صفحه 57 از 78 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

دقيقا من هم دبى امتحان دادى تو كالج خودم و ٤ بار ليسنينگ قطع شد ايرسافام بهترين موسسه هست واقعا هدفون هم داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط sam57 نمایش پست ها
    چرا هيچکس جوابمو نمي ده !?کجا امتحان ايلتس بدم بهتره ?نمره هام منطقي تر مي اد?!!
    به نظر من ايرسافام بهتر از همه جاس

سلام دوستان
    متاسفانه من هنوز سر در گم هستم!
    فرق امتحان ایلتس اکادمیک ukvi و اون قبلیه تو چی هست؟ یعنی نوع و طرز سوالاتش ازمون ukvi با اونی که از قبل بود و idp میگیرفت متفاوت هست و همچنین برای کجاها قابل قبول هست؟
    برای تحصیل در انگلستان اون ازمون قدیمیه idp اکادمیک که هنوزم برگذار میشه قابل قبول نیست؟

Junior Member

سلام

می‌خواستم از دوستان نظر خواهی‌ کنم، که از کدوم موسسه آیلتس راضی‌ تر هستید.
    من خودم ۳ بار ایرسافام امتحان دادم، و خیلی‌ راضی‌ نبودم. هر ۳ بر نمره رایتینگم خیلی‌ کمتر از تمرین بود.
    می‌شه شما هم تجربیات تون رو بگید؟
    چرا هيچکس جوابمو نمي ده !?کجا امتحان ايلتس بدم بهتره ?نمره هام منطقي تر مي اد?!!
    دوست من که با هم توی یک کلاس زبان بودیم ایرسافام آزمون داد. البته اون هم خیلی راضی نبود. ولی این باعث نشد من به ایرسافم فکر نکنم. من بار اولم بود و اونجا شرکت کردم چون به من نزدیک تر بود. برگزاری آزمون خوب بود و مشکلی نداشت بجز اینکه اجازه دستشویی رفتن نمی دادند.
    شما 3 بار ایرسافام دادید و ناراضی هستید! ولی من اگر ببینم خوب نتیجه نگرفتم دیگه اونجا نمیرم. چرا 3 بار رفتید یکجا اگر نظرتون اینجور بوده؟! اگر دلیل این رو بفرمایید بهتر میشه نتیجه گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

سلام دوستان اول یه تشکر کنم بخاطر اطلاعاتی که بی چشم داشت در اختیار دیگران میذارید ..
    نمیدونم پیامی که میخوام بنویسم به تایپیک مربوط میشه یا نه ...اگه مشکلی داره ادمین محترم لطف کنه به تایپیک مرتبط با موضوع بفرسته تشکر...
    برای یونی اپلای کردم و در حال خوندن زبان المانی بودم که امروز برام پیام فرستادن که شما شانس مستر رو هم داری ولی برای مستر به ایلتس نیاز داری که تا قبل از اومدن باید بیارید
    تا جایی که تونستم از تایپیک خوندم و یه سری اطلاعات گرفتم اما خواستم شخصا بپرسم ..
    دانش زبانم بد نیست این چند سال اخیر رو با فیلم و موزیک و سریال های خارجی و زیرنویس و چت با دوستای نیتیوم تو فضای مجازی سرگرم بودم.. زبان رو خیلی وقت پیش از کتابای اینتر شروع کردم رو چند ترمی تو اکسفرد خوندم ..بعد طبق نظر اموزشگاه و به دلیل قدیمی بودن کتابای اینتر کتابای امریکن رو استارت کردیم از 5تا 4تاشو خوندم...اخیرا تاچ سه رو تمام کردم که یه جورایی واسم تکراری بود انگار و کلاسای تاچ 4 این هفته شروع میشه که بخاطر این جریان دیگه کنسل کردم و استاد خصوصی گرفتم برای ایلتس که از استادای خوبه و اثبات شده گفتن چهار ماه کافیه ..البته هنوز تست نگرفته ازم و سه شنبه هفته اینده استارت میشه... متاسفانه تجربه ای تو زمینه ی ایلتس ندارم !یه سری پیام های این تایپیک هم بیشتر گیجم کرده ! واقعا با وقت گذاشتن های دو ماهه و دو هفته ای میشه 6 به بالا گرفت ؟ من اینهمه استاد داشتم از ترم مبتدی تا همین تاچ 4 اکثرا میگفتن و میگن که لازمه یه برنامه و مطالعه فشرده حداقل پنج شیش ماهست !اگه میشه لطف کنید و یه سری اطلاعات چکیده و به روز در اختیار من قرار بدید اخه من وقتم خیلی فشردس و یک روز در میون هم کلاس المانی دارم و نمیشه کنسلش کنم ...واقعا وقت خوندن صدتا رفرنس رو ندارم کتاب فروشی هم بری هزارتا کتاب میذاره جلوت میگه همشو ببر..کتاب 504 رو هم روزانه دارم میخونم ..بهترین کتاب ها رو واس هر اسکیل میخوام ...قطعا استاد راهنمایی و کمک خودش رو داره ..ولی بازم دوس داشتم از کسایی که خودشون دوره مطالعه قبل از امتحان و شرایط و استرس امتحان رو تجربه کردن بپرسم و راهنمایی بگیرم .......شرمنده طولانی شد ..مرسییی

