صفحه 41 از 78 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام
    دوستان بمنظور افزایش نمره لیستنینگ از 6 به 6.5 چه راهکاری رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    در صورتی که متد های تست زدن رو دنبال کرده و کتابای ایلتس رو خوندید فقط و فقط ترنسکراپت. محشره و معجزه میکنه

Junior Member

یه سوال اساسی دارم:
    در یک سنتر، برگه های رایتینگ توسط همون اگزمینرهایی اصلاح میشه که از ما اسپیکینگ گرفتن؟
    یا کارمندهای اون سنتر هم کمک میکنن؟

سلام.. من یه سوال راجع به آزمون دارم 30 دقیقه واسه listening و 60 دقیقه واسه reading و 60 دقیقه واسه writing وقت داریم.. آیا دفترچه های سوالات و پاسخنامه ها جداست؟ مثلا وقتی تایم listening تموم میشه دیگه تو تایم writing نمیشه جوابارو چک کنیم؟ یا مثلا از تایم writing بگیری به تایم reading بدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afsaneh_joon نمایش پست ها
    سلام.. من یه سوال راجع به آزمون دارم 30 دقیقه واسه listening و 60 دقیقه واسه reading و 60 دقیقه واسه writing وقت داریم.. آیا دفترچه های سوالات و پاسخنامه ها جداست؟ مثلا وقتی تایم listening تموم میشه دیگه تو تایم writing نمیشه جوابارو چک کنیم؟ یا مثلا از تایم writing بگیری به تایم reading بدی؟
    سلام
    دفترچه سوالات جداست و بعد از هر مرحله سوالات جمع اوری میشه و سوالات مرحله بعدی رو بهتون میدن. پاسخنامه لیستنینگ و ریدینگتون پشت و روی هم اند. مراقب ها بعد از قسمت لیستنینگ ازتون میخوان که پاسخنامه رو برگردونید و قسمت ریدینگ روبروتون باشه. بعد از ریدینگ هم پاسخنامه ریدنگ و لیستنینگ و سوالات ریدینگ جمع میشه و سوالات و پاسخنامه رایتینگ رو بهتون میدن.
    موفق باشید

Junior Member

یه سوال اساسی دارم:
    در یک سنتر، برگه های رایتینگ توسط همون اگزمینرهایی اصلاح میشه که از ما اسپیکینگ گرفتن؟
    این میتونه تاثیر بزاره روی نمره دادن که اگر کسی رایتینگ را خوب نوشته باشه، اگزمینر متوجه بشه که شاید این کاندیدا در ازمون اسپیکینگ نتونسته خودش را خوب اکسپرس کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    این فقط تجربه مطالعاتی خودمه حقیقتش. صرفا بعنوان یه پیشنهاد بهش فکر کنید. به نظر من شما برای لیسنینگ باید بدونید کدوم نوع سوالات رو باید چطوری جواب بدید. چون نوار یه بار بیشتر برای شما پخش نمیشه و مثل ریدینگ دیگه نمیتونید برگردید به سوالات قبل. اگه جواب یه سوال رو نتونستید پیدا کنید تنها امیدتون شانسه!
    سوالاتی که بصورت fill in the blanks هستند رو نیازی نیست کل جداول رو بخونید. فقط عناوین هر ستون یا سطر رو بخونید و حوالی اون blank رو بخونید. همیشه کل سوالات همون بخش رو سعی کنید قبل از شروع شدن نوار بخونید و مادامی که نوار داره پخش میشه دیگه وقت و حواستونو کاملا به نوار و پیدا کردن پاسخ ها اختصاص بدید نه خوندن سوالات. سعی کنید تمرین کنید که در سریع ترین زمان ممکن سوالاتی که قبل از شروع نوار باید مطالعه کنید رو بخونید. سوالات چندگزینه ای مطالعشون قبل از شروع شدن نوار خیلی طول میکشه و به هیچ وجه گزینه ها رو نخونید. وقتتونو بذارید روی خوندن سوالات و در طول گوش دادن به نوار فقط دنبال سوال مربوطه باشید و بعد از اینکه اون قسمت از نوار خونده میشه دنبال جواب بگردید. اگه بخواید قبل از شروع، هم سوالات و هم گزینه ها رو بخونید اصلا وقت نمیکنید! یهو سوال اول رو که خوندید نوار شروع میشه به اجرا و تقریبا همه این سبک سولات رو از دست میدید. یه سری سوالات لیسنینگ هم به این سبکه که مثلا توی متن به یه سری جاها اشاره میشه و توی سوال میگه دو مورد از این لیست رو که در متن بهش اشاره میشه تیک بزن. تقریبا هرچی تست دیدم کل گزینه ها در متن بهشون اشاره میشن. پس دنبال فقط شنیدن اسم گزینه ها نباشید چون همشون اشاره میشن. باید دنبال اون گزینه هایی باشید که در سوال بهش اشاره شده.
    اینا پیشنهاد های من برای لیسنینگ هست. امیدوارم به دردتون بخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
    یه سوال اساسی دارم:
    این میتونه تاثیر بزاره روی نمره دادن که اگر کسی رایتینگ را خوب نوشته باشه، اگزمینر متوجه بشه که شاید این کاندیدا در ازمون اسپیکینگ نتونسته خودش را خوب اکسپرس کنه؟

اگزمینرهای مختلفی اصلاح می کنند و حتی اگه همون اگزمینر اسپیکینگ هم باشه بازم توجه ای به اسپیکینگتون نداره چون هر اسکیل نمره خودش رو داره و روی هم تاثیر نمی گذاره.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان تحت هیچ شرایطی نمیشه کارنامه المثنی آیلتس گرفت؟
    حتی با خود سایت آیلتس مکاتبه کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان تحت هیچ شرایطی نمیشه کارنامه المثنی آیلتس گرفت؟
    حتی با خود سایت آیلتس مکاتبه کنیم؟
    اصولش اینه که کارنامه یه بار براس شخص شما صادر میشه و اونو باید پیش خودتون نگه دارید و برای ارسال کارنامه به هر موسسه باید به مرکز امتحان مراجعه کنید. اما میشه در صورتی که اصل کارنامه رو بخواید به همراه مدارکتون دیگتون بفرستید به موسسه بگید که مدرک ایلتستون رو به شما بدن تا همراه با مدارک دیگتون بفرستید. مواردی این شکلی گفته شده اما اصلش اینه که اصل مدرکو همون یه بار دست خودتون میدن
    موید باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)