پس بگيرند
    جرا هر روز تعداد اين متقاضيان بيشتر مي شود هرچند انها معمولا از دولتيان و رانت خواران هستن اما خيلي هاي ديكر هم اين پول داده و اقامت كرفته اند
    ايا مبلغ ٢٠٠ ميليون در ازاي يك نفر را زياد محاسبه مي كنيد يا كلا بودن در امريكا

من جند دليل خود را مطرح مي كنم خواهش مي كنم باز هم بي رو درواسي مثل كامنت قبلي باز هم نظرتان را مرقوم بفرماييد
    ١- پس از كرين كارت يا سيتي زن شدن ميىتوانم پدر و مادرم را نيز به انريكا بياورم با گرين كارت
    ٢- پدر و مادرم مي توانند دو برادر مجردم را به امريكابياورند در طولاني مدت
    ٣- همه اعضاي پراكنده ما از انكليس تا كشورهاي ديگر(مشغول تحصيل ) در حوالي يكديگر زندگي خواهيم كرد
    ٤- پدر و مادر يا هريك از ما نكران تامين خود در سنين كهنسالي نبوده و ميىتوانيم بيزنس خانوادگي داشتهىباشيم
    بايد در ايران باشبد
    تا معني استيصال را بهتر درك كنيد وارد جزييات نمي شوم
    بازهم متشكرم
    دوست خوب من،
    من دلایلتان را قبل جواب دادن میدانستم! بله همه اینها درست و ارمانهاتون هم خوبه.
    و برای فهمیدن استیصال هم لازم نیست ایران باشیم چون من بهتر از شما بر مسایلی که اونجا میگذره واقفم!
    اما من چون با این نوع ویزا آشنا نیستم نمیخوام گمراهتون کنم فقط این رو میتونم بگم که دقت کنید سرتون کلاه نره. مقداری سرمایه را در مملکت نگه دارید که اگر زبونم لال همه چی سوخت شد حداقل دچار افسردگی نشید. و باز هم میگم اون نوع ویزا به درد سرمایه داران میخوره و منظور من این بود واقعا اگر قراره بیای اینجا سوسیس لای نون بذاری راستش بدون تعصب بگم و با تمام احترام به تمامی صنوف کاری من چنین مهاجرتی رو به بهشت هم قبول نمیکنم چه برسه به آمریکا.
    دقت کنید آمریکا مملکتیه که در اکثر فروشگاهاش من میبینم آدمای پیر در حال کار هستن و این نشون میده که اون رفاه هم برای قسمتی از جامعه حاکم هست.
    حتما با وکیلهای شناخته شده مشورت کنید تا مشکلی پیش نیاد.

موفق باشی

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

درؤد.
    من نظری نمی تؤنم بدم چؤن زندگی هرکسی یه جؤره ؤ خؤاسته هاشؤنم همینجؤر.
    سایتش رؤ نمی دؤنم اما ؤیزای اچ 1 ؤجؤد داره ؤ بیشترش هم هند ؤ چین می گیرن.
    این ؤیزای کار برای متخصصینه نه غیر متخصصین. امریکا چه نیازی داره به غیر متخصص که بخؤاد ؤیزا بده!
    در صؤرتی که بیمه شما از شرکت کارفرما رد نشه شما ظرف 10 رؤز باید امریکا رؤ ترک کنید.
    با ؤیزای تؤریستی نمیشه درس خؤند.
    اینها رؤ میدؤنستم که گقتم. بقیه پرسش هاتؤن زیاد رؤشن نبؤد.

مصاحبه برای ؤیزای کار به زبان انگلیسی هست پس باید بتؤنید دست کم مصاحبه رؤ پاسخگؤ باشید.
    دیگر مؤارد رؤ دؤستان گقته اند.
    ویرایش توسط Mostafa_CM : January 21st, 2015 در ساعت 06:36 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

سلام دوستاني كه در مورد استخدام پيزا هات اطلاعاتي دارند براي قرارداد و كلا تا مرحله گرفتن ويزا چقدر بايد بپردازيم؟چه تضميني وجود داره؟ مثل روال كار مهاجرت كانادا قانوني انجام مي شود يعني با مراكز دولتي آمريكا طرف هستيم يا با شخص و شركت
    ممنون اگر راهنمايي بفرماييد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armitta نمایش پست ها
    سلام دوستاني كه در مورد استخدام پيزا هات اطلاعاتي دارند براي قرارداد و كلا تا مرحله گرفتن ويزا چقدر بايد بپردازيم؟چه تضميني وجود داره؟ مثل روال كار مهاجرت كانادا قانوني انجام مي شود يعني با مراكز دولتي آمريكا طرف هستيم يا با شخص و شركت
    ممنون اگر راهنمايي بفرماييد
    اگر مربوط به آگهی است که در چند پست قبل ذکر شده بود بیشتر به کلاهبرداری شبیه است. اگر واقعی باشد شما باید لیسانسی مرتبط با این کار داشته باشید (مثلا تغذیه یا مدیریت فروش و یا ... بسته به کاری که پیشنهاد می شود. بعد باید تا سال آینده منتظر بمانید که ویزاها باز شود و چون مدرک از آمریکا ندارید شانس شما کمتر از یک به پنج است.