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام

کتاب و منبع فراوون هست، دوستان تو این فروم منابعی رو معرفی کردند و اکثرشون این منابع رو معرفی می کنند:
    Vocabulary for IELTS general
    Vocabulary for IELTS advanced
    Grammar for IELTS

سه تا کتاب بالا انتشارات کمبریج هستند. و هر چهار تا مهارت رو +هر دو نوع آکادمیک و جنرال رو پوشش میدند.
    ضمنان این کتاب ها self study هستند و شما نیازی به استاد ندارید. سه بار چهار بار هر چه بیشتر بهتر این کتاب ها رو بخونید و در انتها یکی دو ماه مونده به امتحان کتاب های تست کمبریج 9، 10 و 11 رو خیلی خیلی موشکافانه تست بزنید، تحلیل کنید و یادداشت بردارید.
    در کنار اینها صحبت با دوستان نیتیو، دیدن فیلم و شنیدن آهنگ هم تثبیت کننده بعضی ساختارها و لغاته

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarokh نمایش پست ها
    سلام دوستان اول یه تشکر کنم بخاطر اطلاعاتی که بی چشم داشت در اختیار دیگران میذارید ..
    نمیدونم پیامی که میخوام بنویسم به تایپیک مربوط میشه یا نه ...اگه مشکلی داره ادمین محترم لطف کنه به تایپیک مرتبط با موضوع بفرسته تشکر...
    برای یونی اپلای کردم و در حال خوندن زبان المانی بودم که امروز برام پیام فرستادن که شما شانس مستر رو هم داری ولی برای مستر به ایلتس نیاز داری که تا قبل از اومدن باید بیارید
    تا جایی که تونستم از تایپیک خوندم و یه سری اطلاعات گرفتم اما خواستم شخصا بپرسم ..
    دانش زبانم بد نیست این چند سال اخیر رو با فیلم و موزیک و سریال های خارجی و زیرنویس و چت با دوستای نیتیوم تو فضای مجازی سرگرم بودم.. زبان رو خیلی وقت پیش از کتابای اینتر شروع کردم رو چند ترمی تو اکسفرد خوندم ..بعد طبق نظر اموزشگاه و به دلیل قدیمی بودن کتابای اینتر کتابای امریکن رو استارت کردیم از 5تا 4تاشو خوندم...اخیرا تاچ سه رو تمام کردم که یه جورایی واسم تکراری بود انگار و کلاسای تاچ 4 این هفته شروع میشه که بخاطر این جریان دیگه کنسل کردم و استاد خصوصی گرفتم برای ایلتس که از استادای خوبه و اثبات شده گفتن چهار ماه کافیه ..البته هنوز تست نگرفته ازم و سه شنبه هفته اینده استارت میشه... متاسفانه تجربه ای تو زمینه ی ایلتس ندارم !یه سری پیام های این تایپیک هم بیشتر گیجم کرده ! واقعا با وقت گذاشتن های دو ماهه و دو هفته ای میشه 6 به بالا گرفت ؟ من اینهمه استاد داشتم از ترم مبتدی تا همین تاچ 4 اکثرا میگفتن و میگن که لازمه یه برنامه و مطالعه فشرده حداقل پنج شیش ماهست !اگه میشه لطف کنید و یه سری اطلاعات چکیده و به روز در اختیار من قرار بدید اخه من وقتم خیلی فشردس و یک روز در میون هم کلاس المانی دارم و نمیشه کنسلش کنم ...