صفحه 66 از 78 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_mech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سایتی رو میشناسید که آنلاین . آزمون سطح یابی داشته باشه؟؟
    مرسی
    http://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/

http://www.examenglish.com/leveltest/index.php
    خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم.

Junior Member

سلام. تو ازمون ایلتس می شه یه مقدار کشمش یا چیز دیگه داخل جیب گذاشت و برد داخل یا گیر میدن؟!
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfar نمایش پست ها
    سلام. تو ازمون ایلتس می شه یه مقدار کشمش یا چیز دیگه داخل جیب گذاشت و برد داخل یا گیر میدن؟!
    ممنون.
    سلام
    من آزمون رو ندادم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه
    و منم قند خونم زود میاد پایین . شکلات کاکائویی بهتر از کشمشه. و فکر نکنم برای بردنش گیر بدن چون اگر اینجوری بود تو کانال و گروهها میگفتن نبرین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_mec نمایش پست ها
    سلام
    من آزمون رو ندادم ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه
    و منم قند خونم زود میاد پایین . شکلات کاکائویی بهتر از کشمشه. و فکر نکنم برای بردنش گیر بدن چون اگر اینجوری بود تو کانال و گروهها میگفتن نبرین
    سلام ممنونم. اخه تو سایت های ثبت نام ازمون خوندم که بردن هرگونه خوراکی ممنوعه! اگه کسی تجربه داره که برده باشه سر ازمون اصلی لطفا بگه...

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام ممنونم. اخه تو سایت های ثبت نام ازمون خوندم که بردن هرگونه خوراکی ممنوعه! اگه کسی تجربه داره که برده باشه سر ازمون اصلی لطفا بگه...

سلام

مشکلی نیست. شما می توانید در حد بطری اب و چند تا شکلات دستتون باشد و ببرید.اگر هم ایراد گرفتند که خوب داخل نمی برید!.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

ممنون.
    سلام
    با تجربه اي كه من دارم نميزارن هيچ خوراكي حتي شكلات ببرين ميگن خودمون ميديم . كه متاسفانه من تو عصر دين ودانش كه امتحان دادم وسط رايتينگ امدن يه كيك دادن كه ديگه آخر آزمون بود و به حال من فرقي نكرد. البته آب از همون اول هست . من كاري كه كردم اين بود 2 تا خرما گذاشتم لاي دستمال كاغذي گرفتم تو دستم و بردم تو اصلا نبايد بزارين كه متوجه شن.. يكي بعد از لسينيگ يكي بعد از ريدينگ حتما اين كار رو بكنيد. اگر نبرده بودم كه اصلا نميتونستم با افت شديد قند به امتحان ادامه بدم.

Junior Member

سلام دوستان ، فکر کنم توی پنج تا تایپک مربوط به ایلتس این حرفم رو گفتم اصلا کسی اهمیت نداده( دیگه خداییش یکم مشکوک شدم به واقعیت ماجرا) و هیچکس جواب نداد تا به بقیه کمک کنند تنها درخواستم هم این بود کسانی که میاد میگید کلیه مهارت ها رو 7 رو بالا شدید ولی رایتینگ رو 5.5 یا5 شدید و در حقتون ظلم شده ، خب یه لطفی بکنید همون essay ازمون رو که نوشتید یه تقریبا نزدیک بهش رو اینجا تایپ کنید اصلا بدونیم شما چه جوری نوشتید که بقیه رو بالا 7 شدید و رایتینگ رو 5.5 ،،،،،، ولی انگار دوستان یا فقط میخوان بگن تقصیر نحوه بررسیه یا چیزهای عجیب غریب دیگه و اصلا کسی به خودش زحمت نداده که جوابم رو توی این یک هفته توی چند تایپک مختلف بده حتی اصلا بیاد بگه نمینویسم خودت برو ازمون بده. ، اصلا کسی جوابگو نیست همینجوری مییاد میگید کم شدم و میرید کلی هم شایعه سازی میکنید که چی شده و فلان شده ایلتس سخت شده.....! به خدا سخت نیست به بقیه دوستانتون کمک بکنید و essay هاتون رو توی یه تایپک جدید بزارید هم ایده میدید هم بقیه، و هم اشتباهات شما رو تکرار نمیکنند و به هم کمک میکنید ولی انگار کسی اصلا براش مهم نیست و انگار کنکوره که اگه به اون بگی چی چی میشه طرف ازت میزنه جلو و تو عقب میمونی واقعا من تعجب کردم از این رفتار دوستان. خیلی برام عجیبه چون قبلا هر سوالی و تقاضایی داشتم سریع دوستان در تایپک های دیگه کمک میکردن ولی انگار کسی در تایپک های ایلتس اصلا نمیخواد واقعیت این رایتینگ کم گرفتن ها رو خیلی واضح و راحت بگه تا همه ببینن چقدر خوب بنویسی هم کم میگیری
    ولی خب احتمال این رو هم میدم دوباره این پستم هم یا جواب نمیدید یا کلا زحمت میکشید حذف میکنید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط alma_mech نمایش پست ها
    این ازمون اصلا برای تعیین سطح درست نیست.چون نه می نویسی .نه درست حسابی میخونی .نه می شنوی.نه صحبت میکنی

