صفحه 14 از 78 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام
    بچه ها نتیجه آزمون 8 مارچ دانشگاه آزاد اومده؟؟؟؟ کسی خبر داره؟؟؟ من نمیتونم جوابمو چک کنم!!!!! لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_ladan نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها نتیجه آزمون 8 مارچ دانشگاه آزاد اومده؟؟؟؟ کسی خبر داره؟؟؟ من نمیتونم جوابمو چک کنم!!!!! لطفا اگه کسی اطلاع داره راهنماییم کنه ممنون میشم
    سلام
    بله اومده
    https://results.ielts.org/Default.aspx

موفق باشی
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

با سلام.
    کسی میدونه سازمان سنجش امتحان ازمایشی برگزار میکنه و چگونه باید ثبت نام کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان
    من اگر نیاز به هر 5 تا کارنامه آیلتس داشته باشم و برم حضوری کارنامه بگیرم همون موقع بهم میدن یا مثلا میگن براتون باید صادر بشه و زمان بر هست ؟ آیا نیاز است از قبل اعلام کنم که 5 تا کارنامه میخوام ؟
    متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر نیاز به هر 5 تا کارنامه آیلتس داشته باشم و برم حضوری کارنامه بگیرم همون موقع بهم میدن یا مثلا میگن براتون باید صادر بشه و زمان بر هست ؟ آیا نیاز است از قبل اعلام کنم که 5 تا کارنامه میخوام ؟
    متشکرم
    سلام دوست عزیز
    سال نو شما مبارک
    دوست عزیز همون سنتری که میخواید آزمون بدید قبلش ازتون میخواد که مثلا یه فرم رو پر کنید و اسم چند موسسه و دانشگاهی رو می خواید کارنامه اضافی بهشون صادر بشه رو بیارید و اونها بعد از اینکه کارنامتون صادر شد 1 هفته بعدش اقدام به ارسال کارنامه برای اون مراکز ذکر شده می کنند.
    حالا اینطور نیست که شما هر لحظه که بخواید بهتون کارنامه بدن و قطعا این یه پروسه طولانی تری میشه اگه قبلش اقدام نکرده باشید. چون خود کارنامه چند هفته طول میکشه که بیاد و چند روزم همین ارسال trf طول میکشه.
    پس بهتره قبلش اقدام کرده باشید و حتما با سنتری که اونجا میخواید آزمون بدید هماهنگ کنید که چند کارنامه برای جاهای مختلف می خواهید.
    توجه کنید که کارنامه اضافی رو دست شما نمیدن. به شما فقط 1 کارنامه می دهند. اضافی هارو فقط برای مراکز میفرستند.
    با تشکر از صبر شما برای دریافت پاسخ
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

دوستان برای امتحان آزمایشی دادن کجا رو پیشنهاد میکنین ؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

آفرینش برادر . اگه تبلیغ نباشه و دوباره اخطار نگیرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

نقل قول نوشته اصلی توسط alizebel نمایش پست ها
    آفرینش برادر . اگه تبلیغ نباشه و دوباره اخطار نگیرم
    جای دیگری نیست ؟
    دانشگاه آزادی جایی ....
    آخه آفرینش امتحانای قدیمی را ( خیلی قدیمی مثلاً 10 سال پیش ) برمیدارن میزارن جلوت . ( خب سبک سوالا تا حدودی فرق کرده . البته آنچنانی نیست ولی مثلاً لستنینگ خیلی فرق کرده میگن )
    بعضی موقع ها کتاب های پلاس و کمبریجه امتحانشون که اگه زده باشی خب بد میشه . مخصوصاً مثلاً ریدینگش .

میخواستم بدونم جاهای دیگه هم هست ؟ و اینکه نحوه ی برگزاری چطوره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    جای دیگری نیست ؟
    دانشگاه آزادی جایی ....
    آخه آفرینش امتحانای قدیمی را ( خیلی قدیمی مثلاً 10 سال پیش ) برمیدارن میزارن جلوت . ( خب سبک سوالا تا حدودی فرق کرده . البته آنچنانی نیست ولی مثلاً لستنینگ خیلی فرق کرده میگن )
    بعضی موقع ها کتاب های پلاس و کمبریجه امتحانشون که اگه زده باشی خب بد میشه . مخصوصاً مثلاً ریدینگش .

میخواستم بدونم جاهای دیگه هم هست ؟ و اینکه نحوه ی برگزاری چطوره ؟
    سلام
    من از جای دیگه خبر ندارم . اما اگه یه سرچ بزنی توی گوگل میتونی پیدا کنی کاری نداره .
    من خودم یه 4 یا 5 باری شرکت کردم و البته تمام کمریج ها و پلاس ها رو حفظ هم هستم . مخصوصا لیسینینگ . اما به مشکلی نخوردم
    در مورد نحوه امتحان . من 4 بار ایلتس دادم اما نمونه لیسینینگ ها تفاوتی زیادی نکرده . میدونی چی تغییر کرده ؟ اولا سرعت صحبت کردن یه کم بیششتر شده . دوما نسبت اسون به سخت بودن سکشن ها از 1 به 4 دیگه رعایت نمیشه و ممکنه سکشن 1 با 4 جابجا شده باشه و همش جای خالی باشه و سخت و سکشن 4 آسون باشه .البته نسبت سوالات بین جای خالی و جدول و چهار گزینه ای تقریبا همون قبلی است . این لیسینینگ بود که من تمرکز روی این داشتم و به عنوان نمونه گفتم .
    نحوه برگزاری هم توی یک کلاس 20 متری 35 نفر هستن که همه چسبیدن به هم و مراقب هم نداره اما سکوت برقراره و تمام امتحان یه جزوه و فایل تصویری در حال اجرا توسط ویدیو پروژکتور است .

Junior Member

كسي تونسته نتيجه امتحان 15 مارچ رو ببينه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)