صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: محدود کردن بعضی موضوعات برای کاربران فعال

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض محدود کردن بعضی موضوعات برای کاربران فعال

موضوعاتی که در زمان های مختلف سال در فروم مطرح میشه نه تنها برای کاربران فعال (senior, junior, full, newby, ...) قابل رویت هست بلکه برای تمام 16000 عضو دیگر و حتی بازدید کننده هائی که عضو هم نیستند نمایش داده میشه. به نظر من این اصلاً درست و عادلانه نیست که بعضی از خبرهای مهم که در فروم مطرح میشه برای همه قابل رویت باشه.

مثالاً در ماه گذشته بحث مصاحبه و گرفتن ویزا از باکو مطرح شد. این یک فرصت خیلی خوبی بود برای افرادی که از همه جا مونده بودند از اینجا وقت بگیرند. و من به زرس قاطع میگم که هیچ جای دیگه غیر از این فروم بحث باکو مطرح نشده بود. ولی متاسفانه بعضی ها برای شرکت در کنفرانس وقت هارو اشغال کردند و تعدادی از وقت ها هم دست آژانس ها افتاد. به نظرتون رسیدن وقت به دانشجو واجب تره یا کسی که برای شرکت در کنفرانس میره. دانشجو اگر نتونه ویزا بگیره حداقل یک سال از عمرش به باد میره ولی اون طرف مهمترین اتفاقی که براش میفته اینه که به مسافرت خارج از کشورش نمیرسه.
    فقط این نیست. یکی که اتفاقی موضوعات اینجا رو هم بخونه با خودش میگه بریم یک وقت بگیریم شاید بردنمون آمریکا!

حداقل امتیازی که یک کاربر که تبادل اطلاعات میکنه و تو فروم فعال هست اینه که به اطلاعات حیاتی که اینجا مطرح میشه زودتر از دیگران دسترسی داشته باشه.
    در ضمن موضوع اصلاً درجه کابری نیست، فقط بحث فرق گذاشتن بین کسانیه که تو فروم فعالیت میکنند و کسانی که فقط چرخ میزنند تا اطلاعات بگیرند و هیچ موقع هم خیرشون به هیچکس نمیرسه. اطلاعات گرفتن بد نیست ولی اولویت باید با کابرانی باشه که اینجا وقت میزارند.

پیش فرض پاسخ : محدود کردن بعضی موضوعات برای کاربران فعال

من هم به شخصه از کسایی که یه پست دارن و اونم در مورد گرفتن پذیرششون هست حالم یه جوری میشه
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من با این نظرتون موافق نیستم. خودِ شما یا هر کس دیگه ایی ممکنه خیلی اتفاقی به این فروم رسیده باشید (نه اینکه مثلا بعد از کلی پرس و جو) پس فرق شما با اون یکی کاربر صرفا اینکه که شما زودتر بهتون شانس رو آورده و این دلیل خیلی خوبی واسه اینکه شما با اون فرق داشته باشید نیست!

ApplyAbroad Hero

سلام emperial عزیز

در موود برخی اطلاعات !!می شه تمهیداتی چید که از سواستفاده جلوگیری بشه.. و باید در این مورد بحث کرد.

ولی در مورد بخش آخر مطالبتون
    "حداقل امتیازی که یک کاربر که تبادل اطلاعات میکنه و تو فروم فعال هست اینه که به اطلاعات حیاتی که اینجا مطرح میشه زودتر از دیگران دسترسی داشته باشه.
    در ضمن موضوع اصلاً درجه کابری نیست، فقط بحث فرق گذاشتن بین کسانیه که تو فروم فعالیت میکنند و کسانی که فقط چرخ میزنند تا اطلاعات بگیرند و هیچ موقع هم خیرشون به هیچکس نمیرسه. اطلاعات گرفتن بد نیست ولی اولویت باید با کابرانی باشه که اینجا وقت میزارند."

من می خواستم بدونم ما اینجا تو فروم در قبال چیزی که در اختیار فروم میگذاریم، انتظاری داریم یا می خواهیم یک دیتا بیسی برای ایجاد فرصت برابر برای دوستانمون تو این مملکت باشه..... ؟!

اگه واقعا فکرمون از این مورد ناراحت که اطلاعات ما رو کسایی استفاده می کند که برای ما سودی نرساندنند باید بیشتر فکر کرد...

