صفحه 63 از 78 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    بله مجازین فقط نه به شکل ایرانیش! یعنی باید ابرو را برعکس باز کنید و کلمه رو بالاش بنویسید ( یعنی اینکه V رو برعکس بنویسید)
    جمله را هم میشه با ابرو اضافه کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط art73 نمایش پست ها
    بله مجازین فقط نه به شکل ایرانیش! یعنی باید ابرو را برعکس باز کنید و کلمه رو بالاش بنویسید ( یعنی اینکه V رو برعکس بنویسید)
    جمله را هم میشه با ابرو اضافه کرد؟ اصلا محدودیتی داره؟ . یعنی کلمه باید باشه اگه عبارت ابرو طولانی بشه چی؟
    ابرو باز کردن در رایتینگ به انگلیسی چی میشه؟ میخواستم نمونه هاش را سرچ کنم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    جمله را هم میشه با ابرو اضافه کرد؟ اصلا محدودیتی داره؟ . یعنی کلمه باید باشه اگه عبارت ابرو طولانی بشه چی؟
    ابرو باز کردن در رایتینگ به انگلیسی چی میشه؟ میخواستم نمونه هاش را سرچ کنم.
    ممنون
    توصیه ام بهتون اینکه کلمه رو بزارید من محدودیتی ندیدم ولی بالاخره مصحح انسانه و فک نکنم خوشش بیاد یه جمله بلند رو بالای یه سری جمله بخونه ممکنه تاثیر منفی بزاره.منم نمیدونم ولی خودم وقتی به شکل ایرانیش نوشتم تو کارگاه رایتینگ بهم گفتن برعکس باید باز کنی و بالاش بنویسی

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان , من 5 مارچ 2016 امتحان ایلتس دادم , اعتبارش هم تا 5 مارچ 2018 هستش.میخواستم بدونم اگر نتونستم امسال ازش استفاده کنم , امکان داره ازش برای اپلای فال 2018 استفاده کنم ؟ یعنی موقع اپلای کردن قبل از این تاریخ ( 5 مارچ2018) مشکلی نداره ؟ ممنون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان , من 5 مارچ 2016 امتحان ایلتس دادم , اعتبارش هم تا 5 مارچ 2018 هستش.میخواستم بدونم اگر نتونستم امسال ازش استفاده کنم , امکان داره ازش برای اپلای فال 2018 استفاده کنم ؟ یعنی موقع اپلای کردن قبل از این تاریخ ( 5 مارچ2018) مشکلی نداره ؟ ممنون
    اگر تا قبل از ددلاین اکسپایر نشود بله میشه ازش استفاده کرد. شما برای فال 2018، حداقل 6 زوتر پروندتون بررسی میسه یعنی چیزی در حدود زمستان 2017 یا اوایل 2018. در این حالت احتماش زیاده که برسه.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    اگر تا قبل از ددلاین اکسپایر نشود بله میشه ازش استفاده کرد. شما برای فال 2018، حداقل 6 زوتر پروندتون بررسی میشه یعنی چیزی در حدود زمستان 2017 یا اوایل 2018. در این حالت احتمالش زیاده که برسه.
    بسیار خوب , پس با این حساب به ددلاین های اول مارچ میرسم. خوبه ددلاین بیشتر دانشگاه ها قبل این تاریخ میشه. مرسی

Junior Member

دوستان کسی بوده تا حالا امتحان ایلتس بده و به این مشکل بخوره؟
    Dear ALIREZA

Notification of Investigation of IELTS Test Result

We refer to your IELTS test of 11 February 2017.

Strict quality control procedures are in place to protect the integrity and security of the IELTS test. As part of these procedures, test results are routinely analysed by the IELTS Test Partners before they are issued to candidates.

As a result of these procedures, test scores for the 11 February 2017 have come under scrutiny and are being investigated. Your results are being withheld while this investigation is being conducted. Please note that all investigations are conducted without prejudice by the IELTS Test Partners.

The declaration on the IELTS application form that you agreed to includes the following statement: 'I understand that my results may not be issued 13 days after the test if any of the IELTS Test Partners deem it necessary to review any matter associated with

