صفحه 6 از 78 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط amirest نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند صفحه اخیر رو خوندم جوابی واسه سوالم نبود.
    من در تاریخ های تهران آیلتس که نگاه می کنم، تاریخ 6 سپتامبر رو نوشته to be announced . این یعنی اینکه هنوز برای ثبت نام باز نشده؟ الان کمتر از یک ماه و نیم به این تاریخ باقی مونده ! چطور ممکنه هنوز باز نشده باشه؟
    ببخشید اگر سوالم ابتدایی بود.
    ممنونم
    درود ،
    بله هنوز باز نشده .
    . . . . . . Never give up

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

سلام
    من از کسایی بودم که آزمونم چندین دفعه در سنتر سنجش لغو شد و سرانچام آزمونم رو از طریق خود سایت ایران آیلتس به دانشگاه آزاد انتقال دادم.بحالا هم بهم ایمیل زدن از دانشگاه آزاد که 5شنبه مصاحبه دارم.
    حالا یک سوال دارم
    - در مدارک لازم آمده که کپی فیش بیارید یا اگه از سایت خود دانشگا ثبت نام کردید لازم نیست.حالا من که از سایت سنجش ثبت نام کردم و خودشون انتقالم دادن و حتی توی سایت دانشگاه آزاد پروفایل هم ندارم و پولو هم اینترنتی 6 ماه قبل ریختم تکلیفم چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام
    من از کسایی بودم که آزمونم چندین دفعه در سنتر سنجش لغو شد و سرانچام آزمونم رو از طریق خود سایت ایران آیلتس به دانشگاه آزاد انتقال دادم.بحالا هم بهم ایمیل زدن از دانشگاه آزاد که 5شنبه مصاحبه دارم.
    حالا یک سوال دارم
    - در مدارک لازم آمده که کپی فیش بیارید یا اگه از سایت خود دانشگا ثبت نام کردید لازم نیست.حالا من که از سایت سنجش ثبت نام کردم و خودشون انتقالم دادن و حتی توی سایت دانشگاه آزاد پروفایل هم ندارم و پولو هم اینترنتی 6 ماه قبل ریختم تکلیفم چیه؟
    چه کپی فیشی؟ زمان ما نمیخواست!
    حتما افراد دیگه ای هم با شرایط شما هستند پس خود دانشگاه ازادی ها با شما راه میاند, بعلاوه شما مطمئن باش روزی که برای مصاحبه میرید کسایی که شما رو چک این میکنند خیلی خوش اخلاق هستند, شرایطتتون رو توضیح بدید درکتون میکنند.
    در اخر اگه میخواهید خاطرتون جمع شه یا تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و ازشون شخصا بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    چه کپی فیشی؟ زمان ما نمیخواست!
    حتما افراد دیگه ای هم با شرایط شما هستند پس خود دانشگاه ازادی ها با شما راه میاند, بعلاوه شما مطمئن باش روزی که برای مصاحبه میرید کسایی که شما رو چک این میکنند خیلی خوش اخلاق هستند, شرایطتتون رو توضیح بدید درکتون میکنند.
    در اخر اگه میخواهید خاطرتون جمع شه یا تماس بگیرید یا ایمیل بزنید و ازشون شخصا بپرسید.
    مرسی ازتون
    گفتن که اصل فیش واریزی به همراه عکس بیارید
    راستی اگزمینر هاش خوبن؟
    به نظرتون این سنتر که زیر نظر استرالیاست با سنجش که زیر نظر بریتانیا بود چقدر فرق بکنه تو سطح سختی یا آسونی اسکیلاش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

سلام
    دوستان من دارم برای آزمون آماده میکنم خودمو ولی شیوه درست نمره دهی رو نمیدونم
    نمره هر skill رو گرد میکنن؟مثلن 34 از 40 تا پرسش listening چند میشه؟برای نمره overall میانگین نمره های skillها رو در نظر میگیرن یا نمره های اصلی؟مثلن 6.1 توی یه skill ذر overall چند در نظر گرفته میشه؟
    با سپاس
    در معادله زندگی هیچگاه آینده با گذشته یکسان نیست

به erfan123:

در مورد قسمت اول سوالتون فکر می کنم تعداد جواب‌های درست یک رینج داره و هر رینج معادل یک نمره است (در مورد listening & reading) . فایل پیوست را ببینید. (جدول محاسبه نمره تقریبی دو مهارت یاد شده بر اساس تعداد جواب درست)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

واسه بچه هایی که تا حالا امتحان ندادند این لینکا بدک نیست ، بدونند پاسخنامه اصلی چه شکلی هست. میتونین برای تمرین ازش چند تا پرینت بگیرین و استفاده کنین.
    نمونه پاسخنامه لیسنینگ
    نمونه پاسخنامه ریدینگ
    نمونه پاسخنامه رایتینگ

Junior Member

من برای 27 آپریل ثبت نام کردم. تاریخ انقضا پاسپورتم مرداد هستش. مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران - آزاد قزوین

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieh309 نمایش پست ها
    من برای 27 آپریل ثبت نام کردم. تاریخ انقضا پاسپورتم مرداد هستش. مشکلی پیش میاد؟
    تهران آیلتس سخت گیره توی این مسائل اما راه میاد! بیشتر موقع چک کردن پاس، دنبال اینند که شماره پاستون درست باشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

امروز یک ایمیل از آیلتس تهران برام اومد که پروفایلت رو پاک کردیم اگر میخوای دوباره باید بسازی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)