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    موضوعاتی که در زمان های مختلف سال در فروم مطرح میشه نه تنها برای کاربران فعال (senior, junior, full, newby, ...) قابل رویت هست بلکه برای تمام 16000 عضو دیگر و حتی بازدید کننده هائی که عضو هم نیستند نمایش داده میشه. به نظر من این اصلاً درست و عادلانه نیست که بعضی از خبرهای مهم که در فروم مطرح میشه برای همه قابل رویت باشه.

مثالاً در ماه گذشته بحث مصاحبه و گرفتن ویزا از باکو مطرح شد. این یک فرصت خیلی خوبی بود برای افرادی که از همه جا مونده بودند از اینجا وقت بگیرند. و من به زرس قاطع میگم که هیچ جای دیگه غیر از این فروم بحث باکو مطرح نشده بود. ولی متاسفانه بعضی ها برای شرکت در کنفرانس وقت هارو اشغال کردند و تعدادی از وقت ها هم دست آژانس ها افتاد. به نظرتون رسیدن وقت به دانشجو واجب تره یا کسی که برای شرکت در کنفرانس میره. دانشجو اگر نتونه ویزا بگیره حداقل یک سال از عمرش به باد میره ولی اون طرف مهمترین اتفاقی که براش میفته اینه که به مسافرت خارج از کشورش نمیرسه.
    فقط این نیست. یکی که اتفاقی موضوعات اینجا رو هم بخونه با خودش میگه بریم یک وقت بگیریم شاید بردنمون آمریکا!

حداقل امتیازی که یک کاربر که تبادل اطلاعات میکنه و تو فروم فعال هست اینه که به اطلاعات حیاتی که اینجا مطرح میشه زودتر از دیگران دسترسی داشته باشه.
    در ضمن موضوع اصلاً درجه کابری نیست، فقط بحث فرق گذاشتن بین کسانیه که تو فروم فعالیت میکنند و کسانی که فقط چرخ میزنند تا اطلاعات بگیرند و هیچ موقع هم خیرشون به هیچکس نمیرسه. اطلاعات گرفتن بد نیست ولی اولویت باید با کابرانی باشه که اینجا وقت میزارند.
    یا حق
    من نسبت به نظر شما تعجب میکنم!!
    منم با ضرس قاطع میگم همین خانم IVI که بحث باکو رو مطرح کردند زیر صدتا پست دارند و اگر قرار بود ایشون هم مثل شما فکر کنند اصلاً رو فروم مطرح نمیکردند و بدوست و آشنا اطلاع میدادند، خیلی راحت و شیک.
    ضمناً شما اصلاً نمیتونید بگید که ویزای دانشجویی شما از ویزای کنفرانس کسی دیگه مهّم تره، شما بخاطر مشکل بیماری کسی دیگه یا مثلاً برای ویزای پزشکی ه کسی دیگه هم چنین نظری داری؟بابا یه ذره فکر کنید بقیه هم محقّ هستند، به اندازه شما.
    بنظر من هرکسی یه امری داره که براش مهمه و ممکنه برای کسی دیگه پیش پا افتاده باشه، مثلاً ویزای دانشجویی شما ممکنه برای یه توریست قبرسی ارزشی نداشته باشه و این طرز نگاه اصلاً معقول نیست.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام emperial
    البته فکر کنم نظرتون " محدود کردن بعضی موضوعات برای کاربران غیر فعال" بوده، درسته؟ یه کم منفی در منفی= مثبت شده...
    منم فکر میکنم هر کدوم از بچه های تازه وارد میتونن حتی در مدت زمان کمی از کاربرهای فعال فروم بشن.
    در مورد سوئ استفاده آژانس ها موافقم که محدود بشن ولی چه طوری؟ اینکه شاید اونا دایم اینجا رو چک میکنن و زودتر از کاربران وقتها رو پر میکنن واقعا یه معضل بدی هست.

Senior Member emperial آواتار ها

سلام

ایرادی که Pink Floyd و Asman عزیز گرفتند رو قبول ندارم. کاملاً متوجه منظور من نشدند.

من خیلی واضح میگم. چرا یک نفر که عضو فروم نیست باید به این موضوع مهمی (گرفتن وقت از باکو) که اعضای فروم اینقدر سرش سر و دست میشکنند دسترسی داشته باشه؟ همه اینو قبول دارند که وقت های باکو راحت میتونست بین بچه هائی که از قبرس جا موندند پخش بشه، غیر از اینه؟؟

حالا من جلوتر رفتم. میگم همون یک نفر اصلاً عضو هم هست (تعداد ارسال 0). عضو بودن و نبودنش فرقی داره؟؟ عضو شده که اینجا خبری شد سریع طور پهن کنه!

