صفحه 67 از 78 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز کمک نکردن ما ایرانی جماعت بهم شهره افاق هستش و اینکه همه منتظر لقمه اماده هستن. ولی راجب سوال شما یه سایت میدم بهتون جزء سایتهای عالی ایلتس هستش .دوستان تنبل هم اگر لطف بکن اطلاعاتشون رو در اختیار برادر و خواهر های خودشون بزارن بد نیست .حرف داداشمون کاملا درسته کمک نمی کنید. این ادرس سایت داداش http://www.ielts-blog.com/category/i...essays-band-5/ به ترتیب می تونی متن های رو که نمره 5 تا 8 گرفتن رو ببینی و مقایسه بکنی چون زیر غلط هاشون رو مشخص کرده. موفق باشی
    سلام، خیلی ممنون از پاسختون اخرش یکی جواب داد بله قبلا این سایت رو دیدم و واقعا مفیده و خوبه . ولب مشکل من بیشتر اینکه خب واقعا این دوستانی که میگن رایتینگ مثلا 5 یا 5.5 شدیم در حالی که در حد 7 بودن به قول خودشون واقعا تونستن در حد همون مثال های سایتی که دادید در band 7 رایتینگشون رو بنویسن و اینجوری تازه 5 یا 5.5 شدن اگر اینجوریه که اعلام کنند اینجا و رایتینگشون رو با وجدان و خلوص واقعی ( نه دستکاری شده و تصصیح شده) اینجا بگذارند تا قضیه واسه همه روشن و واضح بشه. ولی دیگه من واقعا اعتمادی به این حرف ها ندارم و می دونم چیزی جز شایعه و بزرگنمایی بیش از اندازه نبوده، منکر این نیستم که شاید اصلا نسبت به قبل تغییری نکرده ولی دیگه اختلاف اینقدری فقط نشان دهنده ضعف شخص در رایتینگ و کپی کردن جملات و کلیشه ای و غلط نوشتن بوده یا انتظار بیش از حد خود و یا اغراق در گفتن نمره دیگر قسمت های ازمون داده شده هستش و مشکلاتی از این قبیل که نمیدونم چرا اینجوری میکنند بعضی ها،،،، من در خیلی از فروم های دیگه خارجی در مورد تغییر محسوسی در نمره رایتینگ پرس و جو کردم که جوابهای اینقدر عجیبی مانند فروم اینجا ندیدم فقط بیشتر این رو گفته بودن که تصصیح رایتینگ دیگر در کشور استرالیا و دیگر کشور های مربوطه رسمی idp بررسی میشه.
    در هر صورت ممنون از مسئولیت پذیریتون که کمک کردید و پاسخی دادید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان در مباحث قبلی در ارتباط با امتحان ایلتس در سایر کشورها بحث شده ولی من دوس دارم دوستان باز نظرات شخصی شون رو بدن تا بقیه هم بتونن نتیجه گیری بکنن.خوب اونجور که بعضی ها میگن انگا رتو ایران نواقصی پیش امد کرده .البته مساله رفت و امد هم هست.ولی به شخصه من هر چیزی رو که منطقی تر باشه می پسندم.لطفا نظرات و تجربیات خودتون رو بی دغدغه و اغراق بفرمایید اگر تجربه داشتین.
    با سپاس
    سلام ، والا من شخصا نه میگم اینکار را بکنید یا نکنید ولی به نظرم اگر منظورتون از دادن ایلتس در کشوری دیگر فقط در باب کیفیت برگزاری ازمون هست که دوستانی که تجربه کردن هر دو کشور رو باید جواب بدن ولی اگر از نظر من فقط منظورتون بد شدن نمرات رایتینگ هستش با توجه به گفته های اخیر دوستان ، من اصلا پیشنهاد نمیکنم فقط به خاطر نمره رایتینگ چنین کاری را انجام بدهید چون در هرصورت فرقی نمیکند همه یکجا و بدون مشخصات مرکز ازمون گیرنده توسط مصححان بررسی میشود با توجه به گفته شرکت های ازمون گیرنده ایران که من شنیدم پس فرقی نمیکند کجا ازمون بدهید. ولی بازم اگر از نظر کیفیت مراکز و مشکل withheld شدن نمرات و یا اصلا جواب نمرات یک سری از دوستان نیومده میرید جایی که نظم و ترتیب بهتری داشته باشد این دیگه بستگی به تجربه دوستان هستش و ممنون میشیم راهنمایی کنند

