نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: اطلاعات مربوط به گرفتن روادید ترکمنستان

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض اطلاعات مربوط به گرفتن روادید ترکمنستان

دوستان و همراهان گرامی،

از این موضوع برای تبادل اطلاعات و طرح سوالاهای خود در مورد روند گرفتن روادید ترکمنستان (برای ورود به ترکمنستان)، از طریق کنسولگری های این کشور در ایران (سفارت تهران یا کنسولگری مشهد) استفاده کنید. این موضوع برای جلوگیری از سوالهای تکراری و به جهت سهولت در دسترسی به اطلاعات کاربران گذشته تشکیل شده است. لطفا قبل از پرسیدن سوالهای خود، چند ارسال اول را حتما بخوانید. چند ارسال اول نوشته هایی ست که کاربران در گذشته در موضوع اطلاعات سفر به عشق آباد به اشتراک گذاشته بودند و به ندرت اطلاعات آنها مشمول گذر زمان شده و همچنان قابل استفاده است.

اگر مطلبی هست که در این نوشته‌ها ذکر نشده و به نظر شما آوردن آن در اینجا مفید است، به اینجانب پیام خصوصی ارسال فرمایید.

با تشکر از همکاری شما،
    ویرایش توسط zebarjadi : December 1st, 2013 در ساعت 09:53 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به گرفتن روادید ترکمنستان

دوستان یه سری سوال در مورد visa application form ای که واسه ویزای ترکمنستان باید پر کنیم داشتم. اگه بتونید کمکم کنید ممنون می شم:
    ۱.type of passport برای ما internaional هستش یا service
    ۲. type of visa برای ما service یا transit؟
    ۳. من که یک همراه با خودم دارم می برم باید بخش visa رو individual رو تیک بزنم یا group
    4. مدت زمان ویزا ۵ روز هستش؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط zebarjadi : December 1st, 2013 در ساعت 09:52 AM دلیل: ویرایش عنوان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط malizadeh نمایش پست ها
    دوستان یه سری سوال در مورد visa application form ای که واسه ویزای ترکمنستان باید پر کنیم داشتم. اگه بتونید کمکم کنید ممنون می شم:
    ۱.type of passport برای ما internaional هستش یا service
    ۲. type of visa برای ما service یا transit؟
    ۳. من که یک همراه با خودم دارم می برم باید بخش visa رو individual رو تیک بزنم یا group
    4. مدت زمان ویزا ۵ روز هستش؟
    خیلی ممنون
    1.international
    2-tourist
    3.individual
    4.بله.
    ویرایش توسط zebarjadi : October 22nd, 2013 در ساعت 12:43 AM دلیل: ویرایش عنوان

Junior Member

دوستانی که برای درخواست ویزای ترکمنستان به سفارت ترکمنستان میرین، با خودتون کپی رنگی از پاسپورت، ایمیل سفارت و عکس ببرین. البته من توصیه می کنم که فرم اولیه درخواست رو هم در خونه پر کنین و با خودتون ببرید چون مسئولش شما رو بخاطر گرفتن یه فرم یه عالمه علاف میکنه بعدش هم که میخواین فرم تکمیل شده رو بهش بدین باید یه عالمه دیگه صبر کنید تا بیاد و پنجره ی اتاقشو به روی شما باز کنه . عکس رو هم باید با چسب روی فرم بچسبونید(منگنه کردن قبول نیست).
    من نمونه فرم اول که باید موقع درخواست ویزا تحویل بدین رو براتون گذاشتم. امیدوارم مفید باشه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط zebarjadi : October 18th, 2013 در ساعت 01:32 PM دلیل: ویرایش عنوان

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من توی پر کردن فرم دوم درخواست ویزای ترکمنستان 3 تا سوال داشتم، ممنون می شم اگه زود راهنماییم کنین:
    1. Authority:؟ چی باید بنویسم اینجا؟
    2. Place of stay in Turkmenistan: با توجه به اینکه هنوز هتلی چیزی نگرفتم اینجا چی باید بنویسم؟
    3. inviting organization: یعنی باید سفارت آمریکا رو بنویسم؟؟
    ویرایش توسط zebarjadi : October 22nd, 2013 در ساعت 12:44 AM دلیل: ویرایش عنوان

