صفحه 56 از 78 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام

می‌خواستم از دوستان نظر خواهی‌ کنم، که از کدوم موسسه آیلتس راضی‌ تر هستید.
    من خودم ۳ بار ایرسافام امتحان دادم، و خیلی‌ راضی‌ نبودم. هر ۳ بر نمره رایتینگم خیلی‌ کمتر از تمرین بود.
    می‌شه شما هم تجربیات تون رو بگید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    خیلی خوب میشد اگه یه جواب قطعی برای اینکه کدوم مرکز برای امتحان ایلتس بهتره پیدا میشد خیلی عالی بود من احتمالا تهران ایلتس یا ایرسافام امتحان خواهم داد امیدوارم که حقم رو نخورن برای امتحانم تا 3 ماه دیگه میخوام essential words for ielts Baron و Cambridge guide to ielts 2016 رو تموم کنم منبع دیگه ای نیاز هست به نظرتون؟
    چه جالب من هم دنبال این جواب هستم. چند بار ایرسافام امتحان دارم ولی‌ رایتینگ اصلا رضایت بخش نبود.
    شما مرکز مناسب انتخاب کردین؟

سلام به همه دوستان

من دوره های pre1 & 2 موسسه آفرینش رو رفتم. خواستم بپرسم که آیا دوره اصلی آیلتس رو همینجا ادامه بدم (اگر در آفرینش ادامه بدم کدوم استاد برای دوره اصلی بهتره) ؟ یا موسسه بهتری هم سراغ دارید و کدوم استاد؟

ممنونم از راهنمایی تون

Junior Member

چرا هيچکس جوابمو نمي ده !?کجا امتحان ايلتس بدم بهتره ?نمره هام منطقي تر مي اد?!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

اگر نسبت به سطح زبانتون اطلاع و آگاهی کافی دارین من فکر می کنم چندان تفاوتی نمیکنه و اگر سرجلسه امتحان اتفاق عجیب و غریبی نیفته (که اون خیلی وقتا غیر قابل پیش بینی هست) بنظرم حساس شدن روی این موضوع میتونه شما رو ازتوجه بیشتر به مسائل مهم تر غافل کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sam57 نمایش پست ها
    چرا هيچکس جوابمو نمي ده !?کجا امتحان ايلتس بدم بهتره ?نمره هام منطقي تر مي اد?!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam57 نمایش پست ها
    چه جالب من هم دنبال این جواب هستم. چند بار ایرسافام امتحان دارم ولی‌ رایتینگ اصلا رضایت بخش نبود.
    شما مرکز مناسب انتخاب کردین؟
    سلام دوست عزیز خیر من اون موقع بدلیل مشکل مالی و ترم 7 بودنم تصمیم گرفتم بعد از دانشگاه امتحان بدم الان فارغ التحصیل شدم و تصمیم دارم دی ماه یا بهمن ماه برم باکو یا گرجستان به ریسکش نمی ارزه اصلا الان یه مرکز جدیدی به نام شکوه هم باز شده که اطلاعاتی ازش نیست زیاد ولی تاپیکش هست در نهایت شما تو تهران یا باید بری ایرسافام یا تهران ایلتس دیگه غیر از این انتخابیم نیست

Junior Member

دوستان ببخشید،
    برای بسط دادن و ساپورت ایده ها تو سوال 2 آیلتس، عیب نداره آمار و ارقامی از خودمون در بیاریم؟ مثلا بگیم با توجه به فلان تحقیق، 40 درصد از مردم فلان تغیر رو کردن. آیا ب خاطر آمار ساختن نمره کم میشه؟شما یا دیگرون تجربه نوشتن اینطور تو آزمون داشتید؟

Junior Member

سلام دوستان تا حالا کسي ايرسافام تبريز امتحان داده?

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    باید دوباره امتحان بدید تقریبا هییییچ دانشگاهی ایلتس منقضی رو قبول ندارن
    سلام دوستان
    همونطور كه ميدونين اعتبار امتحانات استاندارد زبان دو ساله هست اما من وقتي در دانشگاههاي خوب امريكا با رنك متوسط ميگشتم زده بود از ابتداي اعتبار مدرك نبايد بيش از 5 سال گذشته باشه......... پس لازمه كه با خود دانشگاهها هماهنگ بشه........موفق باشين
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business

سلام دوستان اميدوارم حال همه خوب باشه من ريدينگ ايلتسم بسيار ناجور ميزنم ساعتها وقت ميذارم كه نهايت تو دو ساعت ١٨ تا٢٧تا درست ميزنم مخصوصا مچينگ هدينگارو باز جا حاليا اوكى هستم الان هم دارم تست كمبريج رو فقط تمرين ميكنم نوامبر گذشته در دبى كالج خودم امتحان دادم و همين ٥ رو گرفتم من شش نياز دارم خواهش ميكنم بگين چكار كنم وكب فور ايلتس رو هم ١-٢رو كامل حفظم عجله دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)