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

[QUOTE=ghana;2472064]سلام ، والا من شخصا نه میگم اینکار را بکنید یا نکنید ولی به نظرم اگر منظورتون از دادن ایلتس در کشوری دیگر فقط در باب کیفیت برگزاری ازمون هست که دوستانی که تجربه کردن هر دو کشور رو باید جواب بدن ولی اگر از نظر من فقط منظورتون بد شدن نمرات رایتینگ هستش با توجه به گفته های اخیر دوستان ، من اصلا پیشنهاد نمیکنم فقط به خاطر نمره رایتینگ چنین کاری را انجام بدهید چون در هرصورت فرقی نمیکند همه یکجا و بدون مشخصات مرکز ازمون گیرنده توسط مصححان بررسی میشود با توجه به گفته شرکت های ازمون گیرنده ایران که من شنیدم پس فرقی نمیکند کجا ازمون بدهید. ولی بازم اگر از نظر کیفیت مراکز و مشکل withheld شدن نمرات و یا اصلا جواب نمرات یک سری از دوستان نیومده میرید جایی که نظم و ترتیب بهتری داشته باشد این دیگه بستگی به تجربه دوستان هستش و ممنون میشیم راهنمایی کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

[QUOTE=ramehdi;2472174]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام ، والا من شخصا نه میگم اینکار را بکنید یا نکنید ولی به نظرم اگر منظورتون از دادن ایلتس در کشوری دیگر فقط در باب کیفیت برگزاری ازمون هست که دوستانی که تجربه کردن هر دو کشور رو باید جواب بدن ولی اگر از نظر من فقط منظورتون بد شدن نمرات رایتینگ هستش با توجه به گفته های اخیر دوستان ، من اصلا پیشنهاد نمیکنم فقط به خاطر نمره رایتینگ چنین کاری را انجام بدهید چون در هرصورت فرقی نمیکند همه یکجا و بدون مشخصات مرکز ازمون گیرنده توسط مصححان بررسی میشود با توجه به گفته شرکت های ازمون گیرنده ایران که من شنیدم پس فرقی نمیکند کجا ازمون بدهید. ولی بازم اگر از نظر کیفیت مراکز و مشکل withheld شدن نمرات و یا اصلا جواب نمرات یک سری از دوستان نیومده میرید جایی که نظم و ترتیب بهتری داشته باشد این دیگه بستگی به تجربه دوستان هستش و ممنون میشیم راهنمایی کنند.
    واسه من به شخصه نظم و ترتیب خیلی مهمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

دوستان گرامی من یک سوال داشتم برای مهاجرت به کانادا به نظر شما ایلتس جنرال راحتتر هست یا آزمون celpip که در دبی برگزار میشود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقايسه ي مراكز آزمون آيلتس با توجه به تجربيات كاربران(کدام مرکز را پیشنهاد میکنید؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta نمایش پست ها
    دوستان گرامی من یک سوال داشتم برای مهاجرت به کانادا به نظر شما ایلتس جنرال راحتتر هست یا آزمون celpip که در دبی برگزار میشود؟
    سلام
    به نظر من اگر در حال حاضر امادگیتون در حدی هست که بتونید در این ازمون ها شرکت کنید و نمره حداقل مورد نیاز رو بگیرید بهتون توصیه میکنم یک سری سوال از celpip ازمون رو بیارید فکر کنم نرم افزار های شبیه سازی شدش در اینترنت هست که به صورت افلاین و یا انلاین روی یکسری سرور ها باشه و از خودتون یک ازمون بگیرید و همچنین در یک ازمون ماک ایلتس جنرال همین اموزشگاه ها شرکت کنید و نمراتتون رو با هم مقایسه کنید و ببینید با کدوم نوع راحت ترید چون این آزمون ها هر دو استاندارد هستند و نمیشه گفت کدوم راحتره و با سطح زبان کمتری میشه نمره خوب گرفت ، ولی میتونید خودتون رو بسنجید که با ساختار کدوم ازمون راحتر هستید و مهارت های زبان انگلیسیتون با کدومشون کاهش پیدا نمیکنه. ولی اگر هنوز در سطحی نیستید که بتونید در ازمون ها نمرات حداقل (مثلا 6.5 ایلتس) بگیرید بهتون توصیه میکنم فعلا روی تقویت مشکلات جنرال سطح زبان انگلیسیتون کار کنید و ذهنتون رو درگیر این مسائل نکنید و بیشتر روی تقویت خودتون تمرکز کنید تا به سطح های حداقلی مورد نیاز برسید.
    نظر باقی دوستان هم جویا بشید شاید راهنمایی بهتر و بیشتری کردند. موفق باشید

سلام خدمت دوستان عزیزم ممنون میشم راهنماییم کنین چند تا سوال داشتم

1- بچه ها من میخام برای کانادا ایلتس بدم و حداکثر امتیازو بگیرم دو سال پیش یه ایلتس اکادمیک دادم و 6 شد و اومدم ایتالیا برای رشته مهندسی شیمی و الان سال سوم ارشد مهندسی شیمی هستم به زبانانگلیسی، میترسم از قسمت ریدینگ ایلتسو کمترین نمرمم هم مال ریدینگ هست، میخاستم بدونم تفاوت ریدینگ ایلتس اکادمیک با جنرال چیه و برای تقویتش چی کار میتونم بکنم؟