کسی که قسمتی از دغدغش این فرومه، اولویت داره، حالا ممکن هم هست که فقط سؤال بپرسه ولی بازم فعایت داره اینجا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    ضمناً شما اصلاً نمیتونید بگید که ویزای دانشجویی شما از ویزای کنفرانس کسی دیگه مهّم تره، شما بخاطر مشکل بیماری کسی دیگه یا مثلاً برای ویزای پزشکی ه کسی دیگه هم چنین نظری داری؟بابا یه ذره فکر کنید بقیه هم محقّ هستند، به اندازه شما.
    من به زرس/ضرس (نمیدونم کدومه) قاطع میگم تو این موقع از سال ویزای دانشجوئی مهمترین مسئله است. و موضوعاتی هم که در این فروم مطرح میشه از طرف دانشجو هاست و اول از همه برای دانشجو هاست. دیگران هم کلی تجربه دارند ولی من و شما ازش بی خبریم.

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

من فکر کنم که طبقه بندی موضوعات برای کاربران مختلف کلا با نفس ایجاد این فروم تنافض دارد. شاید در ساعات بعد خود بابک بیاد و توضیحات لازم را بدهد.

ضمن اینکه با نظرات دوسنانمون aseman, attanew و pink floyd و به خصوص Mohamad0014 کاملا موافقم، من هم با این پیشنهاد مخالفم به ۲ دلیل:

۱. ما به عنوان کسانی‌ که یه عمر با سانسور بزرگ شدیم دیگه باید بدونیم سانسور راه حال مشکلات نیست. نه تنها خودش کلی‌ مشکل به وجود میاره، بلکه هر کی‌ به هر دلیلی‌، چه منافع شخصی‌، چه کنجکاوی، بخواد سانسور رو دور بزنه، می‌زنه. همیشه راهی‌ برای دور زدن سانسور هست. بستگی داره چقدر به زحمتش بیارزه. (مطمئنا واسه آژانسها می ارزه)

۲. تنها راه حال قضیهٔ آژانسها هم درست نقطه مقابل محدود کردن اطلاعات یعنی‌ اطلاع رسانیه. (همون چیزی که همه تو این فروم دنبالشیم) از طریق اطلاعاتی‌ که بچه‌ها توی همین فروم گذاشتن و توی تاپیکهایی که احتمالا شما اونها رو ناپیکهای "با اطلاعات حیاتی می دونین" الان دیگه خیلی‌‌ها نمیرن کلی‌ پول بدن ۲-۳ برابر ویزای آذربایجان رو از آژانسها بخرن. یا کلی پول هتل به آژانسها یدن وقتی امکانهای ارزونترش هست. این روند باید ادامه پیدا کنه تا در دراز مدت نتیجه بده. (و همه قبول داریم هیچ وقت ایده آل نمی شه) مطمئن باشین آژانسها یا هر صنف و گروه دیگه ای (دارالترجمه، فروشندگان کارتهای اعتباری و ...) اگه بعضی هاشون دارن سر ما کلاه می ذارن، دارن از بی اطلاعی ما سوء استفاده می کنن.

در ضمن، با وجود اینکه هیچ کس نمی تونه منکر اطلاعات بسیار مفید این فروم بشه و من خودم شخصا کلی از این فروم استفاده کردم، فکر نکم ما اطلاعات کافی داشته باشیم که بخوایم به راحتی ادعا کنیم چه بحثی عمرا خارج از این فروم مطرح نشده و کیا قبل با بعد از مطرح شدن چه اطلاعاتی در این فروم به اطلاعاتی دست پیدا کردن که بدون این فروم امکان نداشت دست پیدا کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

من هم بخش هایی ازش صحبتهای emperial و هم Pink Floyd و Asman رو قبول دارم.

تا جایی که من می دونم الان هم قسمت هایی از فروم برای کسانی که عضو نیستند قابل دسترسی نیست. مثلا منابع مطالعاتی GRE. شاید بهتر باشه که مطالب جدیدی به این مطالب اضافه بشه تا فقط کاربران فروم بتونند از اون استفاده کنند.

در کل می شد که دسترسی افرادی که عضو نیستند رو کمی محدود کرد ولی این چاره اصلی کار نیست. برای مثال من خودم از آژانسی پیام خصوصی داشتم که شما نمی تونی وقت بگیری و بهتره که بیای آژانس ما!!!! برای همین به بابک پیغام دادم و بخشی از مسائل پیش اومده در تاپیک مصاحبه باکو رو هم براش فرستادم و در "نظرات شما در مورد خدماتِ آگهی شده " هم مساله رو گفتم.

بنظر من فکر اساسی تری باید کرد.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)