صفحه 20 از 78 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    دوستان سوال من چندان اهمیت دار نیست، ولی فقط کنجکاو شدم بدونم مراکزی که تهران هستن اثر انگشتی که واسه احراز هویت میگیرن با استامپه یا دیجیتالی شو دارن ایشالا؟
    سلام

استامپه

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

سلام خسته نباشید

من ۱۶ اگوست ثبت نام کردم و اگر ۱۳ روز بعدش نتایج بیاد میشه ۲۹ اگوست
    این امکان وجود داره به ددلاین ۱ سپتامبر برسم و نمرم رسیده باشه؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام دوستان
    برای محکم کاری دوبار امتحان امتحان آیلتس رو دادم
    بار اول R7, L7, W6, S6.5 Overall=6.5
    بار دوم R6, L6.5, W6.5, S7 Overall=6.5
    میخوام برای دانشگاهها مدارک سابمیت کنم. به نظرتون با توجه به اینکه مجموع نمرات یکسان هستش، کدوم نمره وزن بیشتری ومناسب هستش برای استرالیا و همینطور برای امریکا و کانادا ؟
    ممنون و متشکرم از راهنماییتون

Junior Member

سلام من میخوام توی یک آموزشگاه به اسم ثبت نام کنم و میخواستم بدونم که میخوام تست آیلتس رو توی سفارت استرالیا بدم چجوریه، میتونم اینکارو کنم یا باید خود آموزشگاه امتحان بدم،من از خود آموزشگاه پرسیدم گفتن باید آزمون در آموزشگاه بدی و مدرک رو از آموزشگاه بگیری بعد بری سازمان سنجشو مدرک بین المللی بگیری منظورشون چی بود؟درست گفتن بهم؟ممنون میشم جواب بدید
    ویرایش توسط Simon : August 20th, 2014 در ساعت 08:41 AM دلیل: اسم اموزشگاه خلاف مقررات فروم است

ApplyAbroad Guru

سلام به همه دوستان - من تازه دیشب نتایج امتحان ایلتسم اومده - اورال 6.5 شدم و هیچ اسکیلی هم زیر 6 ندارم - خیلی تاپ نیست ولی بازم خدارو شکر به یه 700 تومن دیگه نکشید!!! الانم دارم واسه GRE میخونم- خواستم اینو بگم که من تهران ایلتس امتحان دادم و خیلی خیلی راضی بودم !! اگه سوالی راجع به تهران ایلتس داشتید بگید بتونم جواب میدم و نحوه برگزاری و ازین چیزاش . خودمم یه سوال داشتم کسی تا حالا به نمره ش اعتراض زده ؟ جوابی گرفته یا نه؟ ----من اگه کلا یه نمره بگیرم اورالم 7 میشه و این واسم ارزشمندتره - ازخود امتحان و برگزارکننده ش هیچ مشکلی نیستا - من همینجوری بیخود میگم اعتراض کنم شاید نمره م بالاتر بره - چون مثلا اگزمینر اسپیکینگ من استرالیایی بودن میگم شاید سخت گرفته مثلا 6.5 داده - شاید با اعتراض 7 بشه چون خوب حرف زدم خداییش-و همینطور هم رایتینگ- ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای محکم کاری دوبار امتحان امتحان آیلتس رو دادم
    بار اول R7, L7, W6, S6.5 Overall=6.5
    بار دوم R6, L6.5, W6.5, S7 Overall=6.5
    میخوام برای دانشگاهها مدارک سابمیت کنم. به نظرتون با توجه به اینکه مجموع نمرات یکسان هستش، کدوم نمره وزن بیشتری ومناسب هستش برای استرالیا و همینطور برای امریکا و کانادا ؟
    ممنون و متشکرم از راهنماییتون

مبارک باشه دوست عزیز - به نظر من وزن هردوتاش یکیه - خیلی فرق خاضی نداره - اگه اورالتون 7 میشد بحثش جدا بود - منم دقیقا 6.5 شدم - 6.5 راهی رو جلو ادم نمیبنده ولی راه خیلی خاصیم باز نمیکنه ! ولی در کل برای یه دانشگاه امریکایی بود یادم نیست کدوم بود نوشته بود مثلا برای حقوق نمره اسپیکینگ نباید زیر 7 باشه ! ولی واسه مهندسی ها نمره ریدینگ مهم تر بود - بازم خودت یه بررسی بکن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alexdelpiero نمایش پست ها
    سلام , من درباره برگزاری آزمون آیلتس تقریبا چیزی نمیدونم برای همین ممنون میشم راهنمائیم کنید
    سوالم اینه که چند بار در سال آزمون آیلتس برگزار میشه و در چه تاریخ هایی؟ و کارنامه ها معمولا در چه تاریخی بدستمون میرسه؟
    چه موسسه ای رو برای امتحان دادن پیشنهاد میدید؟
    کسی میدونه دانشگاه های آلمان معمولا آیلتس آکادمیک میخواند یا جنرال؟ چون در خود سایت هاشون فقط نمره مورد نیاز رو میزنند و نه آکادمیک یا جنرال بودنش رو!
    ممنونم

من فقط جواب موسسه رو بدم - من تازگی تهران ایلتس دادم و واقعا راضی ام !! نظم و مقررات و محل امتحان عالی بود - عالی...