2-بچه ها برای امتحان بهتره ایتالیا امتحان بدم یا برگردم ایران بیام امتحان بدم؟
    3- برای رایتینگ قسمت اول ایلتس جنرال من ایده ای ندارم و میدونم برای اکادمیک باید ریپورت میدادیم از یه نمودار یا چنین چیزی ولی برای جنرال نمیدونم و به نطرتون چه زور میتونم یه منبع خوب برای اون قسمت پیدا کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiarash نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم ممنون میشم راهنماییم کنین چند تا سوال داشتم

1- بچه ها من میخام برای کانادا ایلتس بدم و حداکثر امتیازو بگیرم دو سال پیش یه ایلتس اکادمیک دادم و 6 شد و اومدم ایتالیا برای رشته مهندسی شیمی و الان سال سوم ارشد مهندسی شیمی هستم به زبانانگلیسی، میترسم از قسمت ریدینگ ایلتسو کمترین نمرمم هم مال ریدینگ هست، میخاستم بدونم تفاوت ریدینگ ایلتس اکادمیک با جنرال چیه و برای تقویتش چی کار میتونم بکنم؟

2-بچه ها برای امتحان بهتره ایتالیا امتحان بدم یا برگردم ایران بیام امتحان بدم؟
    3- برای رایتینگ قسمت اول ایلتس جنرال من ایده ای ندارم و میدونم برای اکادمیک باید ریپورت میدادیم از یه نمودار یا چنین چیزی ولی برای جنرال نمیدونم و به نطرتون چه زور میتونم یه منبع خوب برای اون قسمت پیدا کنم؟
    سلام
    در مورد سوال 1 و 3 شما برید به لینک ویکی همین فروم به ادرس زیر

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/IELTS

در مورد تمامی جزئیات ازمون چه اکادمیک و چه جنرال کاملا توضیح داده شده و در قسمت اخر توضیحات دو لینک برای بخش کتابخانه فروم و خود فروم مخصوص منابع مطالعاتی گذاشته که میتونید با مطالعه فروم منابع مناسب خودتون رو پیدا کنید یا در کتابخانه فروم دانلود کنید.

اما در مورد سوال دوم ، به نظر من همان ایتالیا اگر تشریف دارید ازمون را بدهید چون هیچ فرقی نداره کجا ازمون را بدهید در کل که دو مهارت listening , reading که اصلا تصحیح کردنش فرقی نمیکنه و به صورت دستور العمل ثابت و بدون تصمیم گیری انسانی هستش و در مورد , writing هم چه ایران باشید
    یا هر جای دنیا فرقی نمیکنه چون جدیدا کلیه برگه ها را بدون نشانی از محل برگزاری و اسم ازمون دهنده توسط کشور های مثل استرالیا که به صورت رسمی مصححان idp در انجا هستند بررسی میشوند. و speaking هم که فکر کنم شما که ارشد را به زبان انگلیسی دارید تمام میکنید با موضوعات speaking که خیلی جنرال و ساده هستند مشکلی نخواهید داشت.
    نظر باقی دوستانم میتونید بگیرید
    موفق باشید.

سلام دوستان.برای تحصیل در انگلستان آیلتس چه مراکزی معتبر است.با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    در مورد سوال 1 و 3 شما برید به لینک ویکی همین فروم به ادرس زیر

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/IELTS

در مورد تمامی جزئیات ازمون چه اکادمیک و چه جنرال کاملا توضیح داده شده و در قسمت اخر توضیحات دو لینک برای بخش کتابخانه فروم و خود فروم مخصوص منابع مطالعاتی گذاشته که میتونید با مطالعه فروم منابع مناسب خودتون رو پیدا کنید یا در کتابخانه فروم دانلود کنید.

اما در مورد سوال دوم ، به نظر من همان ایتالیا اگر تشریف دارید ازمون را بدهید چون هیچ فرقی نداره کجا ازمون را بدهید در کل که دو مهارت listening , reading که اصلا تصحیح کردنش فرقی نمیکنه و به صورت دستور العمل ثابت و بدون تصمیم گیری انسانی هستش و در مورد , writing هم چه ایران باشید
    یا هر جای دنیا فرقی نمیکنه چون جدیدا کلیه برگه ها را بدون نشانی از محل برگزاری و اسم ازمون دهنده توسط کشور های مثل استرالیا که به صورت رسمی مصححان idp در انجا هستند بررسی میشوند. و speaking هم که فکر کنم شما که ارشد را به زبان انگلیسی دارید تمام میکنید با موضوعات speaking که خیلی جنرال و ساده هستند مشکلی نخواهید داشت.
    نظر باقی دوستانم میتونید بگیرید
    موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadta نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای تحصیل در انگلستان آیلتس چه مراکزی معتبر است.با سپاس.
    سلام
    لیست مراکز معتبر برگزاری ایلتس را می توانید در سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org مشاهده کنید در سمت راست سایت گزینه آزمون های بین المللی را انتخاب کنید و در صفحه بعد هم لینک مربوطه مراکز معتبر برگزاری ایلتس را انتخاب کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)