صفحه 55 از 78 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    اگر موقع مصاحبه اسپیکینگ سوال اگزمینر رو متوجه نشیم و یخوایم سوالش رو تکرار کنه نمره کم میشه؟
    مشکلی پیش نمیاد به نظر من اگر ازش سوال کنید. توی پارت اول اسپیکینگ اگزمینر از من یه سوال پرسید که کلا متوجه منظورش نشدم یا اصلا جوابی براش نداشتم و دوباره برلم تکرارش کرد. در نهایت هم رفت سراغ سوال بعدی بدون این که من به اون سوال جواب بدم اما نمره خوبی گرفتم و شنیده بودم که اگزمینر سخت گیری هستند. به نظر من که مشکلی پیش نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidaup نمایش پست ها
    به نظر من هم این جا امتحان بدید. زمانی که من امتحان می دادم آقایی از کانادا برای امتحان اومده بودن و این جا رو در مقایسه با کانادا پیشنهاد می کردن.
    کانادا استاندارد تر است.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

سلام

من تو آزمون 20 آگوست آیلتس تهران ثبت نام کردم. بار اولمه و روالشو نمیدونم، الان چند روزه تماس میگیرم با شماره هاشون که تو سایت سنجش هست ولی کسی جواب نمیده (تو سایت خودشون شماره ای پیدا نکردم)

میخوام بدونم کی و چطور بایدکارت آزمون رو بگیرم؟ تو سایتشون چیزی راجع بهدریافت کارت ورود به جلسه نیست.

تاریخ اسپیکینگ کی معلوم میشه و من چطور میتونم مطلع بشم؟ و اینکه واسه اسپیکینگ هم کارت جدا باید بگیرم یا پاسپورت کافیه؟
    عزیزانی که میدونن میشه راهنماییم کنن؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام
    دوست گرامی
    من آیلتس تهران امتحان ندادم، مرکز دیگه ای امتحان دادم و سیستم کارت ورود به جلسه و ... نبود. کارت شناسایی (کارت ملی یا پاسپورت) کفایت می کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhadjr نمایش پست ها
    سلام

من تو آزمون 20 آگوست آیلتس تهران ثبت نام کردم. بار اولمه و روالشو نمیدونم، الان چند روزه تماس میگیرم با شماره هاشون که تو سایت سنجش هست ولی کسی جواب نمیده (تو سایت خودشون شماره ای پیدا نکردم)

میخوام بدونم کی و چطور بایدکارت آزمون رو بگیرم؟ تو سایتشون چیزی راجع بهدریافت کارت ورود به جلسه نیست.

تاریخ اسپیکینگ کی معلوم میشه و من چطور میتونم مطلع بشم؟ و اینکه واسه اسپیکینگ هم کارت جدا باید بگیرم یا پاسپورت کافیه؟
    عزیزانی که میدونن میشه راهنماییم کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی
    من آیلتس تهران امتحان ندادم، مرکز دیگه ای امتحان دادم و سیستم کارت ورود به جلسه و ... نبود. کارت شناسایی (کارت ملی یا پاسپورت) کفایت می کنه.
    خوب پس من چطور باید بدونم زمان دقیق آزمون کی هستش؟ مخصوصا اسپیکینگ که تو سایت نوشته بود از یک هفته قبل آزمون شروع میشه، روز دقیقی که هر شخص باید بره واسه آزمون اسیکینگ چی؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

برای من ایمیل اومد که مکان، زمان و دیگر جزئیات امتحان رو مشخص کرده بود.
    این مطلب رو در خصوص آیلتس تهران تو سایتش دیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    برای من ایمیل اومد که مکان، زمان و دیگر جزئیات امتحان رو مشخص کرده بود.
    این مطلب رو در خصوص آیلتس تهران تو سایتش دیدم.

ممنون از شما. درضمن دلیل جواب ندادن تلفنهاشونهم فهمیدم، گویا موسسه تا 12آگوست تعطیل هستش

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

بعد از اینکه ما فرم TRF رو پر کردیم و مبلغ رو واریز کردیم، و بعد از اینکه کارنامه رو موسسه ارسال کرد برای دانشگاه مورد نظر فیشی کدی چیزی به ما ارائه نمی دن که پیگیر بشیم؟

Junior Member

با سلام من تازه می خوام خوندن زبان برای گرفتن آیلتس رو شروع کنم. زبانم هم بد نیست. معمولا چقدر زمان میبره آمادگی و گرفتن مدرکش؟

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. من آزمونم دو هفته دیگه ست و یه سری سوال درباره لیستنینگ و ریدینگ دارم. اگر کسی از ریدینگ و لیستنینگ نمره 7 یا 7 به بالا گرفته ممنون میشم به من پیغام خصوصی بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)