صفحه 3 از 78 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

دوستان من هیچ تاپیکی مربوط به سوالم پیدا نکردم، اینجا می پرسم ببخشید اگه تامربوطه:
    من candidate number رو گم کردم، چطوری می تونم نتیجه رو چک کنم؟؟؟؟

ممنون پیشاپیش
    NOC 4131- CIO 11/2009 - First AOR 1/2010 - Sent DOC to visa Office 2/2010 - Second AOR 4/2010 - Status: In - Process 14 Feb - File Transfer to Warsaw 12/12/2011-Medical : Jun 19, 2013- Medical Received: Jun 28, 2013- P.R. : 5 Sep.

نقل قول نوشته اصلی توسط aitack نمایش پست ها
    دوستان من هیچ تاپیکی مربوط به سوالم پیدا نکردم، اینجا می پرسم ببخشید اگه تامربوطه:
    من candidate number رو گم کردم، چطوری می تونم نتیجه رو چک کنم؟؟؟؟

ممنون پیشاپیش
    اگه مرکز ایران آیلتس بودید که Candidate number نمی خواد ولی اگر اون دوتا مرکز دیگه بودید فکر می کنم از این سایت بتونید چک کنید که Candidate number هم نمیخواد ! https://results.ielts.org/

دوستانی که قبلا دانشگاه ازاد امتحان دادن و ساکن تهران نیستند
    میشه بگویند که از زمانی که در سایت نوشته نتایج به صورت انلاین قابل رویت هست تا زمانی که پست کارنامه رو میاره در خانه چقدر طول میکشه ؟
    چون من می خوام وقت سفارت بگیرم و نمی دونم دقیقا کی پست میاره که درجا بعدش برم سفارت .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    دوستانی که قبلا دانشگاه ازاد امتحان دادن و ساکن تهران نیستند
    میشه بگویند که از زمانی که در سایت نوشته نتایج به صورت انلاین قابل رویت هست تا زمانی که پست کارنامه رو میاره در خانه چقدر طول میکشه ؟
    چون من می خوام وقت سفارت بگیرم و نمی دونم دقیقا کی پست میاره که درجا بعدش برم سفارت .
    ممنون
    کارنامه رو خودتون باید تشریف ببرید تهران و بگیرید. تقریبا 13 روز بعد از امتحان, کارنامه کاغذی هم امادست.

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    کارنامه رو خودتون باید تشریف ببرید تهران و بگیرید. تقریبا 13 روز بعد از امتحان, کارنامه کاغذی هم امادست.
    پست نمیاره اصلا ؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پست نمیاره اصلا ؟
    روزی که رفته بودم واسه امتحان اسپیکینگ coordinator ها میپرسیدن که اگه میخوای پست کنیم 10 تومن باید پول پست بدی وگرنه باید خودت بیای پاسداران تحویل بگیری.(دقیقا 13 روز بعد از امتحان)
    البته این موضوع واسه زمانی بود که آزمون 240 تومن بود . روز اسپیکینگ بپرسید

پست نمیاره اصلا ؟
    ۱۳ روز بعد از امتحان نتایج آماده هست و روی سایت می یاد ولی شما ۱۵ روز در نظر بگیر! به خاطر دلایل پیش بینی نشده که همیشه تو ایران هست!! برا دانشگاه آزاد نمی دونم ولی زیاد به این پست تکیه نکن. مخصوصا که شما زمان برات مهم به نظر من خودت برو بگیر. یه جور برنامه ریزی کن که تو همون هفته که وقت سفارت داری بتونی کارنامه رو هم بگیری. مثلا اگه شنبه کارنامه ات آماده میشه(۱۵ روز بعد امتحان) شما برای چهارشنبه وقت بگیر برای سفارت. اینطوری یه بار میری تهران و کارهاتو انجام میدی.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    روزی که رفته بودم واسه امتحان اسپیکینگ coordinator ها میپرسیدن که اگه میخوای پست کنیم 10 تومن باید پول پست بدی وگرنه باید خودت بیای پاسداران تحویل بگیری.(دقیقا 13 روز بعد از امتحان)
    البته این موضوع واسه زمانی بود که آزمون 240 تومن بود . روز اسپیکینگ بپرسید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    ۱۳ روز بعد از امتحان نتایج آماده هست و روی سایت می یاد ولی شما ۱۵ روز در نظر بگیر! به خاطر دلایل پیش بینی نشده که همیشه تو ایران هست!! برا دانشگاه آزاد نمی دونم ولی زیاد به این پست تکیه نکن. مخصوصا که شما زمان برات مهم به نظر من خودت برو بگیر. یه جور برنامه ریزی کن که تو همون هفته که وقت سفارت داری بتونی کارنامه رو هم بگیری. مثلا اگه شنبه کارنامه ات آماده میشه(۱۵ روز بعد امتحان) شما برای چهارشنبه وقت بگیر برای سفارت. اینطوری یه بار میری تهران و کارهاتو انجام میدی.

ممنون
    یه سوال دیگه داشتم
    خودم حتما باید موقع گرفتن کارنامه باشم یا می تونم کس دیگه ای و بفرستم بگیره واسم ؟

ممنون
    یه سوال دیگه داشتم
    خودم حتما باید موقع گرفتن کارنامه باشم یا می تونم کس دیگه ای و بفرستم بگیره واسم ؟
    نمی دونم قوانینشون چی هست ولی تهران آیلتس اول مدرک شناسایی ما رو نگاه می کرد و بعد کارنامه رو به ما می داد. اگه کسی هست که مدرک شناسایی شما دستش هست احتمالا می تونه بگیره ولی این سوال رو باید از خودشون بپرسین چون ممکنه فقط به خودتون بدن و شاید حتی سنتر ها با هم یکسان عمل نکنن!
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member

دوستان منم سوال ایشون رو داشتم، ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده. تلفنی که دادن انگاری سرکاریه.[/QUOTE]
    دانشگاه آزاد با دادن کارت شناسایی میتونین برید بگیرید،لازم نیست حتما خودتون برین ولی با این حال بازم تماس بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)