صفحه 58 از 78 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رود تو آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnnnnnnn نمایش پست ها
    واقعا ممنون که جواب دادین

آخه اکسرا میگن آیلتس بده اما دوستم با 4ماه خوندن (زبانش مثل من یا بدتره) 98 شده تافل!!

نمیبدونم الان کدوم بخونم و سرمایه گذاری کنم
    این که ایلتس به دانش زبان بالاتری احتیاج داره شکی نیست!!
    همه ی اسکیلاشم سخت تره صد در صد!!! فقط تافل اون لیسنینگش که یکم سختش کرده وگرنه خیالت راحتتت که برای بالای 7 ایلتس یا حتی خود 7 باید جون بکنی! رایتینگش فوق العاده سختر تصحیح میشه!
    اسپیکینگش نزدیک 14و15 سوال از شما پرسیده میشه همشم ایده می خواد نمیدونم بعضی ها رو چه حسابی حرف میزنن!!! فقط چیزی میگن که گفته باشن!!

نقل قول نوشته اصلی توسط navidomran نمایش پست ها
    این که ایلتس به دانش زبان بالاتری احتیاج داره شکی نیست!!
    همه ی اسکیلاشم سخت تره صد در صد!!! فقط تافل اون لیسنینگش که یکم سختش کرده وگرنه خیالت راحتتت که برای بالای 7 ایلتس یا حتی خود 7 باید جون بکنی! رایتینگش فوق العاده سختر تصحیح میشه!
    اسپیکینگش نزدیک 14و15 سوال از شما پرسیده میشه همشم ایده می خواد نمیدونم بعضی ها رو چه حسابی حرف میزنن!!! فقط چیزی میگن که گفته باشن!!
    خب پس یه جمع بندی داشته باشیم، میشه گفت تافل خوندن عاقلانه تره...

Junior Member

اگه یکم L تقویت کنید صد در صد!! وقتی تو اسپیکینگ ازتون چیزایی می پرسن که فارسیشم نمیتونی بگی چه کاریه؟؟؟!! وقتی ریدینگش 3 ساعت باید بگردی جای سوالو پیدا کنی چه کاریه؟؟؟وقتی لیسنینگش یه اس جمع نذاری سوالو از دست می دی چه کاریه؟؟وقتی رایتینگش به استادای چند سال سابقه 7.5 میدن دیگه........؟؟؟؟رایتینگای سایمونم اگزمینرای عزیز ایرانی فک نکنم 7 بدن!!! در صورتی که تافل بالای 100 عین نقل و نبات میگیرن ملت!! حالا یارو گرامر زمان ها رو هم درست بلد نیستاااااا!!105 شده!!

Junior Member

دقیقا تحلیل های خیلی خوب بود! واقعا آیلتس بعضی چیزاش روی مخ هستش. ولی وااااقعا سوالای لیسنینگش راحته در کل. 30 دقیقه هم نیست امتحانش و بیشتر مهارت اینه که ساختار جمله رو میشناسید یا نه، ولی تافل باید واقعی شنیده باشید همه چیزو

ولی باز به نظر من شما یه تست آیلتس بزن
    یه تست تافل هم بزن
    بعد تصمیم بگیر

برای من به شخصه نمره ای که تو آیلتس میگرفتم بیشتر از تافل بود و انگلیسی هم سرچ کنید میگن آیلتس راحتتره به دلایل گوناگون! هر چند نمره گرفتن تو رایتینگش کار راحتی نیست
    واسه این آیلتسو انتخاب کردم
    بنظرم خودتونو محک بزنید

درسته آیلتس نمره بد میدن، ولی اگر معادل ها رو ببینید معمولا 6 آیلتس برابر 90 آیلتس هستش
    بلاخره اونا هم میدونن کسی که 7 آیلتس بیاره (7 از 9) برابر 100 به بالای تافل هستش
    و اگر قوانین دانشگاهها رو ببینید متوجه میشید
    مثلا الان دانشگاه من 6.5 آیلتس یا 90 تافل میخواد