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mana22 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من توی پر کردن فرم دوم درخواست ویزای ترکمنستان 3 تا سوال داشتم، ممنون می شم اگه زود راهنماییم کنین:
    1. Authority:؟ چی باید بنویسم اینجا؟
    2. Place of stay in Turkmenistan: با توجه به اینکه هنوز هتلی چیزی نگرفتم اینجا چی باید بنویسم؟
    3. inviting organization: یعنی باید سفارت آمریکا رو بنویسم؟؟
    سلام.
    1. بزنید Iran
    2-مهم نیس ..بزنید Ak Altyn Hotel
    3-US Embassy
    ویرایش توسط zebarjadi : December 1st, 2013 در ساعت 09:52 AM دلیل: ویرایش عنوان

سلام! من مجموعه اطلاعاتی که توی این فروم در مورد گرفتن ویزای ترکمنستان اومده بود رو خلاصه کردم. امیدوارم مفید باشه یا اگر هر قسمتی ازش تغییر کرده خواهش می کنم دوستان با تجربه اصلاح کنند:

• سفارت ترکمنستان در ایران (تهران و مشهد) سایت اینترنتی رسمی ندارد. آدرس سفارت در تهران:
      فرمانیه، خیابان وطن پور، خیابان براتی، پلاک 5
    • سفارت ترکمنستان در ایران روز‌های جمعه و شنبه تعطیل است. در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ برای رسیدگی به در خواست ویزای ترکمنستان باز است.
    • ویزای ترکمنستان ۸ روزه حاضر می شود. با توجه به وقت مصاحبه سفارت آمریکا (که پرینت آن را به سفارت ترکمنستان تحویل داده‌ایم)، مدت اعتبار ویزا از یک روز قبل از مصاحبه تا ۴ روز بعد از مصاحبه می باشد. برای ماندن بیش از ۳ روز در ترکمنستان نیاز است که حتماً به پلیس ترکمنستان اطلاع بدهیم.
    • برای درخواست ویزای ترکمنستان باید مدارک زیر را همراه ببریم:
      • فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا
      • پرینت وقت سفارت آمریکا
      • کپی رنگی پاسپورت
        خود پاسپورت در زمان آماده شدن ویزای ترکمنستان در هفته‌ی بعد به همراه ۵۵ دلار و عکس و فرم تکمیل‌شده نیاز است.
        هرکسی می تونه موقع درخواست مدارک شما رو تحویل بده و یه هفته بعد پاسپورت شما رو ببره و ویزاتون رو بگیره
      • برای احتیاط CD اسکن پاسپورت

نیاز نیست حتما خودتون برید تهران می تونید برای یکی از دوستان یا اقوامتون تو تهران ایمیل کنید تا ببرن سفارت ترکمنستان حتی هفته آینده که ویزاتون آماده شد هم باز نیاز نیست خودتون برید می تونید پاسپورتتون رو به یکی از دوستاتون بدید تا ویزاتون رو بگیره.
    ویرایش توسط zebarjadi : October 18th, 2013 در ساعت 01:33 PM دلیل: ویرایش عنوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط guyinclearance نمایش پست ها
    سلام! من مجموعه اطلاعاتی که توی این فروم در مورد گرفتن ویزای ترکمنستان اومده بود رو خلاصه کردم. امیدوارم مفید باشه یا اگر هر قسمتی ازش تغییر کرده خواهش می کنم دوستان با تجربه اصلاح کنند:

• سفارت ترکمنستان در ایران (تهران و مشهد) سایتاینترنتی رسمی ندارد. آدرس سفارت در تهران:
      فرمانیه، خیابان وطن پور، خیابان براتی، پلاک 5

• سفارتترکمنستان در ایران روز‌های جمعه و شنبه تعطیل است. در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ برای رسیدگی به در خواست ویزای ترکمنستان باز است.

