صفحه 65 از 78 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

دوستان برای دادن آزمون ماک کدوم موسسه رو پیشنهاد میکنید؟
    جایی باشه که هم معتبر باشه اما قیمت نجومی نداشته باشه.
    ایرسافام خودش ماک هم برگذار میکنه. یا آفرینش مثلا (من فقط بدش رو شنیدم)
    جاهای دیگه ای هم هست؟

یه سوال اینکه من ازمون های کتاب 10 کمبریج رو حل کردم. تمام ریدینگ ها و لیسنینگ ها رو 8.5 گرفتم. میخواستم ببینم میشه پیشبینی کرد که تو ازمون واقعی هم همین نمره رو میگیرم؟ سوالاتش با واقعیت چقدر تطابق داره؟
    ویرایش توسط ChandlerBing : June 1st, 2017 در ساعت 09:54 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

با درود به دوستان
    من يه سوال دارم
    من ازمون ايلتس دادم و الان نياز به ايلتسukvi دارم ايا اين دوقابل معادل سازي هستن مث ايلتس و تافل يا دوباره بايد امتحان بدم براي ukvi؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطل

سلام من بیشتر صفحات تاپیکای مراکز مختلف ایلتس وخوندم نظرات به طرز خنده داری متناقضه . یه جوری که نمیشه به هیچ نتیجه ی منطقی رسید . یه نفر میگ ه افتضاحه اصلا توصیه نمیکنم. یکی دیگه میگه بهترین سنتره . توروخدا الکی واسه اینکه نخوندین و نمرتون کم شد یا چون خیلی بلدین و نمره ی خوب گرفتین نظر ندین. من الان کاملا گیج شدم. یه نفر که تجربه چندتا مرکزو داره داره منصفانه بگه کجا خوبه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي آزمون IELTS!!!

بله من طبق تجربه ای که شخصا داشتم میتونم بگم که خیلی (100%) تطابق داشت با آزمون اصلیم

یه سوال اینکه من ازمون های کتاب 10 کمبریج رو حل کردم. تمام ریدینگ ها و لیسنینگ ها رو 8.5 گرفتم. میخواستم ببینم میشه پیشبینی کرد که تو ازمون واقعی هم همین نمره رو میگیرم؟ سوالاتش با واقعیت چقدر تطابق داره؟[/QUOTE]

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

سلام به همه ی اساتید ارجمند
    من 4 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم( برتیش کنسل اون موقع تو ایران برگزار می کرد). الان زبانم از اون موقع بهتره ولی نیاز دارم امتحان بدم با همه اسکیل ها بالاتر از 6.5 ( اورال به تنهایی برام کافی نیست). موضوع اینه که جدیدا با شرایط جدیدی که برای آیلتس پیش اومده ( فرستادن اسکن برگه ها به استرالیا برای تصیح ) نمره های رایتینگ خیلی کم شده. من 3 بار آیلتس آزمایشی دادم تو 2 ماه اخیر و بیشتر از 6 نشدم تو بخش رایتینگ (بقیه اسکیل ها امیدوارکننده بود). حالا سوالم اینه گه
    1. آیا اگه به یکی از مراکز بریتیش کنسل تو ترکیه یا مالزی برم نمره ام بیشتر می شه در مقایسه با مراکز آی دی پی در ایران؟ چون شنیدم جدیدا برتیش کنسل هم شزایط تصیحش مثل آی دی پی هستش و ارسال می کنه به کانادا و استرالیا
    2-. با توجه ب اینکه من تجربه آیلتس (هم واقعی هم آزمایشی رو دارم) توصیه می کنید که به جای آیلتس تافل بدم؟ یعنی مثلا ظرف یک ماه شانس این رو دارم که تافل با همه اسکیل ها بالای 23 بیارم؟ یا رو همون آیلتس تمرکز کنم؟
    با تشکر فراوان
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Junior Member M_NSF آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    eMBA دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام به همه ی اساتید ارجمند
    من 4 سال پیش آیلتس دادم و 6.5 شدم( برتیش کنسل اون موقع تو ایران برگزار می کرد). الان زبانم از اون موقع بهتره ولی نیاز دارم امتحان بدم با همه اسکیل ها بالاتر از 6.5 ( اورال به تنهایی برام کافی نیست). موضوع اینه که جدیدا با شرایط جدیدی که برای آیلتس پیش اومده ( فرستادن اسکن برگه ها به استرالیا برای تصیح ) نمره های رایتینگ خیلی کم شده. من 3 بار آیلتس آزمایشی دادم تو 2 ماه اخیر و بیشتر از 6 نشدم تو بخش رایتینگ (بقیه اسکیل ها امیدوارکننده بود). حالا سوالم اینه گه
    1. آیا اگه به یکی از مراکز بریتیش کنسل تو ترکیه یا مالزی برم نمره ام بیشتر می شه در مقایسه با مراکز آی دی پی در ایران؟ چون شنیدم جدیدا برتیش کنسل هم شزایط تصیحش مثل آی دی پی هستش و ارسال می کنه به کانادا و استرالیا
    2-. با توجه ب اینکه من تجربه آیلتس (هم واقعی هم آزمایشی رو دارم) توصیه می کنید که به جای آیلتس تافل بدم؟ یعنی مثلا ظرف یک ماه شانس این رو دارم که تافل با همه اسکیل ها بالای 23 بیارم؟ یا رو همون آیلتس تمرکز کنم؟
    با تشکر فراوان
    I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving

Senior Member

سلامدوستان آیا دانشگاهها به آیلتسی که یک سال از انقضاش گذشته پذیرش میدن یا دوباره باید بگیریم؟ کسی تجربش رو داره؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلامدوستان آیا دانشگاهها به آیلتسی که یک سال از انقضاش گذشته پذیرش میدن یا دوباره باید بگیریم؟ کسی تجربش رو داره؟
    نه دوست عزیز شما باید دوباره امتحان بدی اما اگه با استاد مکاتبه میکنی همون برای اثبات اینکه سطح مورد نظرشون رو داری خوبه. اما به بخش رسمی قضیه که برسه نیاز به ایلتس ابدیت داری
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical/Electrical Engineering

سلام دوستان پیشاپیش از وقتی که میذارید برای خوندن پیام تشکر میکنم.

در قضیه مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا میگن که مدرک آیلتس خودش امتیاز داره و امیتاز محسوب میشه. واسه دانشگاه ها که میخوایم مدرک زبان ارائه بدیم آیلتس آکادمیک هستش بعد آیا همین آیلتس آکادمیک واسه قضیه مهاجرت هم امتیاز محسوب میشه یا باید آیلتس جنرال بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    سایتی رو میشناسید که آنلاین . آزمون سطح یابی داشته باشه؟؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)