واقعا وقت خوندن صدتا رفرنس رو ندارم کتاب فروشی هم بری هزارتا کتاب میذاره جلوت میگه همشو ببر..کتاب 504 رو هم روزانه دارم میخونم ..بهترین کتاب ها رو واس هر اسکیل میخوام ...قطعا استاد راهنمایی و کمک خودش رو داره ..ولی بازم دوس داشتم از کسایی که خودشون دوره مطالعه قبل از امتحان و شرایط و استرس امتحان رو تجربه کردن بپرسم و راهنمایی بگیرم .......شرمنده طولانی شد ..مرسییی
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

سلام مرسی از راهنماییتون...من ایلتس اکادمیک برای ادامه تحصیل با نمره 7 نیاز دارم ...اتفاقا سوال اصلیم هم همین بود که رفرنس هایی معرفی بشه که اول دایره لغات و دانش زبان رو در چهار مهارت در سطح ایلتس بالا ببره و سپس با کتاب های گمبریج مهارت پاسخ دادن به جواب ها رو ادم به دست بیاره چون تا جایی که تایپیک ها رو خوندم مثل اینکه جواب دادن به سوال ها مثل کنکور جدا از بار علمی تکنیک خاصی رو میطلبه ...من در حال حاضر فیری تایم هستم و از نظر زمانی توانایی حدودا 8 ساعت وقت گذاشتن در روز رو دارم ...پس من این سه تا کتاب رو در چهار مهارت خوب کار کنم و نزدیک به امتحان کمبریج ها رو استارت کنم میتونم نمره مورد نظرم رو بگیرم ؟ااز سری کمبریج ها فقط 9 10 11 ؟مرسی
    ویرایش توسط amirfarokh : September 25th, 2016 در ساعت 03:56 PM دلیل: غ

سلام دوستان
    امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم !
    من تصمیم دارم برای سال آینده خودم رو برای آزمون آماده کنم و درحال حاضر سطح زبانم رو میتونم متوسط روبه بالا تخمین بزنم . متاسفانه تا چندماه آینده امکان شرکت در کلاس رو ندارم ، بیشتر میخواستم بدونم درحال حاضر چطور میتونم شروع کنم ؟ چه منابعی رو بخونم و ...
    میدونم سوال خیلی کلیه و احتمالا تکراری ولی خوشحال میشم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رود تو آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    به نظر دوستان و شما استاد محترم آسون تره آیلتس بخونم یا تافل؟؟؟؟؟چون خیلی از دانشگاه ها هر دوتا رو قبول دارن میپرسم
    این یه بحث همیشگی هستش و همه شک دارن دربارش و هیچ نظر قطعی ای وجود نداره!
    چون اساسا ماها هرکدوم نقاط قوتمون تو زبان انگلیسی باهم فرق داره!
    از نظر من برای کسی که لیسنینگ خوبی داره تافل بهتره
    آیلتس درمجموع ولی راحتتره واقعا
    تافل منطقی تره و بیخودی نمره از دست نمیدی
    مخصوصا ریدینگش مثه آیلتس رو مخ نیست
    ولی طولانی هستش و واقعی باید لیسنینگت خوب باشه

تو آیلتس مثلا قسمت رایتینگ فقط مهارت نوشتنتون تست میشه
    در صورتی که تو تافل اگر نمره خوب میخواید لیسنینگ و ریدینگ خوبی هم باید داشته باشید!

