صفحه 60 از 78 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط feshkoor نمایش پست ها
    به نظر من تو همین فروم یه پست جدید برای این موضوع بذاریم، یا اینکه با خود بچه هایی که آزمون میخوان بدن تبادل نظر کنیم و واسه هم کامنت بذاریم خیلی بهتر و آموزنده ست. من خودم رایتینگ انجام میدم بعدش دقیقن میدونم ایراداتم کجاست، چون یه سری تکنیک هست که موقع رایتینگ آدم توجه نمیکنه، ولی بعدش که فشار زمان نیست، میشه با دقت بررسیش کرد. خلاصه من تأکیدم روی تبادل دانش با خبره های همین فروم هست.
    تاپیک هایی با موضوع نمونه های Writing کاربران در همین فروم موجود است. آنجا پستش کنید تا ویرایش شود.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام
    برای کارنامه ای که خودشون گفتن یک نسخه (اصلی) برامون میفرستن با پست، باید فرم پر کنیم و هزینه رو پرداخت کنیم؟ یا بدون فرم و هزینه باید بفرستن؟
    و به کدوم آدرس میفرستن؟ در پروفایل ایرسافام فقط اسم شهر هست و استان. و آدرس دقیق من یادم نمیاد داده باشم.
    چون خودشون گفتن کسانی که میخوان کارنامه دریافت کنن روز آزمون شفاهی فرم پر کنن. ولی تا اونجا که یادم میاد نه من و نه داوطلبانی که در اونجا بودن فرم پر کردن.
    لطفاً این مورد رو راهنمایی کنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

در خصوص مرکز ایرسافام:
    اگه تهران هستید خودتون میتونید تشریف ببرید و یک نسخه از کارنامه رو بگیرید. اگه شهرستان هستید، روز امتحان شفاهی یا کتبی می تونید فرمی رو تکمیل کنید و هزینه مربوط به پست (25تا30 تومن) رو بهشون بدین تا براتون پست کنند. اگه فرمی رو تکمیل نکردین میتونید بهشون ایمیل بزنید، آدرس مربوطه رو ارسال کنید و ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob.k نمایش پست ها
    سلام
    برای کارنامه ای که خودشون گفتن یک نسخه (اصلی) برامون میفرستن با پست، باید فرم پر کنیم و هزینه رو پرداخت کنیم؟ یا بدون فرم و هزینه باید بفرستن؟
    و به کدوم آدرس میفرستن؟ در پروفایل ایرسافام فقط اسم شهر هست و استان. و آدرس دقیق من یادم نمیاد داده باشم.
    چون خودشون گفتن کسانی که میخوان کارنامه دریافت کنن روز آزمون شفاهی فرم پر کنن. ولی تا اونجا که یادم میاد نه من و نه داوطلبانی که در اونجا بودن فرم پر کردن.
    لطفاً این مورد رو راهنمایی کنید.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام دوستان. نتیجه آزمون آیلتس رو از چه سایتی میتونم استعلام کنم؟ منظورم اینه که اصل بودن کارنامه و نتیجم رو از کجا میتونم چک کنم؟ توی سایت idp که فقط نتایج مربوط به چند امتحان آخرو میزنه درحالی که کارنامه من مربوط به 4 ماه پیشه. پیشاپیش ممنون

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام.
    دوستانی که قبلا یکبار IELTS ثبت نام کردن لطفا راهنمایی کنند. موقع ثبت نام ظاهرا دوستان میگن اسکن پاسپورت لازمه، میخواستم بدونم همون صفحه اول که مشخصات هست کافیه یا اینکه باید هر دو صفحه رو با هم اسکن کنیم؟ منظور صفحه ای که امضا خودمون توش هست هم باید با صفحه مشخصات اسکن بشه یا لازم نیست؟
    ممنون
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوست گرامی، داشتن پاسپورت الزامی هست و اینکه برای آپلود مدرک میشه پاسپورت یا کارت ملی رو آپلود کرد. اما فیلدهایی هست که شما باید شماره پاسپورت، شماره ملی و تاریخ اکسپایر رو وارد کنید.
    اگه میخواین پاسپورتتون رو آپلود کنید، صفحه مشخصات کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    دوستانی که قبلا یکبار IELTS ثبت نام کردن لطفا راهنمایی کنند. موقع ثبت نام ظاهرا دوستان میگن اسکن پاسپورت لازمه، میخواستم بدونم همون صفحه اول که مشخصات هست کافیه یا اینکه باید هر دو صفحه رو با هم اسکن کنیم؟ منظور صفحه ای که امضا خودمون توش هست هم باید با صفحه مشخصات اسکن بشه یا لازم نیست؟
    ممنون
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی مرکز آمادگی برای آزمون آیلتس خوب در تهران میشناسه؟ آفرینش خوبه؟ یا سفیر بهتره؟ جهاد دانشکاهی چطوره؟

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

دوستان میشه یه نفر نحوه محاسبه اورال رو شرح بده؟
    اخه هر جور حساب میکنم باز هم اشتباه میشه.

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    دوستان میشه یه نفر نحوه محاسبه اورال رو شرح بده؟
    اخه هر جور حساب میکنم باز هم اشتباه میشه.
    سلام. لینک زیر به خوبی توضیح داده
    https://www.ielts.org/ielts-for-orga...ring-in-detail
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazmo89 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی مرکز آمادگی برای آزمون آیلتس خوب در تهران میشناسه؟ آفرینش خوبه؟ یا سفیر بهتره؟ جهاد دانشکاهی چطوره؟

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

من تجربه آفریتش رو داشتم برای مدت کوتاهی و به صورت جنرالی راضی بودم
    آزمون های ازمایشی رو هم اونجا دادم و بازم تقریبا راضی بودم (وقتی میگم تقریبا یا جنرالی به این دلیلیه که به هر حال هر جایی مشکلاتی داره و همیشه یه عده ناراضی هستند و عده ای هم راضی. این خیلی بسته به مدل ادم ها هم داره که با چه فضا و امکانات و روش هایی حال میکنن و از طرفی کدوم استاد مربوطه و با چه استیلی و اخلاقی به شما درس میده و همه اینا چقدر در شما انگیزه ایجاد میکنه و به چه نحوی.......بنابراین همه چیز کلیه در این موارد)
    یه کامینیوتی خوبی از بچه ها هم معمولا توی آفرینش دور هم جمع میشن و همینم کمک میکنه به افکارتون
    ولی در کل بدونید که سهم بیشتر زبان خوندن و رسیدن به مدرک زبان روی دوش خودتونه
    استاد خوب و موسسه خوب حتما مهمه ولی نقش اصلی به عهده خودتونه
    کلاس های ایلتس معمولا سطح زبانی شما رو خیلی بالا و پایین نمیکنه ولی راه و روش روب هتون یاد میده و این شمایید که هر چی توی اون فضا بیشتر تلاش کنید بالاتر میرید

حالا در مورد اون دوتای دیگه شاید دوستان دیگه بتونن کمکی کنن ولی من تجربه شون رو ندارم

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)