نقل قول نوشته اصلی توسط elih نمایش پست ها
    سلام من میخوام توی یک آموزشگاه به اسم ثبت نام کنم و میخواستم بدونم که میخوام تست آیلتس رو توی سفارت استرالیا بدم چجوریه، میتونم اینکارو کنم یا باید خود آموزشگاه امتحان بدم،من از خود آموزشگاه پرسیدم گفتن باید آزمون در آموزشگاه بدی و مدرک رو از آموزشگاه بگیری بعد بری سازمان سنجشو مدرک بین المللی بگیری منظورشون چی بود؟درست گفتن بهم؟ممنون میشم جواب بدید
    من نمیدونم این موسسات چرا به خاطر پول این خزعبلات رو تحویل مردم میدن.
    هیچ موسسه ای (آموزشگاهی) در ایران حق نداره آزمون آیلتس رو برگزار کنه به جز مواردی که در لیست www.ielts.org ارائه شده. چیزی هم به نام تایید سازمان سنجش وجود نداره و خود سفارت هم امتحان نمیگیره. اصلا در حیطه وظایف سفارت استرالیا نیست. متاسفانه سازمان سنجش هم به خاطر 6% درآمدی که از موسسات میگیره بیخود خودشو به قضیه آیلتس چسبونده و بر امتحان آیلتس و تافل نظارت میکنه.
    لطفا فقط در موسسات معتبر ذکر شده در آدرس بالا ثبت نام کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elih نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. در حال حاضر فقط این 5 تا موسسه رسمی آزمون رو میگیرند:
    آیلتس تهران:

پايگاه اطلاع رساني: http://www.ieltstehran.com
    نشانی ایمیل: info@ieltstehran.com
    نشاني: تهران، سعادت آباد، بلوار دريا، نرسيده به چهارراه مطهري، پلاک 163، طبقه سوم
    شماره تماس: 88698827 و 88698828 (پيش شماره 021)

دانشگاه آزاد اسلامی:

پايگاه اطلاع رساني: http://ielts.iauset.com
    نشانی ایمیل: ielts@iauset.com
    نشاني: تهران، خيابان شريعتي، خيابان پابرجا، بلوار آينه، کوچه گل يخ، شماره 16، واحد 101
    شماره تماس: 22614620(پيش شماره 021)

موسسه آموزش عالي عصر دين و دانش:

پايگاه اطلاع رساني: http://www.ieltsadd.ir
    نشانی ایمیل: info@add-ielts.ir
    نشاني: تهران، خیابان ولی عصر ، ضلع شمالی پارک ساعی،کوچه ساعی یکم، بن بست دانش،موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش
    شماره تماس: 88644690 و 88644691(پيش شماره 021)

موسسه فرهنگي و هنري ايرسافام:

پايگاه اطلاع رساني: http://ielts.irsafam.com
    نشانی ایمیل: IELTS@irsafam.com
    نشاني:تهران، خيابان انقلاب ، بين خيابان نجات اللهي و ميدان فردوسي ، جنب كوچه براتي ، پلاك 812 ، طبقه پنجم
    شماره تماس: 66704373 و 66706276(پيش شماره 021)

موسسه آموزشي فرزانگان خوارزمي:

پايگاه اطلاع رساني: http://www.ieltskharazmi.com
    نشانی ایمیل: support@ieltskharazmi.com
    نشاني: تهران، خيابان ميرداماد غربي، ابتداي پل ميرداماد، شماره 309
    شماره تماس: 88673505(پيش شماره 021)

برای اینکه نحوه ی نمره دهی و معیار ها دستتون بیاد ، به این صفحه سر بزنید . سایت رسمی خود آیلتس .
    http://www.ielts.org/researchers/sco...reporting.aspx

Listening
    Band score Raw score out of 40
    5 16
    6 23
    7 30
    8 35
    Academic Reading
    5 15
    6 23
    7 30
    8 35
    General Training Reading
    4 15
    5 23
    6 30
    7 34

Writing
    Examiners award a band score for each of four criterion areas: Task Achievement (for Task 1), Task Response (for Task 2), Coherence and Cohesion, Lexical Resource and Grammatical Range and Accuracy. The four criteria are equally weighted.

Speaking
    Examiners award a band score for each of four criterion areas: Fluency and Coherence, Lexical Resource, Grammatical Range and Accuracy and Pronunciation. The four criteria are equally weighted.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)