صفحه 52 از 78 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن در این زمینه من رو راهنمایی کنن.من نیاز به 7 در هر اسکیل دارم ولی بعد ار چندین مرتبه امتحان دایما رایتینگ را 6.5 میگیرم.خیلی نا امید شدم چون مشکل کارم رو نمی دونم و حتی برای موسسه آفرینش هم آنلاین برای تصحیح دادم رایتینگم رو اما ارزیابی دقیقی ارایه نداد.من جنرال امتحان میدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    . IAU south tehran Chemical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط min1364 نمایش پست ها
    ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن در این زمینه من رو راهنمایی کنن.من نیاز به 7 در هر اسکیل دارم ولی بعد ار چندین مرتبه امتحان دایما رایتینگ را 6.5 میگیرم.خیلی نا امید شدم چون مشکل کارم رو نمی دونم و حتی برای موسسه آفرینش هم آنلاین برای تصحیح دادم رایتینگم رو اما ارزیابی دقیقی ارایه نداد.من جنرال امتحان میدم.
    سلام دوست عزیز متاسفانه موسسات ایرانی (البته موسسات هم یه کم باهم فرق میکنن!) روی رایتینگ و اسپیکینگ که میتونن بیشتر تاثیرگذار باشن سختگیری زیادی میکنن اما با تلاش بیشتر به نظرم میتونین 7 بگیرین.(من خودم هم یه زمانی شرایط مشابه شما رو داشتم.) ولی بهترین راه اینه که با یک استاد زبان که توی زمینه رایتینگ متخصص هستش صحبت بکنین و ببینید مشکلات واقعیتون چی هست؟(مثلا میدونین که وقتی سوالی چندبخشی هست باید به همه ی اون بخش ها توی یه فرمت خاصی جواب داده بشه؟) اگر باز هم نشد میتونین به آزمون توی یه کشور دیگه فکر کنین. موفق باشین

Junior Member

سلام اگه از تمپلیت های آماده استفاده کنین نمیتونین هفت بگیرین. اگه ایرادات فاش گرامری داشته باشین هم همینطور. من در حدی که بتونم کمکتون می کنم اما نمیدونم سطح فعلیتون چطوریه.یه رایتینگتون رو میتونین بفرستین؟

Junior Member

خیلی خوب میشد اگه یه جواب قطعی برای اینکه کدوم مرکز برای امتحان ایلتس بهتره پیدا میشد خیلی عالی بود من احتمالا تهران ایلتس یا ایرسافام امتحان خواهم داد امیدوارم که حقم رو نخورن برای امتحانم تا 3 ماه دیگه میخوام essential words for ielts Baron و Cambridge guide to ielts 2016 رو تموم کنم منبع دیگه ای نیاز هست به نظرتون؟

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

سلام دوستان من نمی دونم این سوال رو دقیقا تو کدوم فرم بپرسم. ایلتزم تاریخ انقضاش گذشته و الان تو ایتالیا مستر رو به زبان انگلیسی می خونم. می خواستم بدونم برای اپلای کردن برای دکتری در آمریکا آیا نیاز دارم دوباره امتحان بدم یا اینکه نه قبول می کنن همون مدرک قدیمی رو. می دونم که موضوع کیس به کیس و دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی مثلا اگه بدونم از 10 تا دانشگاه 8تاش با مدرک منقضی شده اکیه دیگه امتحان نمی دم. ممنون میشم تجربه تون رو در اختیارم بزارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arghavanii نمایش پست ها
    سلام دوستان من نمی دونم این سوال رو دقیقا تو کدوم فرم بپرسم. ایلتزم تاریخ انقضاش گذشته و الان تو ایتالیا مستر رو به زبان انگلیسی می خونم. می خواستم بدونم برای اپلای کردن برای دکتری در آمریکا آیا نیاز دارم دوباره امتحان بدم یا اینکه نه قبول می کنن همون مدرک قدیمی رو. می دونم که موضوع کیس به کیس و دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی مثلا اگه بدونم از 10 تا دانشگاه 8تاش با مدرک منقضی شده اکیه دیگه امتحان نمی دم. ممنون میشم تجربه تون رو در اختیارم بزارید.
    باید دوباره امتحان بدید تقریبا هییییچ دانشگاهی ایلتس منقضی رو قبول ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    هر ازمون نمره ی خودشو داره و ازمون بعدی قبلی رو ساقط نمیکنه
    سلام
    ممنونم دوست عزیز
    دقیقا حرف شما به صورت موثق تایید شد و بعد کلی تحقیق کاملا مطمئن شدم
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baranbanoo نمایش پست ها
    سلام اگه از تمپلیت های آماده استفاده کنین نمیتونین هفت بگیرین. اگه ایرادات فاش گرامری داشته باشین هم همینطور. من در حدی که بتونم کمکتون می کنم اما نمیدونم سطح فعلیتون چطوریه.یه رایتینگتون رو میتونین بفرستین؟
    من یک بار ایرسافام رایتینگ 7 شدم ولی متاسفانه اسپیکینگ ر 6.5 شدم که باز ناچار شدم برای 7 در هر اسکیل آزمون رو چندین بار بدم که متاسفانه رایتینگ روی 6.5 مونده.نمونه رایتینگ خیلی زیاد دارم و نوشتم.حتی اونقدر که موضوعات دیگه برام آنقدر جدید نیست و شوکه نمیشم.گرامر و ساختار پیچیده هم استفاده میکنم و این رو کسی که خودش معلم زبان هست به من گفت.احساس میکنم شاید تسک اچویمنت کم نمره میارم و یا شاید نامه قسمت اول. واقعا خسته و گیج شدم.به من گفته شده که کلاس برام فایده نداره و یه اگزمینر آیلتس باید بهم کمک کنه.

Junior Member

من یک بار ایرسافام رایتینگ 7 شدم ولی متاسفانه اسپیکینگ ر 6.5 شدم که باز ناچار شدم برای 7 در هر اسکیل آزمون رو چندین بار بدم که متاسفانه رایتینگ روی 6.5 مونده.نمونه رایتینگ خیلی زیاد دارم و نوشتم.حتی اونقدر که موضوعات دیگه برام آنقدر جدید نیست و شوکه نمیشم.گرامر و ساختار پیچیده هم استفاده میکنم و این رو کسی که خودش معلم زبان هست به من گفت.احساس میکنم شاید تسک اچویمنت کم نمره میارم و یا شاید نامه قسمت اول. واقعا خسته و گیج شدم.به من گفته شده که کلاس برام فایده نداره و یه اگزمینر آیلتس باید بهم کمک کنه.
    من تا متنی از شما نخونم نمی تونم قضاوت کنم اما این چند مورد رو چک کنین:
    - غلط گرامری و املایی زیاد در متن ندارین؟
    - تعداد تقریبی لغاتتون کمتر از حد مجاز نیست؟
    - به تمام سوالات پرسیده شده در تاپیک پاسخ می دین؟
    - عبارات حفظی زیاد به کار نمی برین؟

Junior Member

سلام دوستان.من يه سوالي دارم كه دقيقا نميدونم كجا بايد مطرح ميكردم. من آيلتس امتحان دادم تمام اسكيلها رو ٧ شدم به جز ليسنينگ كه ٦ شدم. اورال هم ٧ شدم.تو سايت برخي دانشگاهها min رو گذاشتن رو ٧ و گفتن هيچ اسكيلي كمتر از 6.5 نباشه. بنظر شما من نميتونم براي اين دانشگاهها اپلاي كنم؟ اگر gre سابجكت خوب داشته باشم چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)