صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار در آمریکا از ایران برای ویزای H1B

دنبال ویزای کار و اقامت هستم
    من 21 سالمه،دانشجو رشته فیزیکم
    الان MCSE2012(مدرک بین المللی) دارم،سیسکو مدرک از وزارت علوم دارم که قابل ترجمه هست،مجاسازی،فایروال و خلاصه هر چی مربوط به شبکه هست رو یا کامل بلدم،یا مختصر اطلاعاتی دارم،ولی سابقه کار ندارم
    میخوام بدونم میتونم ویزای کار بگیرم؟
    کدوم ایالت بهتره برم؟

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

بچه ها من یه چیز کلی بگم بهتون که تا حدودی مسیرتون روشن شه.
    مهم ترین چیز اینه که شما اسپانسر پیدا کنید یعنی یه شرکت که شما رو استخدام کنه.
    این مرحله مهم ترین قسمته. بعدش معمولا اونها مدارکی از شما می گیرن و خودشون با uscis مکاتبه می کنند (فرم های I129 و ...)و اگر تایید بشید یه فرم میدن بهتون I797 که با اون می تونید وقت سفارت بگیرید.
    ولی باز هم می گم نخستین و مهم ترین گام پیدا کردن شرکتیه که بخواد شما رو استخدام کنه که بهش petationer یا employer میگن.
    یه سری سایت ها هستند که براتون کار پیدا می کنن.
    الان شمار بسیاری از چینی ها و هندی ها همین جوری می رن امریکا.

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinariaee نمایش پست ها
    بچه ها من یه چیز کلی بگم بهتون که تا حدودی مسیرتون روشن شه.
    مهم ترین چیز اینه که شما اسپانسر پیدا کنید یعنی یه شرکت که شما رو استخدام کنه.
    این مرحله مهم ترین قسمته. بعدش معمولا اونها مدارکی از شما می گیرن و خودشون با uscis مکاتبه می کنند (فرم های I129 و ...)و اگر تایید بشید یه فرم میدن بهتون I797 که با اون می تونید وقت سفارت بگیرید.
    ولی باز هم می گم نخستین و مهم ترین گام پیدا کردن شرکتیه که بخواد شما رو استخدام کنه که بهش petationer یا employer میگن.
    یه سری سایت ها هستند که براتون کار پیدا می کنن.
    الان شمار بسیاری از چینی ها و هندی ها همین جوری می رن امریکا.
    دوست عزیز ممکنه خواهش کنم، سایت چند تا ازین شرکت ها رو که این کار رو میکنن رو بگید؟
    با یک سرچ، کلی سایت میاد که واقعا نمی دونم کدومشون دقیقا همون employer هستن ...
    ممنون
    هان مشو نومید، چون واقف نئی از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی های پنهان "غم مخور"

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mamoosh68 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممکنه خواهش کنم، سایت چند تا ازین شرکت ها رو که این کار رو میکنن رو بگید؟
    با یک سرچ، کلی سایت میاد که واقعا نمی دونم کدومشون دقیقا همون employer هستن ...
    ممنون

راستش من اطلاعی از این سایت ها ندارم.
    فقط می دونم از این راه سالانه هندی ها و چینی های زیادی به امریکا می رن.
    نشونی سایتها رو نمیدونم اما شما با جستجو کردن واژه h1b می تونید به این سایت ها دسترسی پیدا کنید.
    برای آگاهی بشتز به سایتایی مانند این نگاه کنید:
    http://path2usa.com/

Junior Member

من از یک دانشگاه معتبر آمریکا برای Postdoc پذیرش گرفتم. البته هنوز مراحل اداری آغاز نشده. بین ویزاهای J1 و H1B کدام بهتره؟ قرارداد اول یکساله بسته می‌شه و بعد تا چهارسال امکان تمدید داره. برای خودم، ویزایی که سریع‌تر به نتیجه برسه مهم‌تره. در ضمن متأهل هم هستم. دانشگاه، هزینه‌های مراحل اداری خودم رو تقبل می‌کنه و تمام کارهای اداری رو هم باید خودش انجام بده. تنها چیزی که می‌دونم (شاید) اینه که H1B بعد از 6 سال اقامت امکان درخواست برای گرین کارت رو داره. آیا این دو به ویژه J1 به H1B قابل تبدیل هستند؟ لطفاً اگر کسی نظری داره لطف کنه.

Junior Member

سلام
    لطفا اگر اطلاعاتي در باره چكونگي ويزاي كار تحت عنوان پرستار خانگي داريد دريغ نكنيد
    شرايط سني. و تحصيلي يا كاري و ميزان زبا انگليسي مورد نياز چيست؟
    ايا هنوز چنين ويزايي داده مي شود
    خواهش مي كنم هركس هرنوع اطلاعي دارد
    به اشتراك بكذارد قبلا متشكرم

Junior Member

در ضمن يكي از وكلاي مشهور و معتبر. (تاكنون) مهاجرت يك اگهي مبني بر ويزاي كار در سايتش كذاشته است
    در اين اگهي يك سرمايه گذار احتمالا ايراني مايل است تعدادي كارگر از ايران براي كار در pizza hut در ايالت تگزاس امريكا را از طريق ويزاي كار استخدام كند با شرط يكسال كار در پيتزا فروشي و هزينه اگهي و امور اداري (و جاپ سه باره اگهي را )نيز خود بعهده مي گيرد . اما ميخواهد در ازاي اين ويزا سودي هم داسته باشد
    خلاصه اينكه پيداست طرف با اين بيزنسي كه راه انداخته است ميخواهد ضمن كمك به افرادي كه قصد كار ياىهمان مهاجرت را دارند در قبال كاري كه براي انها انجام مي دهد
    هزينه اي در حدود ٧٠- تا- ٨٠ هزار دلار هم كاسب شود

