صفحه 19 از 78 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط saradavoodi نمایش پست ها
    شما اطلاع دارید که دانشگاه های آلمان وفنلاند یا ایتالیابه چه صورتی هستند تک تک براشون مهمه یا اورال؟
    من آلمان را دیدم که اورال براش مهمه . ایتالیا و فنلاند رو اطلاع ندارم.
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط predator نمایش پست ها
    دوست عزیز برای کار در کشورهای اروپایی و کانادا و امریکا اگر که تجربه کار و رزومه قبلا داشته باشید نیاز به skill worker visa دارید که برای صدور این ویزا شما حتما باید ایلتس جنرال داشته باشید.
    ممنون از پاسختون . اما من مشکل ویزا ندارم . ویزا دارم . به عنوان یک شهروند می خوام بدونم خود شرکت هایی که منو به عنوان یک مهندس ممکنه استخدام کنن ازم مدرک آیلتس می خوان و یا داشتنش شانس پیداکردن کار رو بیشتر میکنه یا نه؟

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

کارنامه پستی چند روز بعد از نتایج آنلاین میاد؟
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    کارنامه پستی چند روز بعد از نتایج آنلاین میاد؟

سلام

بستگی داره مال من 2-3 روز شد

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط afra22 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون . اما من مشکل ویزا ندارم . ویزا دارم . به عنوان یک شهروند می خوام بدونم خود شرکت هایی که منو به عنوان یک مهندس ممکنه استخدام کنن ازم مدرک آیلتس می خوان و یا داشتنش شانس پیداکردن کار رو بیشتر میکنه یا نه؟
    اگر که شما رزیدنت اون کشور هستید عملا با شما مثل بقیه شهروندان برخورد میشه واسه کار . در این صورت مدرک ایلتس از لیست مدارکتون حذف میشه در اینجا فقط شما باید رزومه ی قابل قبولی داشته باشین.

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام , من درباره برگزاری آزمون آیلتس تقریبا چیزی نمیدونم برای همین ممنون میشم راهنمائیم کنید
    سوالم اینه که چند بار در سال آزمون آیلتس برگزار میشه و در چه تاریخ هایی؟ و کارنامه ها معمولا در چه تاریخی بدستمون میرسه؟
    چه موسسه ای رو برای امتحان دادن پیشنهاد میدید؟
    کسی میدونه دانشگاه های آلمان معمولا آیلتس آکادمیک میخواند یا جنرال؟ چون در خود سایت هاشون فقط نمره مورد نیاز رو میزنند و نه آکادمیک یا جنرال بودنش رو!
    ممنونم

هر کسی که میخواد آیلتس ثبت نام کنه ایرسافام نره فقط که قشنگ تو نمره اسپیکینگ و رایتینگش 2 نمره افت میکنه ! من قبلا 8 و 8.5 شدم اینجا بهم 6.5دادن ! من که هم رشته ام زبانه هم کارم تدریسه!!!!!!!!!!!!!!111

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero نمایش پست ها
    سلام , من درباره برگزاری آزمون آیلتس تقریبا چیزی نمیدونم برای همین ممنون میشم راهنمائیم کنید
    سوالم اینه که چند بار در سال آزمون آیلتس برگزار میشه و در چه تاریخ هایی؟ و کارنامه ها معمولا در چه تاریخی بدستمون میرسه؟
    چه موسسه ای رو برای امتحان دادن پیشنهاد میدید؟
    کسی میدونه دانشگاه های آلمان معمولا آیلتس آکادمیک میخواند یا جنرال؟ چون در خود سایت هاشون فقط نمره مورد نیاز رو میزنند و نه آکادمیک یا جنرال بودنش رو!
    ممنونم
    سلام دوست عزیز،
    برای برگزاری آزمون آیلتس چند تا موسسه توی ایران هست که اعتبار مدرکشون برای داخل ایران از سوی سازمان سنجش تایید میشه. برای دیدن لیست این مراکز میتونید به این بخش سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید (http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=7&id=120) تعداد آزمونها در سال بستگی به مراکز داره، اما با توجه به اطلاعات من هر مرکز به طور متوسط دو آزمون در ماه برگزار میکند. نتیجه ی آزمون ها بصورت آنلاین تقریباً 2 هفته پس از برگزاری آزمون براتون قابل دسترس خواهد بود و برای دریافت کارنامه در صورت تمایل با مرکز آزمونتون هماهنگ میکنین و براتون پست میشه. حقیقتاً در مورد انتخاب مرکز آزمون میشه گفت یکمی تحت تاثیر سلیقه و شرایط خود شماست. اما ظاهرا دانشگاه آزاد و ایرسافام شرایط خوبی برای برگزاری آزمون دارند، من خودم بشخصه هنوز امتحان ندادم اما در تلاش برای آزمون هستم.
    برای نوع مدرکتون مشخصه که برای تحصیل نوع آکادمیک مد نظر هستش، شما با مدرک جنرال برای کار و یا اقامت اقدام میکنید اما واسه تحصیل مشخصه که دانش آکادمیک لازم دارید.
    امیدوارم پاسخم مفید باشه،
    براتون آرزوی موفقیت میکنم.

Junior Member Ehsan4288 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram62 نمایش پست ها
    دوستان می خواستم بدونم آیا صحت داره که مدت اعتبار مرک ایلتس را از دو سال به سه سال افزایش دادن
    ممنون می شوم اگه راهنمایی کنید
    با توجه به دوستانی که مدرک گرفتن میشه گفت خیر صحت نداره
    منبع خبری شما معتبره آیا؟
    اگه مطمئن شدید لطفاً اطلاع رسانی کنید
    پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

دوستان سوال من چندان اهمیت دار نیست، ولی فقط کنجکاو شدم بدونم مراکزی که تهران هستن اثر انگشتی که واسه احراز هویت میگیرن با استامپه یا دیجیتالی شو دارن ایشالا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)