صفحه 11 از 78 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان دانشگاهی که من اپلای کردم فقط speaking band 7 میخواهد کسی هست بدونه آیا میشه فقط قسمت speaking را امتحان داد وبقیه قسمتها را بیخیال شد یا همینجوری سرسری جواب داد تاثیری در نمره قسمت speaking ندارند؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه راهتماییم کند

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط tavana12 نمایش پست ها
    سلام دوستان دانشگاهی که من اپلای کردم فقط speaking band 7 میخواهد کسی هست بدونه آیا میشه فقط قسمت speaking را امتحان داد وبقیه قسمتها را بیخیال شد یا همینجوری سرسری جواب داد تاثیری در نمره قسمت speaking ندارند؟ ممنون میشم اگر کسی میدونه راهتماییم کند
    تا جایی که اطلاع دارم، نمیشه برای بقیۀ قسمت ها غایب باشید و نمرۀ Speaking رو بهتون بدن. اما مسلما میشه برید بشینید سر جلسه و در حد دانسته هاتون جواب بدید. یا اگر نمیخواید سرسری یه چیزی بنویسید.
    خیر، جواب هیچ قسمتی تاثیری در قسمت دیگه نداره، اما در نمرۀ کلی آیلتس شما مسلما موثر هست.
    برای من یه مقداری عجیب هست که دانشگاه فقط براش Speaking مهم هست، چون معمولا Reading خیلی براشون مهم هست و بعضا Listening یا Writing.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوستان یه سوال. تاریخ اعتیار روی گواهی IELTS دقیقا 2 سال از تاریخ امتحان هست؟
    بله. دو سال هست.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم، نمیشه برای بقیۀ قسمت ها غایب باشید و نمرۀ Speaking رو بهتون بدن. اما مسلما میشه برید بشینید سر جلسه و در حد دانسته هاتون جواب بدید. یا اگر نمیخواید سرسری یه چیزی بنویسید.
    خیر، جواب هیچ قسمتی تاثیری در قسمت دیگه نداره، اما در نمرۀ کلی آیلتس شما مسلما موثر هست.
    برای من یه مقداری عجیب هست که دانشگاه فقط براش Speaking مهم هست، چون معمولا Reading خیلی براشون مهم هست و بعضا Listening یا Writing.
    ممنونم از راهنماییتان راستش من تاقل ۵۷۳ pbt دارم ولی چون باید TA باشم دانشگاه تافل ۲۷ IBT و IELTS 7 به بالا تو قسمت speaking میخواهد

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر بخوام سر جلسه امتحان از هدفون استفاده کنم باید چکار کنم ؟
    باید قبلش بگم یا همون سر جلسه بگم درسته ؟
    ایا باید توی پروفایل جایی برای این مورد داره ؟
    توی مدرک که تاثیری نداره ؟

ببخشید زیاد شد . مرسی

در دانشگاه آزاد listening بصورت پخش همگانی و از بلندگو پخش میشه و از هدفون استفاده نمیشه, حالا اگه استفاده از هدفون تاثیر زیادی در نمره listening شما داره میتونید در موسسه خوارزمی ثبت نام کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در " دانشگاه آزاد اسلامي "

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    در دانشگاه آزاد listening بصورت پخش همگانی و از بلندگو پخش میشه و از هدفون استفاده نمیشه, حالا اگه استفاده از هدفون تاثیر زیادی در نمره listening شما داره میتونید در موسسه خوارزمی ثبت نام کنید
    سلام دوست عزیز
    اخه یک نفر سر جلسه بود که امتحان قبلی توی سالن بودذ و مثل بقیه امتحان داد ولی در امتحان بعدی رفت توی اتاق و بهش هدفون دادن
    میخوام بدونم چجوریاس . ما هم میتونیم همین کار رو بکنیم ؟البته فقط ازاد . اخه ثبت نام کردم دیگه
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

سلام دوستان
    می خوام نتیجه آیلتسی که هفته دیگه دارم رو برای دانشگاه کنکوردیا بفرستم ، با توجه به اینکه هنوز نمی دونم اونجا چه رشته ای می خوام بخونم چه کار کنم ؟ چون تو فرم اپلیکشین باید آدرس دانشکده رو برای ارسال بنویسیم
    living and studying on Montreal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

سلام دوستان ، من یه سوالی دارم ولی شاید زیاد به این تاپیک مربوط نباشه! روز آزمون فرم خاصی باید داشته باشن خانوما؟ مثلا با مقنعه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cody نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خوام نتیجه آیلتسی که هفته دیگه دارم رو برای دانشگاه کنکوردیا بفرستم ، با توجه به اینکه هنوز نمی دونم اونجا چه رشته ای می خوام بخونم چه کار کنم ؟ چون تو فرم اپلیکشین باید آدرس دانشکده رو برای ارسال بنویسیم
    اگر هنوز تصمیم نگرفتید چه رشته بخوانید بهترین راه این هست که بعد از انتخاب اسم دانشگاه در قسمت بعدی برای دپارتمان تحصیلات تکمیلی بفرستید. graduate addmision department ya undergraduate admission office

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من الان داشتم یه برنامه رو میدیدم که مربوط به مهاجرت به آمریکا هست (به دلیل قوانین فروم اسم وکیل رو نمیگم ولی طرف یه وکیل با اطلاعات کامل بود) ، یه چیزی گفت که برام خیلی عجیب بود
    ایشون گفت برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا، تا برا آزمون آیلتس آماده نشدین، تو آزمونش شرکت نکنین چون اگه مثلا نمره ی اولتون 5 بشه و دفعه دوم 7 بگیرین، هر دو نمره به دانشگاه ارسال میشه و طبق قانون دانشگاه های آمریکا میانگین نمره 5 و 7 در نظر گرفته میشه یعنی 6!!!!
    همچین چیزی درسته واقعا؟ خوب اگه این جوری باشه فرض کنید نمره 7 از آیلتس بخوایم و بر حسب اتفاق آزمون اول رو خراب کنیم و 5 بگیریم. این یعنی آزمون دوم رو باید 9 بگیریم تا میانگینش 7 بشه که تقریبا غیرممکنه. یه جورایی آدم می ترسه شرکت کنه که
    اگه این خبر درسته، این قانون واسه آزمون تافل هم هست یا نه؟؟
    ممنون
    به نظر درست نمیاد چون شما درخواست می‌دین روی یک کارنامه که براتون بفرستن به دانشگاه و کندیدت نامبر رو میدید و هزینش رو پرداخت می‌کنید یک هزینه پرداخت می‌کنید و به ازای آان یک کارنامه میفرستید، دلیلی‌ وجود نداره که از نمرهٔ امتحان قبلی شما کسی‌ با خبر شه، خیلی‌ها ۲،۳ بار امتحان میدان تا نمره خوب بگیرن، تنها میانگینی که گرفته می‌شه بین ۴ نمرهٔ همون امتحان است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)