موفق و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط navidomran نمایش پست ها
    اگه یکم L تقویت کنید صد در صد!! وقتی تو اسپیکینگ ازتون چیزایی می پرسن که فارسیشم نمیتونی بگی چه کاریه؟؟؟!! وقتی ریدینگش 3 ساعت باید بگردی جای سوالو پیدا کنی چه کاریه؟؟؟وقتی لیسنینگش یه اس جمع نذاری سوالو از دست می دی چه کاریه؟؟وقتی رایتینگش به استادای چند سال سابقه 7.5 میدن دیگه........؟؟؟؟رایتینگای سایمونم اگزمینرای عزیز ایرانی فک نکنم 7 بدن!!! در صورتی که تافل بالای 100 عین نقل و نبات میگیرن ملت!! حالا یارو گرامر زمان ها رو هم درست بلد نیستاااااا!!105 شده!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara666666 نمایش پست ها
    دقیقا تحلیل های خیلی خوب بود! واقعا آیلتس بعضی چیزاش روی مخ هستش. ولی وااااقعا سوالای لیسنینگش راحته در کل. 30 دقیقه هم نیست امتحانش و بیشتر مهارت اینه که ساختار جمله رو میشناسید یا نه، ولی تافل باید واقعی شنیده باشید همه چیزو

ولی باز به نظر من شما یه تست آیلتس بزن
    یه تست تافل هم بزن
    بعد تصمیم بگیر

برای من به شخصه نمره ای که تو آیلتس میگرفتم بیشتر از تافل بود و انگلیسی هم سرچ کنید میگن آیلتس راحتتره به دلایل گوناگون! هر چند نمره گرفتن تو رایتینگش کار راحتی نیست
    واسه این آیلتسو انتخاب کردم
    بنظرم خودتونو محک بزنید

درسته آیلتس نمره بد میدن، ولی اگر معادل ها رو ببینید معمولا 6 آیلتس برابر 90 آیلتس هستش
    بلاخره اونا هم میدونن کسی که 7 آیلتس بیاره (7 از 9) برابر 100 به بالای تافل هستش
    و اگر قوانین دانشگاهها رو ببینید متوجه میشید
    مثلا الان دانشگاه من 6.5 آیلتس یا 90 تافل میخواد

موفق و پیروز باشید
    بنده با شما موافقم....هر کسی یه توانایی داره و باید خودش 2 تا تست از هر کدوم بزنه بفهمه چه جوریه!! اما با این بخش که می فرمایید آسون تره موافق نیستم به هیچ عنوانم نیستم! لیسنینگ ایلتس هم قسمتی داره که نیاز هست کل ماجرا رو در جریانش باشید و نوت تیکینگ انجام بدید . پارافریزینگ قوی می خواد عجیب شما که امحان دادید اینو میگید!!!!!...کلا سوالاتش متنوع هست و ای کارو سخت می کنه واقعا ! در ضمن بنده 2 سال پیش امتحان دادم و 8 اوورال شدم. من جهت راهنمایی دوستمون گفتم وگرنه ما که دیگه خرمون از پل گذشته موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان
    امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم !
    چون چند بار مطرح کردم ولی‌ پاک شده!!!
    دنبال پارتنر برا تمرین اسپیکینگ می‌گردم. اگر کسی‌ تمایل داره، لطفا پیام خصوصی بذارید. من نمره سپیکینگم ۷ هست.
    ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sam57 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم !
    چون چند بار مطرح کردم ولی‌ پاک شده!!!
    دنبال پارتنر برا تمرین اسپیکینگ می‌گردم. اگر کسی‌ تمایل داره، لطفا پیام خصوصی بذارید. من نمره سپیکینگم ۷ هست.
    ممنونم.
    سلام

جهت درخواست پارتنر میتونید از قسمت زیر استفاده کنید:

http://www.applyabroad.org/forum/for...8A%D8%B3%D9%8A

Junior Member

با سلام به همگی دوستان
    یه سوال دارم آیا کسی اطلاعی دارد در مورد تغییر نحوه تصحیح رایتینگ که از ماه دسامبر 2016 خارج از ایران تصحیح می شود.

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط parham83 نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان
    یه سوال دارم آیا کسی اطلاعی دارد در مورد تغییر نحوه تصحیح رایتینگ که از ماه دسامبر 2016 خارج از ایران تصحیح می شود.
    کلاً آیلتس آزمون استانداردی هست و نحوه تصحیحش در همه جا مشابه هست. اما چون شما روی کاغذ می نویسید ممکن است مصحح ها کمی سلیقه ای عمل کنن. مثلاً ممکنه یک مصحح به خاطر کمی بدخطی و نامنظمی نمره ای که حقتون هست رو نده.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

سلام...دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه در ازمون ایلتس بین دو قسمت listening و reading فاصله زمانی میدن و همین طور بین بخش های reading و writing
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)