صفحه 59 از 78 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

بین سه تا اسکیل فاصله زمانی برای استراحت یا .. نمیدن.
    یعنی لیسنینگ که تموم شد. در حد 2-3 دقیقه فرایند تکمیل انسر شیت ریدینگ و توزیع برگه های سوال ریدینگ هست. و بعد از ریدینگ برای رایتینگ هم همینطور.
    اما تویلت بریک رو کاندیدت میتونه بعد از لیسینینگ بین ریدینگ و رایتینگ استفاده کنه (که اون هم از تایمش رد میشه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarahamidi نمایش پست ها
    سلام...دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه در ازمون ایلتس بین دو قسمت listening و reading فاصله زمانی میدن و همین طور بین بخش های reading و writing
    ممنون
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط Hany67678 نمایش پست ها
    سلام دوستان اميدوارم حال همه خوب باشه من ريدينگ ايلتسم بسيار ناجور ميزنم ساعتها وقت ميذارم كه نهايت تو دو ساعت ١٨ تا٢٧تا درست ميزنم مخصوصا مچينگ هدينگارو باز جا حاليا اوكى هستم الان هم دارم تست كمبريج رو فقط تمرين ميكنم نوامبر گذشته در دبى كالج خودم امتحان دادم و همين ٥ رو گرفتم من شش نياز دارم خواهش ميكنم بگين چكار كنم وكب فور ايلتس رو هم ١-٢رو كامل حفظم عجله دارم

منم دقیقن با ریدینگ مشکل دارم، میتونم به موقع یعنی همون یکساعت کل سوالا رو جواب بدم اما از 40 تا سوال 24 الی 29 تاشو درست میزنم که میشه نمره 5.5 . اما خودم فهمیدم مشکلم چیه میگم شاید برای دوستان مفید باشه:
    1- اینکه دایره لغاتم ضعیفه یا به دلیل فورس زمان، زیاد به معناشون دقت نمیکنم.
    2- باز به دلیل فورس، گزینه ها رو اشتباه میزنم، یعنی مثلن میدونم گزینه A هست اما اشتباه B رو میزنم.
    3- درمورد کلمات کلیدی اشتباه میکنم. یعنی یه پاراگراف چند بار میبینم که کلمه کلیدی سوال رو تکرار کرده اونو انتخاب میکنم. درحالیکه اون یه distractor هست یعنی گزینه رد گم کنی. و پاسخ درست پاراگرافی بوده مترادف اون کلمه کلیدی رو آورده.

Junior Member Jamie آواتار ها

سلام. من آزمون 3 نوامبر رو دیشب ثبت نام کردم یعنی روز آخری که میشد ثبت نام کرد (ایرسافام شیراز). الان تاریخ آزمون شفاهی رو کجا میشه تعیین کرد و کی؟نکنه دیگه نشه!!! استرس گرفتم کمک دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

سلام دوستان رایتینگ هایی که خودمون می نوسیم رو کدوم مرکز یا مکانی هست که به صورت آزاد خوب تصحیحش کنه؟
    یه جایی که به صورت آنلاین کار کنن (چون شهرستان هستم) و هم کارشون خوب باشه و قیمت هم مناسب بگیرن.
    سایت آفرینش خوبه ولی مقداری هزینه ای که می گیرن بالاست. دوستان جای بهتری رو سراغ دارید لطفا معرفی کنید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان رایتینگ هایی که خودمون می نوسیم رو کدوم مرکز یا مکانی هست که به صورت آزاد خوب تصحیحش کنه؟
    یه جایی که به صورت آنلاین کار کنن (چون شهرستان هستم) و هم کارشون خوب باشه و قیمت هم مناسب بگیرن.
    سایت آفرینش خوبه ولی مقداری هزینه ای که می گیرن بالاست. دوستان جای بهتری رو سراغ دارید لطفا معرفی کنید. ممنون