از نظر روال كار مي تواند قانوني باشد و افراد متقاضي هم مي دانند كه هرچند ممكن است تحصيلات بالايي داشته باشند اما ورود به امريكا تحت عنوان كارگر. پيتزا هات را هم چندان سنگين نمي بينند وقتي به دفتر وكيل معروف و تقريبا خوشنام رفتم با سه متقاضي بذخورد كردم كه كمتر از فوق ليسانس ميانشان نبود
    حال دوستان صاحب نظر و با نجربه فروم چه نظري دارند براي من با ارزش است
    از اهالي اين تاپيك خصوصا مديران قديمي خواهش مي كنم راجع به اين موضوع نيز اظهار نظر بفرماييد
    ايا اين روش قابل اعتماد است!؟
    ايا ٨٠هزار دلار سوخت نمي شود؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

If I was living in Iran and had 80 grand in cash, I could do much better than living in the States and working for Pizza Hut.
    I am stunned by how some folks really even think about going to these so-called lawyers and giving out their hard-earned (?) cash!

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    در ضمن يكي از وكلاي مشهور و معتبر. (تاكنون) مهاجرت يك اگهي مبني بر ويزاي كار در سايتش كذاشته است
    در اين اگهي يك سرمايه گذار احتمالا ايراني مايل است تعدادي كارگر از ايران براي كار در pizza hut در ايالت تگزاس امريكا را از طريق ويزاي كار استخدام كند با شرط يكسال كار در پيتزا فروشي و هزينه اگهي و امور اداري (و جاپ سه باره اگهي را )نيز خود بعهده مي گيرد . اما ميخواهد در ازاي اين ويزا سودي هم داسته باشد
    خلاصه اينكه پيداست طرف با اين بيزنسي كه راه انداخته است ميخواهد ضمن كمك به افرادي كه قصد كار ياىهمان مهاجرت را دارند در قبال كاري كه براي انها انجام مي دهد

از نظر روال كار مي تواند قانوني باشد و افراد متقاضي هم مي دانند كه هرچند ممكن است تحصيلات بالايي داشته باشند اما ورود به امريكا تحت عنوان كارگر. پيتزا هات را هم چندان سنگين نمي بينند وقتي به دفتر وكيل معروف و تقريبا خوشنام رفتم با سه متقاضي بذخورد كردم كه كمتر از فوق ليسانس ميانشان نبود
    از اهالي اين تاپيك خصوصا مديران قديمي خواهش مي كنم راجع به اين موضوع نيز اظهار نظر بفرماييد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها

سوخت که میشود هیچ بلکه آبی هم از روش نوشیده میشود!
    عزیز دل واقعا بشین ببین ارزش داره این کار. باور بفرمایید آمریکا نریختن!
    دوستمون خیلی خوب گفتن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    If I was living in Iran and had 80 grand in cash, I could do much better than living in the States and working for Pizza Hut.
    I am stunned by how some folks really even think about going to these so-called lawyers and giving out their hard-earned (?) cash!
    yasinhajizadeh عزيز و گرامي
    khalas محترم و گرانقدر

ممنون از پاسخ هاي محكم و جالب تان
    اما انهايي كه ٥٠٠ هزار دلار نزديك به ميليارد تومان خرج مي كنند چي!؟ ؟؟؟ منظورم اقتمت از كريق سرمايه كذاري است
    مي توان حدس زدةكه اين افراد معمولا از ميان اشخاص سنىن بالاذباشند و دهسال پردن پول معمولا ممكن است تا پايان عمر هم نتوانند سپرده شان را پس بگيرند
    جرا هر روز تعداد اين متقاضيان بيشتر مي شود هرچند انها معمولا از دولتيان و رانت خواران هستن اما خيلي هاي ديكر هم اين پول داده و اقامت كرفته اند
    ايا مبلغ ٢٠٠ ميليون در ازاي يك نفر را زياد محاسبه مي كنيد يا كلا بودن در امريكا

من جند دليل خود را مطرح مي كنم خواهش مي كنم باز هم بي رو درواسي مثل كامنت قبلي باز هم نظرتان را مرقوم بفرماييد
    ١- پس از كرين كارت يا سيتي زن شدن ميىتوانم پدر و مادرم را نيز به انريكا بياورم با گرين كارت
    ٢- پدر و مادرم مي توانند دو برادر مجردم را به امريكابياورند در طولاني مدت
    ٣- همه اعضاي پراكنده ما از انكليس تا كشورهاي ديگر(مشغول تحصيل ) در حوالي يكديگر زندگي خواهيم كرد
    ٤- پدر و مادر يا هريك از ما نكران تامين خود در سنين كهنسالي نبوده و ميىتوانيم بيزنس خانوادگي داشتهىباشيم
    بايد در ايران باشبد
    تا معني استيصال را بهتر درك كنيد وارد جزييات نمي شوم
    بازهم متشكرم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)