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام دوستان ، فکر کنم توی پنج تا تایپک مربوط به ایلتس این حرفم رو گفتم اصلا کسی اهمیت نداده( دیگه خداییش یکم مشکوک شدم به واقعیت ماجرا) و هیچکس جواب نداد تا به بقیه کمک کنند تنها درخواستم هم این بود کسانی که میاد میگید کلیه مهارت ها رو 7 رو بالا شدید ولی رایتینگ رو 5.5 یا5 شدید و در حقتون ظلم شده ، خب یه لطفی بکنید همون essay ازمون رو که نوشتید یه تقریبا نزدیک بهش رو اینجا تایپ کنید اصلا بدونیم شما چه جوری نوشتید که بقیه رو بالا 7 شدید و رایتینگ رو 5.5 ،،،،،، ولی انگار دوستان یا فقط میخوان بگن تقصیر نحوه بررسیه یا چیزهای عجیب غریب دیگه و اصلا کسی به خودش زحمت نداده که جوابم رو توی این یک هفته توی چند تایپک مختلف بده حتی اصلا بیاد بگه نمینویسم خودت برو ازمون بده. ، اصلا کسی جوابگو نیست همینجوری مییاد میگید کم شدم و میرید کلی هم شایعه سازی میکنید که چی شده و فلان شده ایلتس سخت شده.....! به خدا سخت نیست به بقیه دوستانتون کمک بکنید و essay هاتون رو توی یه تایپک جدید بزارید هم ایده میدید هم بقیه، و هم اشتباهات شما رو تکرار نمیکنند و به هم کمک میکنید ولی انگار کسی اصلا براش مهم نیست و انگار کنکوره که اگه به اون بگی چی چی میشه طرف ازت میزنه جلو و تو عقب میمونی واقعا من تعجب کردم از این رفتار دوستان. خیلی برام عجیبه چون قبلا هر سوالی و تقاضایی داشتم سریع دوستان در تایپک های دیگه کمک میکردن ولی انگار کسی در تایپک های ایلتس اصلا نمیخواد واقعیت این رایتینگ کم گرفتن ها رو خیلی واضح و راحت بگه تا همه ببینن چقدر خوب بنویسی هم کم میگیری
    ولی خب احتمال این رو هم میدم دوباره این پستم هم یا جواب نمیدید یا کلا زحمت میکشید حذف میکنید
    سلام دوست عزیز کمک نکردن ما ایرانی جماعت بهم شهره افاق هستش و اینکه همه منتظر لقمه اماده هستن. ولی راجب سوال شما یه سایت میدم بهتون جزء سایتهای عالی ایلتس هستش .دوستان تنبل هم اگر لطف بکن اطلاعاتشون رو در اختیار برادر و خواهر های خودشون بزارن بد نیست .حرف داداشمون کاملا درسته کمک نمی کنید. این ادرس سایت داداش http://www.ielts-blog.com/category/i...essays-band-5/ به ترتیب می تونی متن های رو که نمره 5 تا 8 گرفتن رو ببینی و مقایسه بکنی چون زیر غلط هاشون رو مشخص کرده. موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان در مباحث قبلی در ارتباط با امتحان ایلتس در سایر کشورها بحث شده ولی من دوس دارم دوستان باز نظرات شخصی شون رو بدن تا بقیه هم بتونن نتیجه گیری بکنن.خوب اونجور که بعضی ها میگن انگا رتو ایران نواقصی پیش امد کرده .البته مساله رفت و امد هم هست.ولی به شخصه من هر چیزی رو که منطقی تر باشه می پسندم.لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو بی دغدغه و اغراق بفرمایید اگر تجربه داشتین.
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)