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

سلام، من تافل رو برای آمریکا دادم و برای آمریکا هم اقدام کردم و الان منتظر نتایج دانشگاههام ولی با حضور ترامپ نمیدونم اصلا امکانپذیر باشه یا نه از اینرو میخواستم دیگه برای مهاجرت به کانادا و یا استرالیا اقدام کنم ولی اونها همه آیلتس لازم دارند و تافل قبول نمیکنن. من امتحان تافل دادم و نمرم 107 شد که وقتی توی جدول تبدیل زدم دیدم که معادل 8 آیلتس آکادمیک محسوب میشه (نمره ریدیینگ و لستنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 7.5)، حالا سوالم این هست که آیا این تبدیل در عمل هم همین عدد رو میده یعنی اگر من آیلتس بدم آیا همین نتیجه رو میگیرم؟ چون از بچه هایی که امتحان دادن گفته بودن که تافل سخت تر از آیلتس هست به همین دلیلی می پرسم. مورد بعدی اینکه آیا اختلاف زیادی بین آیلتس آکادمیک و جنرال وجود داره؟ چون تو سایت خود آیلتس فقط نوشته که موضوعات ریدینگ و اسپیکینگ و لیستنینگ و رایتینگ عوض میشه و دیگه موضوعات آکادمیک مورد بحث قرار نمیگیره و موضعات روزمره مورد توجه میشوند حالا آیا این باعث ساده تر شدنش نسبت به آیلتس آکادمیک و یا فرقی نداره؟ مورد آخر اینکه آیا لازم هست من برای آیلتس بخونم یا نه فقط مثل تافل 2 تا آزمون آزمایشی بدم که آشنا بشم کفایت میکنه؟ در ضمن من تافلم رو 3 ماه پیش دادم.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    سلام، من تافل رو برای آمریکا دادم و برای آمریکا هم اقدام کردم و الان منتظر نتایج دانشگاههام ولی با حضور ترامپ نمیدونم اصلا امکانپذیر باشه یا نه از اینرو میخواستم دیگه برای مهاجرت به کانادا و یا استرالیا اقدام کنم ولی اونها همه آیلتس لازم دارند و تافل قبول نمیکنن. من امتحان تافل دادم و نمرم 107 شد که وقتی توی جدول تبدیل زدم دیدم که معادل 8 آیلتس آکادمیک محسوب میشه (نمره ریدیینگ و لستنینگ 8.5 و رایتینگ و اسپیکینگ 7.5)، حالا سوالم این هست که آیا این تبدیل در عمل هم همین عدد رو میده یعنی اگر من آیلتس بدم آیا همین نتیجه رو میگیرم؟ چون از بچه هایی که امتحان دادن گفته بودن که تافل سخت تر از آیلتس هست به همین دلیلی می پرسم. مورد بعدی اینکه آیا اختلاف زیادی بین آیلتس آکادمیک و جنرال وجود داره؟ چون تو سایت خود آیلتس فقط نوشته که موضوعات ریدینگ و اسپیکینگ و لیستنینگ و رایتینگ عوض میشه و دیگه موضوعات آکادمیک مورد بحث قرار نمیگیره و موضعات روزمره مورد توجه میشوند حالا آیا این باعث ساده تر شدنش نسبت به آیلتس آکادمیک و یا فرقی نداره؟ مورد آخر اینکه آیا لازم هست من برای آیلتس بخونم یا نه فقط مثل تافل 2 تا آزمون آزمایشی بدم که آشنا بشم کفایت میکنه؟ در ضمن من تافلم رو 3 ماه پیش دادم.
    من جفتشون رو امتحان دادم. نمیشه به صورت کلی گفت کدام سخت تره. مثلا اسپیکینگ در تافل با کامپیوتره که کار رو سخت تر میکنه و اون بحث های پارافریز واقعا تفاوت داره با آیلتس ولی ریدینگ های آیلتس آکادمیک میشه گفت سخت تر از تافل هستند و یا راینتینگ بخش اول که چارت هست واقعا نیاز به تمرین داره. تکنیک های امتحان این دو فرق میکنه و باید تمرین بشن. نمیشه گفت چون تافل بالا شدید پس آیلتس هم بالا میشید. نیاز داره حتما آیلتس رو تمرین کنید و وارد بحثش بشید وگر نه همینطوری برید سر جلسه مسلما به مشکل برمیخورید.

آیلتس جنرال هم در موضوع ریدینگ و رایتینگ بخش اول تفاوت داره. ریدینگ از آکادمیک ساده تره و متشکل از 6 تا ریدینگ میشه که از آسان به سخت میرن. ریدینگ آخر طولانی تر و سخت تر میشه ولی در کل از آکادمیک به مراتب ساده تره ولی در بحث نمره دهی تفاوت هست. در جنرال با یک غلط هم نمره از 9 به 8.5 میره ولی در آکادمیک شما با 1 غلط هم 9 میگیرید. رایتینگ آکادمیک در بخش اول یک چارت یا نقشه و اینجور چیزاست که باید توضیح بدید ولی در جنرال یک نامه باید بنوسید در جهت یک مشکل، تشکر، اطلاع رسانی و موضوعاتی از این قبیل. هر دوی اینا نیاز به تمرین دارند.

نوع نوشتار در رایتینگ برای تافل و ایلتس متفاوت هست. حتما دقت کنید این موضوع را. شما در تافل تاپیک سنتنس مینوسید و توضیح میدید در پاراگراف ها ولی در آیلتس اینطوری نیست. به نظرم حتما مطالعه کنید این موارد را.
    ویرایش توسط chavosh : March 12th, 2017 در ساعت 01:25 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    اولا کی گفته استرالیا و کانادا تافل رو قبول ندارند؟ همه ی دانشگاهاشون قبول دارن! و نرخ میزارن و معمولا هم زیاد عادلانه نیست! مثلا هستش دانشگاهی که 6 رو معدل 100 میبینه!!!!!!!!!
    فقط انگلیس سفارتش قبول نمیکنه، تافل رو که یه سری راهکارهایی که دانشگاههای تاپپ انگلیس میدن اینه که میان دانشجوی تافل دار رو ویوو میکنن، حالا اینکه چ اتفاقی میافته موقع گرفتن ویزا، الله اعلٌم

شما م پیگیز آیلتس نباش، نمرتون برای دکتری و فوق غالبا مینیمم رو رد میکنه. حالا ساب اسکیل رو ما ندیدم که بگیم. مثلا دانشگاههای استرالیایی خیلی رو رایتینگ گیر هستن، و شما ممکنه ببینی، تافل 79 مینیممش هست ولی رایتینگ رو مینیممم 26 گذاشتن!
    این قضیه عرف نیست ولی انتظار این مینیمم رو داشته باشید. حتی یه سری دانشگاهها خیلی عادلانع برخورد میکنند با نمرات تافل.
    بازم میگم، اون دوتا ناحیه تافل رو قبول میکنن. پولتونو خرج نکنید. بیشتر بگردید برای اینکه مطمئن شید.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)