صفحه 54 از 78 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    مرسی از اینکه وقت گران بهاتون رو گذاشتین ( با تشکر از امتیاز دادن به این کاربر , امیدواریم شما هم در دریافت امتیاز از دیگران خوش اقبال باشید)

خب عزیز منم همینو عرض کردم نیازی به ارائه مدرک زبان نیست،پس شما پیشنهاد همون زبان کده رو میدید؟
    والا زبان کده نرفتم کلا (اصلا اطلاع درباره ی اموزشگاه های ایران ندارم) اما آیلتس کلا سبکش با یادگیری زبان فرق داره . شما ممکنه کل دیکشنری هم بلد باشی بری ایلتس 6 بگیری
    مثلا فرض کن اسپیکینگ ایلتس یه سری موضوع مشخص داره ( محل زندگی ، برنامه تحصیلی ، اب و هوا ، رقص و ....) که شما کلمات مورد نیاز تاپیک ها رو یاد میگیری و میری امتحان میدی .
    شما به نظر من از پایه انگلیسیتو قوی کن با کتاب های پایه مثل اینترچنج و هدووی و ... . همین موسسات معروف ترین هاشونو برو کار کن گرامر و کلمات روزمره .
    زیادم سخت نگیر رفیق من هند دندون خوند ( بحثش جداست که چرا میخوای بری هند با اون شراط اسفناکش ) میگفت انگلیسیشون لهجه ی متفاوتی داره . کلا بری تو جامعه بعد 6 ماه راه می افتی .

Moderator
    ummm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام

دوستان من کتاب های ielts cambridge رو از جلد 1 تا 10 + maximizer رو خریدم، و اینکه کلاس هم میرم به نظرتون با روزی 3 ساعت زبان خوندن در 9 ماه چقدر میشه پیشرفت کرد؟

به نظر شما اصلا خوندن روی این کتاب ها برای کسی که یه ذره از المنتری بالاتره مناسبه؟!ممنون میشم کمک کنید به ما
    ویرایش توسط ummm : June 23rd, 2016 در ساعت 03:33 PM
    زندگی مثل پانتومیم میمونه حرف دلت رو به زبون بیاری باختی!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ummm نمایش پست ها
    سلام

دوستان من کتاب های ielts cambridge رو از جلد 1 تا 10 + maximizer رو خریدم، و اینکه کلاس هم میرم به نظرتون با روزی 3 ساعت زبان خوندن در 9 ماه چقدر میشه پیشرفت کرد؟

به نظر شما اصلا خوندن روی این کتاب ها برای کسی که یه ذره از المنتری بالاتره مناسبه؟!ممنون میشم کمک کنید به ما
    سلام،
    در حال حاضر چه کلاس هایی رو شرکت میکنید؟ المنتری اگر باشید نمرتون 3 یا 3.5 هست. به چه نمره ای میخواهید برسید؟

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

اگر موقع مصاحبه اسپیکینگ سوال اگزمینر رو متوجه نشیم و یخوایم سوالش رو تکرار کنه نمره کم میشه؟

سلام دوستان
    من با شوهرم یک ماه دیگه میریم کانادا چون شوهرم از دانشگاه ساسکاچوان پذیرش داره
    منم میخوام برای مستر اقدام کنم...نمیدونم که همینجا ایلتس بدم یا برم کانادا امتحان بدم
    فرقی در نحوه ی امتحان گیری یا سخت گیری وجود داره یا نه؟
    کجا بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaazizi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم میخوام برای مستر اقدام کنم...نمیدونم که همینجا ایلتس بدم یا برم کانادا امتحان بدم
    کجا بهتره؟
    بهتره اینجا امتحان بدید و اگرم نیاز شد دوباره اونجا هم می تونید امتحان بدید فرقش توی 770 هزار تومان هست که فکر کنم ارزششا داره

Junior Member sanuser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام دوستان
    من چند سال پیش آیلتس تهران، آکادمیک امتحان دادم و نمره ام هم خوب شد اما الان جنرال نیاز دارم ... شما کدوم مرکز برگزاری رو بهم پیشنهاد می کنین؟ آخه تو موضوعات هر مرکزی که میرم خب از همون تعریف کردن !!!!
    کجا منظم تره و اگزماینرهای اسپیکینگ خوش اخلاق ترن و بهتر نمره می دن ؟؟ و کجایی هستن؟
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    اگر موقع مصاحبه اسپیکینگ سوال اگزمینر رو متوجه نشیم و یخوایم سوالش رو تکرار کنه نمره کم میشه؟
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    تا اونجایی که میدونم موردی نداره
    مودبانه ازشون بخوایید که تکرار کنند
    این نکته منفی حساب نمیشه (البته اگه برای همون سوال چند بار این اتفاق بیفته مثلا یه سوال رو هی بخوایید تکرار کنه خب ممکنه سوال رو عوض کنند و سوال قبلی رو بیخیال شن که این شاید جلوه خوبی نداشته باشه)
    استاد ما یه زمانی میگفت میتونید وقتی متوجه نشدید
    اینجوری بپرسید که: وقتی میگینBLAH BLAHمنظورتون اینهBLAH BLAH.درست متوجه شدم ؟

بعد مثلا میگه اره که خب شما توضیح میدین
    یا میگه نه منظورم اینه.BLAH BLAH... (که خب به نوعی سوال رو تکرار میکنه براتون)

ولی به صورت نرمال درخواست تکرار موردی نداره اصلا

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanuser نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند سال پیش آیلتس تهران، آکادمیک امتحان دادم و نمره ام هم خوب شد اما الان جنرال نیاز دارم ... شما کدوم مرکز برگزاری رو بهم پیشنهاد می کنین؟ آخه تو موضوعات هر مرکزی که میرم خب از همون تعریف کردن !!!!
    کجا منظم تره و اگزماینرهای اسپیکینگ خوش اخلاق ترن و بهتر نمره می دن ؟؟ و کجایی هستن؟
    ممنون از لطفتون
    سلام
    من ایرسافام رو پیشنهاد می کنم وخودم هم اونجا امتحان دادم. اگزمینر ها اون موقع ایرانی بودن البته خب هر موسسه ای ممکنه مشکل در برگزاری آزمونش پیش بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaazizi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کجا بهتره؟
    به نظر من هم این جا امتحان بدید. زمانی که من امتحان می دادم آقایی از کانادا برای امتحان اومده بودن و این جا رو در مقایسه با کانادا پیشنهاد می کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)