صفحه 64 از 78 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    سلام، من تافل رو برای آمریکا دادم و برای آمریکا هم اقدام کردم و الان منتظر نتایج دانشگاههام ولی با حضور ترامپ نمیدونم اصلا امکانپذیر باشه یا نه از اینرو میخواستم دیگه برای مهاجرت به کانادا و یا استرالیا اقدام کنم ولی اونها همه آیلتس لازم دارند و تافل قبول نمیکنن. من امتحان تافل دادم و نمرم 107 شد که وقتی توی جدول تبدیل زدم دیدم که معادل 8 آیلتس آکادمیک محسوب میشه (نمره ریدیینگ و لستنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 7.5)، حالا سوالم این هست که آیا این تبدیل در عمل هم همین عدد رو میده یعنی اگر من آیلتس بدم آیا همین نتیجه رو میگیرم؟ چون از بچه هایی که امتحان دادن گفته بودن که تافل سخت تر از آیلتس هست به همین دلیلی می پرسم. مورد بعدی اینکه آیا اختلاف زیادی بین آیلتس آکادمیک و جنرال وجود داره؟ چون تو سایت خود آیلتس فقط نوشته که موضوعات ریدینگ و اسپیکینگ و لیستنینگ و رایتینگ عوض میشه و دیگه موضوعات آکادمیک مورد بحث قرار نمیگیره و موضعات روزمره مورد توجه میشوند حالا آیا این باعث ساده تر شدنش نسبت به آیلتس آکادمیک و یا فرقی نداره؟ مورد آخر اینکه آیا لازم هست من برای آیلتس بخونم یا نه فقط مثل تافل 2 تا آزمون آزمایشی بدم که آشنا بشم کفایت میکنه؟ در ضمن من تافلم رو 3 ماه پیش دادم.
    سلام دوست عزیز
    در مورد سوال اولتون: با توجه به نمره تافلتون مسلما سطح زبان شما خوب هست ولی اینکه دقیقا همین نمرات رو در ایلتس هم کسب کنید بستگی به امادگی و مهارت شما در ایلتس هم داره که با کمی تمرین به نظر من بدست میاد
    در مورد اختلاف بین ایلتس اکادمیک و جنرال، مهمترین اختلاف در رایتینگ تسک وان هست که در ایلتس جنرال باید یک نامه بنویسید ولی در اکادمیک باید نمودار یا چارت رو تحلیل کنید، که اگه شما قصد اپلای دارید اصولا باید اکادمیک امتحان بدید
    شما میتونید یکی ازمونهای ایلتس که در کتابهای کمبریج هست رو برای نمونه بزنید و سطح خودتون و میزان تسلطتون در ایلتس رو بسنجید
    تعدادی از کتابهای کمبریج در سایت موجود هست
    موفق باشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

Junior Member

سلام.درسته که از نوامبر رایتینگها رو به مرکز میفرستن برای تصحیح و نمرات خیلی اومده پایین؟من سپتامبر آزمون دادم و رایتینگ رو 6.5 گرفته بودم.میگن الان شانسی واسه 7 ندارم.درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin884 نمایش پست ها
    سلام.درسته که از نوامبر رایتینگها رو به مرکز میفرستن برای تصحیح و نمرات خیلی اومده پایین؟من سپتامبر آزمون دادم و رایتینگ رو 6.5 گرفته بودم.میگن الان شانسی واسه 7 ندارم.درسته؟
    نمیشه گفت شانسی ندارین. ولی متاسفانه واقعا ناعادلانه تصحیح میشه.من خودم هرجا ماک دادم 7و 6.5 میشدم توی امتحان شدم 5! بعد اعتراض شدم 5.5 ! کلا آیلتس از نطر بی منطقترین امتحان دنیاست.

دوستان میشه اگر کسی حدس یا اطلاعی راجع به این موضوع داره کمکم کنه ؟
    من ایلتس دادم و ایرسافام سیستمی داره ک تا یک ماه پس از اعلام نتایج میتونیم درخواست کنیم ک بفرستن برای دانشگاه های مورد نظرمون
    میخواستم ببینم خب ینی ما این درخواستو الان بدیم و خودمون دوسه ماه بعد اپلای کنیم مشکلی پیش میاد؟
    اصن نیازی به کارنامه دارن دانشگاها؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط luciferfei نمایش پست ها
    دوستان میشه اگر کسی حدس یا اطلاعی راجع به این موضوع داره کمکم کنه ؟
    من ایلتس دادم و ایرسافام سیستمی داره ک تا یک ماه پس از اعلام نتایج میتونیم درخواست کنیم ک بفرستن برای دانشگاه های مورد نظرمون
    میخواستم ببینم خب ینی ما این درخواستو الان بدیم و خودمون دوسه ماه بعد اپلای کنیم مشکلی پیش میاد؟
    اصن نیازی به کارنامه دارن دانشگاها؟
    سلام

این سیستم برای افرادی مناسب است که الان در حین اپلای هستند یا بعضا کار گرفتن پذیرش به اتمام رسیده است و فقط باید اصل مدرک زبان را ارسال کنند.

بنابراین ابتدا برای گرفتن پذیرش اقدام کنید ودرحین ان یا بعد از گرفتن پذیرش (بستگی به شرایط دانشگاه دارد) از این سیستم استفاده کنید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن

کمترین نمره برای پذیرش لیسانس چنده؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_G نمایش پست ها
    کمترین نمره برای پذیرش لیسانس چنده؟
    سلام

بستگی به دانشگاه که اقدام می کنید دارد. برای اکثر دانشگاه های اروپا 6 است.