به نظر من تو همین فروم یه پست جدید برای این موضوع بذاریم، یا اینکه با خود بچه هایی که آزمون میخوان بدن تبادل نظر کنیم و واسه هم کامنت بذاریم خیلی بهتر و آموزنده ست. من خودم رایتینگ انجام میدم بعدش دقیقن میدونم ایراداتم کجاست، چون یه سری تکنیک هست که موقع رایتینگ آدم توجه نمیکنه، ولی بعدش که فشار زمان نیست، میشه با دقت بررسیش کرد. خلاصه من تأکیدم روی تبادل دانش با خبره های همین فروم هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamie نمایش پست ها
    سلام. من آزمون 3 نوامبر رو دیشب ثبت نام کردم یعنی روز آخری که میشد ثبت نام کرد (ایرسافام شیراز). الان تاریخ آزمون شفاهی رو کجا میشه تعیین کرد و کی؟نکنه دیگه نشه!!! استرس گرفتم کمک دوستان
    سلام،
    براتون ایمیل میاد، تو داشبورد نگه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hany67678 نمایش پست ها
    سلام دوستان اميدوارم حال همه خوب باشه من ريدينگ ايلتسم بسيار ناجور ميزنم ساعتها وقت ميذارم كه نهايت تو دو ساعت ١٨ تا٢٧تا درست ميزنم مخصوصا مچينگ هدينگارو باز جا حاليا اوكى هستم الان هم دارم تست كمبريج رو فقط تمرين ميكنم نوامبر گذشته در دبى كالج خودم امتحان دادم و همين ٥ رو گرفتم من شش نياز دارم خواهش ميكنم بگين چكار كنم وكب فور ايلتس رو هم ١-٢رو كامل حفظم عجله دارم
    سلام،
    معمولا ۲ جمله اول هر پاراگراف تکلیف هدینگ رو مشخص می‌کنه. البته حواست به جمله آخر هم باشه.

Junior Member

سلام نمره دهی بخش مصاحبه آیلتس توسط خود شخص ممتحن انجام میشه یا صدای ضبط شده به مرکز خاصی ارسال میشه؟ ظاهراً در تافل صدا ضبط شده و به مرکز در آمریکا فرستاده میشه و اونا نمره میدن.اگه اینجوری باشه در آیلتس ممکنه سلیقه و درجه ی سخت گیری ممتحن در نمرات دخیل باشه و این انصاف نیست واقعاً.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

اینطور نیست که فایل صوتی اسپیکینگ تافل برای آمریکا فرستاده بشه! میدونید کلی سنتر تو دنیا داره و کلی داوطلب!! اگه بخوان همش رو خود آمریکایی ها تصحیح کنند که زمان خیلی زبادی میبره!! ترکیه، دبی و ... چند سنتر دیگه در منطقه اینکار رو انجام میدن.
    در خصوص آیلتس، اگزمینر هست که نمره میده بر اساس چهار فاکتور اما این عوامل هم دخیل هستند: ارتباط چشمی، زبان بدن، اعتماد به نفس و آرامش و ... . هر داوطلبی بسته به سنتری که امتحان میده میتونه به کمبریج، برتیش کانسی و یا آی دی پی برای نمره اسپیکینگش اعتراض بزنه، اون وقت اون فایل صوتی توسط دو اگزمینر دیگه مارک میشه.
    در کل اون طور نیست که کاملا سلیقه ای باشه، اما واقعیتش اینه که نیم نمره تلورانس(بالا یا پایین) تو اسپیکینگ رو باید در نظر گرفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    سلام نمره دهی بخش مصاحبه آیلتس توسط خود شخص ممتحن انجام میشه یا صدای ضبط شده به مرکز خاصی ارسال میشه؟ ظاهراً در تافل صدا ضبط شده و به مرکز در آمریکا فرستاده میشه و اونا نمره میدن.اگه اینجوری باشه در آیلتس ممکنه سلیقه و درجه ی سخت گیری ممتحن در نمرات دخیل باشه و این انصاف نیست واقعاً.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    امیدوارم که پست رو جای درست نوشه باشم
    من در کانادا زندگی میکنم و زبانم بسیار بد هست.البته میتونم صحبت کنم اما بسیار مبتدی
    بعد از 2 سال زندگی کردن اینجا دیگه طاقت کار های basic رو ندارم و میخوام ادامه تحصیل بدم
    البته میتونم به کلاسهای مجانی link که خود دولت کانادا میزاره برم اما مشکل اینجاست که در این کلاس ها چون اهداف پیدا کردن کار برای افراد مبتدی و پر کردن فرمهای کار هست بسیار خسته کننده و کم حاصل هستند
    میخوام شروع به خواندن آیلتس به روش self study کنم . باور کتید که از اکسیژن هم برام واجب تر شده . اما نمیدونم از کجا و چطوری باید شروع کنم.
    کدام مجموعه کتابها بهتر هست یا اینکه قبل از اینکه مجموعه کتابهای آیلتس رو شروع کنم بهتر نیست که مجموعه سبکتری رو شروع کنم ؟
    ممنون میشم که راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)