صفحه 16 از 78 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"مرکز آیلتس تهران"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز

نقل قول نوشته اصلی توسط gts نمایش پست ها
    سلام
    من تازه وارد این فروم شدم . یک سوالی داشتم , شاید هم تکراری باشه ولی ممنون می شم بهم کمک کنید ؟
    1- الان هزینه امتحان آیلتس چقدره ؟
    2- کدام مرکز را برای امتحان پیشنهاد می کنید ؟ ممنون
    سلام
    فکر نکنم جای مناسبی سوال پرسیدید و احتمالا مدیران انجمن اینرا انتقال میدن و یا حذفش می کنند اما:

1- هزینه 700 هزلر تومان است
    2- موسسه های مختلفی هست من آزاد و خوارزمی دادم. آزاد دیسیپلین و نظم بیشتری داشت اما خوارزمی با هدفن بود اگه بازم بخوام امتحان بدم خوارزمی گزینه منه

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان
    اگر در بار دومی که امتحان میدیم احیانا نمره کلی از بار اول کمتر بشه میتونیم با همون کارنامه اول اقدام کنیم یا اون اولی از اعتبار خارج میشه ؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein321 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر در بار دومی که امتحان میدیم احیانا نمره کلی از بار اول کمتر بشه میتونیم با همون کارنامه اول اقدام کنیم یا اون اولی از اعتبار خارج میشه ؟!
    اصولا اگر بار اول نمره لازم را کسب کرده اید دیگه چه نیازی هست که ذوباره امتحان بدید؟!!! اما کلا کارنامه شما تا 2 سال اعتبار داره و تنها بعد از گذشت این مدت از اعتبار خارج میشه.
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام دوستان
    سطح زبان من در حدود 5.5 هست دنبال یه شریک برای کلاس IELTS تا نمره 7 می گردم . یه استاد خیلی خوب هم می شناسم . هزینه هر جلسه واسه هر نفر تقریبا 35 تا 40 تومن می شه.

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام. می خواستم بدونم این سایت هایی که برای ثبت نام IELTS هستن چه فرقی با هم دارند؟ مگه آزموناشون با هم فرق دارن؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بدونم این سایت هایی که برای ثبت نام IELTS هستن چه فرقی با هم دارند؟ مگه آزموناشون با هم فرق دارن؟
    سلام

سوالات سبکش فرق نداره. بیشتر نحوه برگزاری آزمون و گاهی مواقع نحوه نمره دهی برای اسپیکینگ و رایتینگ متفاوت میشه.
    مثلا : خوارزمی هد فن داره بقیه ندارن
    و یه نکته دیگه اینکه خوارزمی زیر نظر British Council هست ولی بقیه زیر نظر IDP استرالیا

موفق باشید
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

دوستان می خواستم بدونم آیا صحت داره که مدت اعتبار مرک ایلتس را از دو سال به سه سال افزایش دادن
    ممنون می شوم اگه راهنمایی کنید

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

سوالات سبکش فرق نداره. بیشتر نحوه برگزاری آزمون و گاهی مواقع نحوه نمره دهی برای اسپیکینگ و رایتینگ متفاوت میشه.
    مثلا : خوارزمی هد فن داره بقیه ندارن
    و یه نکته دیگه اینکه خوارزمی زیر نظر British Council هست ولی بقیه زیر نظر IDP استرالیا

موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون. چون من برام Speaking خیلی مهمه می خوام بدونم شما تجربه ای دارید که کدومشون نحوه ی نمره دهیشون بهتره؟ و یه سوال دیگه اینکه از نظر اعتبار فرقی دارن یا نه ؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2010ahmadi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. چون من برام Speaking خیلی مهمه می خوام بدونم شما تجربه ای دارید که کدومشون نحوه ی نمره دهیشون بهتره؟ و یه سوال دیگه اینکه از نظر اعتبار فرقی دارن یا نه ؟
    سلام

اعتبار یکسانه
    من آزاد و خوارزمی امتحان دادم. آزاد بهتر حرف زدم 6.5 داد اما تو خوارزمی به نظرم خیلی خوب حرف نزدم 7 داد
    خوارزمی پیشنهاد منه چون دیدم به تقریبا همه یه 0.5 نمره بیشتر داده

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

دوستان من امتحان آیلتس را در موسسه خوارزمی دادم و اسم دو تادانشگاه رو برای ریپورت نمره ام دادم الان که کارنامه اومده باید چه کنم؟ برای 2 تا دانشگاه از طریق DHL میره یا باید خودم بگیرمشون و بفرستم؟ از کجا باید بگیرم؟ اگه کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی کنید

ممونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)