صفحه 2 از 78 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    ديروز از يكي شنيدم كه ميگفت حتما بين دو آزمون آيلتس بايد 90 روز فاصله باشه و در غير اينصورت ETS قبول نمي كنه. !!! مي خواستم بدونم حقيقت داره؟ محدوديت زماني براي ثبت نام در آزمون متوالي وجود داره؟؟؟؟؟
    12. How soon can candidates repeat the test?

There is no limitation on how frequently candidates can sit IELTS. It should be noted however that IELTS scores are not substantially improved merely by taking the test on multiple occasions. To significantly improve a score it is necessary to engage in further study of a serious nature.
    Source: http://ielts.org/candidates/how_to_a...stions.aspx#20
    ta ta
    www.ilce.ir

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki
    ديروز از يكي شنيدم كه ميگفت حتما بين دو آزمون آيلتس بايد 90 روز فاصله باشه و در غير اينصورت ETS قبول نمي كنه. !!! مي خواستم بدونم حقيقت داره؟ محدوديت زماني براي ثبت نام در آزمون متوالي وجود داره؟؟؟؟؟
    IELTS اصلا ربطی به ETS نداره!!! ETS امتحان های تافل و GRE رو می گیره. آیلتس هم مسئول برگزاریش خود آیلتسه.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

دوستان يكي از دوستام اول صبح گريان!!! به من زنگ زد ( تو آيلتس سپتامبر ثبت نام كرده) گفت تو پروفايلش در قسمت زمان Speaking به جاي تاريخ عدد 7652 نوشته شده من كه چيزي نمي دونستم ولي گفتم شما با تجربه ايد به نظرتون يعني چي؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

میتونه از سازمان سنجش بپرسه.راهنماییش میکنن.

فايل اوليه اي که از مرکزآيلتس ايران(دانشگاه بين المللي چابهار) جهت درج در پروفايل ارسال شده بود، داراي اشکال بود و تعداد زيادي از داوطلبان آکادميک سپتامبر به جاي تاريخ مصاحبه خود، يک عدد مشاهده مي کردند.
    مواردي که مي شد از روي همان فايل اصلاح کرد، در پروفايل ها انجام شد و ليست بقيه داوطلبان که تعدادشان هم زياد نيست جهت بررسي به مرکز ايلتس ايران اصلاح شد که در صورت برگرداندن فهرست اصلاح شده در پروفايل آپديت خواهد شد.

Junior Member

پیش فرض آیلتس نمره منفی داره؟

امتحان آیلتس و تافل نمره منفی هم دارند؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیلتس نمره منفی داره؟

نه نمره منفي ندارد
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Dear friend you would not be penalized for your wrong answers in these examinations,as far as I 'm concerned
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

نه! نمره منفی نداره. پس بهتره سوالاتی رو که جوابشون رو نمیدونی رو خالی نذاری.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

سلام.
    همون طور که دوستان دیگه هم گفتن IELTS نمره منفی نداره و به هیچوجه هیچ پاسخی رو خالی نذارین. شاید باورتون نشه اما خیلی وقتا توی امتحان های آزمایشی پاسخی که براساس حدس نشوته بودم درست از آب در میومد.
    پس هیچ پاسخی خالی نمونه.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)