صفحه 12 از 78 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان کسی‌ اطلاع داره که اگر دوبی‌ امتحان بدهیم و کارنامه اضافه‌تر بخواهیم آیا به صورت اونلاین امکانش هست که درخواست بدهیم؟ یا باید حضوری بریم دوباره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshya نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من یه سوالی دارم ولی شاید زیاد به این تاپیک مربوط نباشه! روز آزمون فرم خاصی باید داشته باشن خانوما؟ مثلا با مقنعه؟
    من تهران آیلتس بودم هر کسی هر جور خواسته بود اومده بود شال، روسری ،مقنعه ،...
    میتونید از خود موسسه سوال کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام
    ازمون اکادمیک مخصوص ارائه با دانشگاه ها و مراکز اموزشی است و در اسپیکینگ و لیسینینگ مشترکه و در ریدینگ و رایتینگ سختر از جنرال است . و ازمون جنرال هم که اسمش با خودشه . جنراله برای مثل مهاجرت و دریافت جاب افر و غیره است .
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام
    دوستان من 8 مارچ امتحان دارم و اسپیگینگم 3 مارچ هست. متاسفانه الان متوجه شدم که موقع درست کردن پروفایل شماره اول پاسپورتم را ننوشتم
    الان واقعا استرس گرفتم. نمی دونم مشکلی برام پیش میاد؟

لطفا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من 8 مارچ امتحان دارم و اسپیگینگم 3 مارچ هست. متاسفانه الان متوجه شدم که موقع درست کردن پروفایل شماره اول پاسپورتم را ننوشتم
    الان واقعا استرس گرفتم. نمی دونم مشکلی برام پیش میاد؟

لطفا راهنمایی کنید
    سلام،هیچ مشکلی نداره ،با موسسه که ثبت نام کردی تماس بگیر خودشون درست میکنند،برای دوست من حتی تا روز امتحان اشتباه بود اما روز امتحان درست کردند و در کارنامه اصلاح شده بود.(آیلتس تهران بودیم)

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام،هیچ مشکلی نداره ،با موسسه که ثبت نام کردی تماس بگیر خودشون درست میکنند،برای دوست من حتی تا روز امتحان اشتباه بود اما روز امتحان درست کردند و در کارنامه اصلاح شده بود.(آیلتس تهران بودیم)
    ممنونم
    من دانشگاه آزاذم

سلام، من پنجشنبه نمراتم رو توی سایت آیلتس تهران دیدم ولی هنوز کارنامم نیومده! میخواستم ببینم کسایی که 15 فوریه امتحان دادند کارنامه هاشون رسیده بهشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال در مورد موسسه افرینش دارم
    چقدر در مورد قسمتهای لیسینینگ و رایتینگ میشه به این موسسه و نمراتش اعتماد کرد ؟مثلا سخت تر میگیرن یا راحت تر از ازمون اصلی . مخصوصا با توجه به ازونهای جدید ایلتس در قسمت لیسینینگ .
    از پاسخهای شما بسیار متشکرم .
    به نظر من فقط با دید آشنایی با شرایط امتحان در این آزمون ها شرکت کنین ( بر اساس تجربه شخصی خودم می گم )

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط undertaker_ss نمایش پست ها
    من تهران آیلتس بودم هر کسی هر جور خواسته بود اومده بود شال، روسری ،مقنعه ،...
    میتونید از خود موسسه سوال کنید
    من نمیدونم سوال مربوط به روز امتحان اسپیکینگه یا کتبی ولی برای روز اسپیکینگ از شما عکس گرفته میشه و همون عکس در کارنامه شما قرار داده میشه بنابراین ممکنه خودتون پوشش خاصی مد نظرتون باشه ولی خودشون قانونی ندارن.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

نتایج آزمون 8 مارس (17 اسفند ماه) به صورت آنلاین بر روی وب سایت results.ielts.org روز 1 فروردین 93 قابل مشاهده است.
    مرکز آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی در ایام نوروز 1393 تعطیل است. لذا کارنامه آزمون 17 اسفند ماه در روز 16 فروردین توزیع می گردد.

من نمی فهمم این یعنی چی!!!! یعنی 14 روز بعد از آرمون کارنامه و نمی فرستن و باید تا 16 فروردین صبر کنم!!!!!
    این جوری که بد بخت می شم و به ددلاین ها اصلا نمی رسم!!!!
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)