ارادت

Junior Member

باسلام
    میخواستم ببینم که دانشگاههای کانادا و آلمان آیا مدرک زبان (آیلتس) رو چک میکنند؟یعنی از طریق کمبریج صحت نمره رو چک میکنند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    سلام، من تافل رو برای آمریکا دادم و برای آمریکا هم اقدام کردم و الان منتظر نتایج دانشگاههام ولی با حضور ترامپ نمیدونم اصلا امکانپذیر باشه یا نه از اینرو میخواستم دیگه برای مهاجرت به کانادا و یا استرالیا اقدام کنم ولی اونها همه آیلتس لازم دارند و تافل قبول نمیکنن. من امتحان تافل دادم و نمرم 107 شد که وقتی توی جدول تبدیل زدم دیدم که معادل 8 آیلتس آکادمیک محسوب میشه (نمره ریدیینگ و لستنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 7.5)، حالا سوالم این هست که آیا این تبدیل در عمل هم همین عدد رو میده یعنی اگر من آیلتس بدم آیا همین نتیجه رو میگیرم؟ چون از بچه هایی که امتحان دادن گفته بودن که تافل سخت تر از آیلتس هست به همین دلیلی می پرسم. مورد بعدی اینکه آیا اختلاف زیادی بین آیلتس آکادمیک و جنرال وجود داره؟ چون تو سایت خود آیلتس فقط نوشته که موضوعات ریدینگ و اسپیکینگ و لیستنینگ و رایتینگ عوض میشه و دیگه موضوعات آکادمیک مورد بحث قرار نمیگیره و موضعات روزمره مورد توجه میشوند حالا آیا این باعث ساده تر شدنش نسبت به آیلتس آکادمیک و یا فرقی نداره؟ مورد آخر اینکه آیا لازم هست من برای آیلتس بخونم یا نه فقط مثل تافل 2 تا آزمون آزمایشی بدم که آشنا بشم کفایت میکنه؟ در ضمن من تافلم رو 3 ماه پیش دادم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای دکترا اصلا نیازی نیست چون همه چیز نظر استاد است.

برای فوق لیسانس یا لیسانس هم هیچ مشکلی ندارد و نمره شما برای اکثر دانشگاه ها اروپایی (حتی برای اقدام فاند) نمره بالایی است.

موفق باشید

دوست عزیز

برخلاف نظر واقعا عجیب و غریب دوستمون که فرمودن: "
    برای دکترا اصلا نیازی نیست چون همه چیز نظر استاد است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "

شما برای مقطع دکترا حتما و حتما برای امریکا و کانادا و استرالیا به نمره زبان نیازی دارید . (میدونم که خودتون هم این رو میدونید. فقط عرض کردم که اون دوستمون با کامنت های زیباشون دوستان دیگه رو منحرف نکنند)
    شما باید سایت دانشگاه مقصد رو چک کنید خیلی از دانشگاه های دنیا شاید بالای 90 درصد هم ایلتس و هم تافل رو قبول میکنند
    تبدیل نمره رو خودشون انجام میدن و معمولا مینیمم مورد نظر هر دو مورد توی سایت دانشگاه ها نوشته شده
    نهایتا شما با نمره خوب زبانی که توی تافل دارید قاعدتا مشکلی برای امتحان ایلتس نخواهید داشت. نمره شما تقریبا همونیه که خودتون حساب کردید
    بین تافل و ایلتس هم بله تفاوت هست و استایل امتحان با هم فرق داره که خب باید روش کار کنید. کافیه توی گوگل سرچ کنید و میتونید ریز جزییات و تفاوت ها رو به دیتیل ببینید و کلی ویدئو هم پیدا کنید که این تفاوت ها رو توضیح دادن

بین اکادمیک و جنرال هم بله فرق هست! شما برای دکترا (اگه این موردتونه البته) باید ایلتس اکادمیک داشته باشید و هیچ دانشگاهی نمره زبان ایلتس جنرال رو ازتون قبول نمیکنه
    نمره زبان ایلتس جنرال معمولا برای کارهای مهاجرتیه و نه مهاجرت تحصیلی

تفاوت ایلتس اکادمیک و جترال هم با یه سرچ ساده گوگا پیدا میشه. شما که زبانتون خیلیم خوبه میتونید از منابع اتگلیسی و خیلی واضح این تغییرات و تفاوت ها رو بخونید

سوال اخرتون:
    به نظرم مهمه که بخونید. مهم اینه که با استایل امتحان اشنا باشید. شما توانایی زبانی رو حتما دارید و اشنایی با استایل کلی امتحان خیلی مهمه. امتحان ازمایشی هم کمکتون میکنه و لی کلا چهارچوب کلی و جترال ازمون رو باید بخونید وبدونید هر اسکیلی چجوری ازتون امتحان گرفته میشه. چه خواسته هایی داره. چقدر زمان دارید و ....

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    باسلام
    میخواستم ببینم که دانشگاههای کانادا و آلمان آیا مدرک زبان (آیلتس) رو چک میکنند؟یعنی از طریق کمبریج صحت نمره رو چک میکنند؟

دوست عزیز

خیلی از دانشگاه ها ازتون میخوان نمره زبانتون رو از طریق موسسه مربوطه ریپورت کنید
    و باید افیشالی ریپورت بشه نمره تون
    هستند دانشگاه هایی هم که فقط اصل مدرک رو ازتون میخوان و ریپورت افیشالی نمیخوان. در این موراد باز شما باید اسکن نمره مربوطه رو براشون بفرستید
    بنابراین در اینکه نمره تون باید صحیح و واقعی باشه شکی نیست

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)