Junior Member

دوستانی که مثل خودم در مورد کلیات ویزای ای بی ۳ نیازمند اطلاعات هستند این لینک مطالعه کنند
    پارت اول تا چهارم

http://www.breakthroughusa.co.uk/eb3...s-part-1-of-4/

ویزای اب بی ۳ خود تقسیم به افراد متخصص ، کاری و غیر متخصص میشه

خودمم دارم راجبش اطلاعات جمع میکنم اگه به اندازه خوبی رسید با اجازه مدیران یه تاپیک میزنم راجبش
    فلن دارم ای بی ۳ با اچ ۱ بی مقایسه میکنم !

Junior Member

احتياط دليل عقل كامل است
    اما امروز ويزاي EB3 ويزايي قانوني و رسمي است شخصا شاهد بودم كه كارمند سفارت امريكا در يك برنامه مفصل تلويزيوني - وقتي به سوالات مردم يعني تلفن كننده ها حواب ميداد. درمورد ويزاي كارساده (يا EB3 اگر درست نوشته باشم) ويزاي نيروي كار ساده از ايشان سوال شد . ايشان درجواب گفتند اين نوع ويزا براي نيوري كار ساده است و بايد توسط يك كارفرما به اداره مهاجرت داده شود
    ايشان توضيح دادند امريكا روشهاي مختلفي براي مهاجرت دارد و اين هم يك نوع از انهاست

حال سوال اين است كه امريكا چرا نياز به نيروي كار ساده،دارد مگر ان همه مهاجر غير قانوني و مكزيكي هايي كه هر روز وارد امريكا مي شوند براي انها كافي نيست
    جواب اين است كه خير كافي نيست
    امريكا كشور فوق صنعتي و پيشرفته اي است كه خود امريكايي ها با گرايش به تحصيلات بالا زير بار كارهاي ساده و غير تخصصي نمي روند لذا ان همه صنايع و توليد شركتهاي خدماتي و حتي خانواده ها براي كارهاي خانگي نياز به كارگر ساده دارند

هر فردي كه در امريكا سركار برود و حقوقي بگيرد به نسبت همان يك نفر مبلغي به عنوان ماليات از حقوق شاغل به خزانه امريكا مي ريزد
    لذا هر حقوق بگير و هر شاغل عاملي براي درامد بيشتر دولت امريكاست - خزانه امريكا فقط با ماليات از درامد حقوق بگيران توليد كنندگان و خدمات دهندگان پر مي شود درانجا ماليات گاه تا نصف حقوق وبيش از ٤٠ درصد هم محاسبه مي شود

خزانه و دولت امريكا براي پيشبرد امورات خود هيچ يك از معادن و منابع طبيعي كشورش را نمي فروشد و حق اينكار را ندارد و همه در بخش خصوصي و متعلق به مردم است
    درامد امريكا مانتد تمام كشورهاي پيشرفته با رشد اقتصادي و از ماليات هرنوع فعاليت اقتصادي تامين مي شود
    لذا بر اساس رشد و نياز كشور با محاسبات دقيق كمبود نيروي كار يش را از طريق تعيين تعدادي خاص ويزا كار اعلام مي كند و ترتيب ويزاي انها را مي دهد
    اخيرا كارفرما نيز مبلغي را غيرمستقيم از متقاضي كار مي گيرندكه با انمي توانند ه كسب و كار خود را رونق بيشتري بدهند . دولت امريكا اين مساله را به ديده اغماض مي نگرد زيرا به تقويت سرمايه كذاران داخلي مي انجامد و هدف انها هم همين است تا سرمايه كذاران داخلي با اين مبالغ و استخدام كارگر ارزان خارجي تقويت كند و درنهايت دولت ماليات و درامد بيشتري از اين پروسه بدست مي اورد
    بدين ترتيب
    ١- استخدام كارگر ساده يا هر نيروي كاربه نفع خزانه امريكاست
    ٢- سرمايه گذاران نوپا با اين روش تقويت مي شوند
    ٣- خود امريكايي ها با رفاهي كه دارند اكثرا بدنبال تحصيلات عالي مي روند و دو دهه است كه از كارهاي كارگري فاصله كرفته اند لذا اي روش كمبود شديد كارگر ساده كه بسياري جاها نياز شديد به ان دارند را براورده مي كند
    براي اقدام از اين روش كافي است مشاورين كلاهبردار از اب درنيايند و اشكال كار همين جاست اينجا شك كنيد نه فلسفه نياز امريكا به اين نوع نيروي كار

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

درؤد.
    شما خؤدتؤن آگاه هستید نسبت به مؤضؤع این طؤر که مشخصه.
    برای آغاز بله می تؤنید با تؤریستی برید.

سلام اکثریت پیشنهاد های شغلی در کدوم زمینه هستش ؟
    مدارک و سوابق مورد نیاز چی هستش ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)