میبینید که تفسیرا زیاد و هیچ نتیجه گیری ای نمیتونه داشته باشه!

نظر من اینه برای اینکه خیالتو راحت کنی از کمبریج مثلا کتاب 8 یه تست بزن
    TPO هم دانلود کن یه تست بزن
    (هر دو رو توی زمان)

هر کدوم خوبتر شدن نمرت و باهاش راحت بودی رو اقتدا کن بهش دیگه ول کن واقعا اون یکیو
    همین هی از آیلتس به تافل از تافل به آیلتس کردن خیلی ها رو کشته!!!!!!!!!!!
    واقعا وقت کشی هستش

هر دوتاش خوبی ها و بدیهای خودشو داره، و هر دو سخت و جدی هستن
    ولی با دقت و تمرین میشه تو هر دوش موفق بود
    مثه خیلیا که موفق شدن

موفق و پیروز باشید

پ.ن: ببخشید پستتو خطاب به من نبود جواب دادم
    آخه دیدم بی جواب بود و منم تجربه شخصیمو میتونم بگم

پیش فرض پاسخ : رود تو آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط sara666666 نمایش پست ها
    این یه بحث همیشگی هستش و همه شک دارن دربارش و هیچ نظر قطعی ای وجود نداره!
    چون اساسا ماها هرکدوم نقاط قوتمون تو زبان انگلیسی باهم فرق داره!
    از نظر من برای کسی که لیسنینگ خوبی داره تافل بهتره
    آیلتس درمجموع ولی راحتتره واقعا
    تافل منطقی تره و بیخودی نمره از دست نمیدی
    مخصوصا ریدینگش مثه آیلتس رو مخ نیست
    ولی طولانی هستش و واقعی باید لیسنینگت خوب باشه

تو آیلتس مثلا قسمت رایتینگ فقط مهارت نوشتنتون تست میشه
    در صورتی که تو تافل اگر نمره خوب میخواید لیسنینگ و ریدینگ خوبی هم باید داشته باشید!

میبینید که تفسیرا زیاد و هیچ نتیجه گیری ای نمیتونه داشته باشه!

نظر من اینه برای اینکه خیالتو راحت کنی از کمبریج مثلا کتاب 8 یه تست بزن
    TPO هم دانلود کن یه تست بزن
    (هر دو رو توی زمان)

هر کدوم خوبتر شدن نمرت و باهاش راحت بودی رو اقتدا کن بهش دیگه ول کن واقعا اون یکیو
    همین هی از آیلتس به تافل از تافل به آیلتس کردن خیلی ها رو کشته!!!!!!!!!!!
    واقعا وقت کشی هستش

هر دوتاش خوبی ها و بدیهای خودشو داره، و هر دو سخت و جدی هستن
    ولی با دقت و تمرین میشه تو هر دوش موفق بود
    مثه خیلیا که موفق شدن

موفق و پیروز باشید

پ.ن: ببخشید پستتو خطاب به من نبود جواب دادم
    آخه دیدم بی جواب بود و منم تجربه شخصیمو میتونم بگم

واقعا ممنون که جواب دادین

آخه اکسرا میگن آیلتس بده اما دوستم با 4ماه خوندن (زبانش مثل من یا بدتره) 98 شده تافل!!

نمیبدونم الان کدوم بخونم و سرمایه گذاری کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)