• ویزای ترکمنستان ۸ روزه حاضر می شود. با توجه به وقت مصاحبه سفارت آمریکا (که پرینت آن را به سفارت ترکمنستان تحویل داده‌ایم)، مدت اعتبار ویزا از یک روز قبل از مصاحبه تا ۴ روز بعد از مصاحبه می باشد. برایماندن بیش از ۳ روز در ترکمنستان نیاز است که حتماً به پلیس ترکمنستان اطلاع بدهیم.

• برای درخواست ویزای ترکمنستان باید مدارک زیر را همراه ببریم:

• فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا
      • پرینت وقت سفارت آمریکا
      • کپی رنگی پاسپورت
        خود پاسپورت در زمان آماده شدن ویزای ترکمنستان در هفته‌ی بعد به همراه ۵۵ دلار و عکس و فرم تکمیل‌شده نیاز است.

هرکسی می تونه موقع درخواست مدارک شما رو تحویل بده و یه هفته بعد پاسپورت شما رو ببره و ویزاتون رو بگیره
      • برای احتیاط CD اسکن پاسپورت و عکس

نیاز نیست حتما خودتون برید تهران می تونید برای یکی از دوستان یا اقوامتون تو تهران ایمیل کنید تا ببرن سفارت ترکمنستان حتی هفته آینده که ویزاتون آماده شد هم باز نیاز نیست خودتون برید می تونید پاسپورتتون رو به یکی از دوستاتون بدید تا ویزاتون رو بگیره.
    نکته ی اول که به ذهنم میرسه که اضافه کنم اینه که سفارت ترکمنستان در روزهای یکشنبه از ساعت 9:30 تا 11 بازه.
    دوم اینکه حتما سعی کنید خودتون رو قبل از 9 به اونجا برسونید تا وقتی که شروع به کار می کنند کارتون رو سریع انجام بدید وگرنه باید مثل من دو ساعت و نیم معطل بشید تا فقط بتونید فرم درخواست ویزاتون رو تحویل بدید. این قضیه در روزهایی که سرشون شلوغ باشه زیاد اتفاق می افته.
    فرم درخواست ویزا رو هم در همین تاپیک گذاشته بودم که حتما توصیه میکنم در خونه پر کنید و ببرید.
    در مورد رفتن به سفارت ترکمنستان در تهران هم اگر مثل بنده از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنید، می تونید بعد از اینکه خودتون رو با مترو یا هر وسیله دیگه ای به ایستگاه مترو تجریش رسوندید، از اونجا سوار اتوبوس قائم بشید و در ایستگاه قهوه خانه (حدودا 4 ایستگاه بعد اگه اشتباه نکنم) پیاده بشید. البته اتوبوسهای قائم معمولا دیر به دیر میان و ممکنه ده دقیقه تا یه ربع معطل اومدن اوتوبوس بشید. ازایستگاه قهوه خانه تا سفارت ترکمنستان یه دقیقه پیاده راهه; البته این مسیر ممکنه برای بعضی ها مناسب نباشه ولی به هر حال دونستنش بد نیست.
    شاد باشید
    ویرایش توسط zebarjadi : October 18th, 2013 در ساعت 01:33 PM دلیل: ویرایش عنوان

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

یه نکته رو من اضافه کنم: برای درخواست ویزا فرمی که در بالا هست رو پرینت کنید و پر کنید و عکستون رو بچسبونید (با چسب و نه با منگنه) و فرم تکمیل شده رو به همراه کپی رنگی پاسپورت و پرینت ایمیل وقت سفارت آمریکا ببرین به سفارت ترکمنستان. اونجا این مدارک رو ازتون میگرین و یه فرم دیگه ای بهتون میدن و میگن که برین و فلان تاریخ بیاین. در ضمن روی اون فرم دوم تاریخ روز تحویل مدارک به سفارت ترکمنستان رو بنویسین. در اون روزی که بهتون گفتن، فرم دوم رو تکمیل میکنید و به همراه 55 دلار و گذرنامه میدین به سفارت که روادید رو بزنن تو گذرنامه و بهتون تحویل بدن.
    ویرایش توسط zebarjadi : December 1st, 2013 در ساعت 09:45 AM

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)