صفحه 68 از 78 نخستنخست ... 185859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط akalateh نمایش پست ها
    به نظر من برای ثبت نام آزمون از خدمات ایرسافام استفاده کنید
    خدمات ایرسافام خوبه ولی مدتی هست خیلی از دوستان بخاطر برخورد پرسنل این مرکز ناراضی هستن و خب به طبع ازمونی سرنوشت ساز و پر استرسی مثل ایلتس که هزینه بالایی 950000 تومان هم داره برای خیلی افراد سخته که ریسک کنند اگر به تبلیغ موسسه پروشات باور داشته باشیم که دروغ نمیگن و بیخودی از امکاناتشون و پرسنلشون تعریف نمیکنند تو سایت رسمشون فکر کنم موسسه پروشات موسسه خوبی باشه چون حتی به قول خودشون ازمون های ماک(ازمایشی) رو هم عینن در محل ازمون اصلی و با همان امکانات اصلی برگزار میکنند که خیلی خوبه که قبل از ازمون اصلی میتونی اون شرایط رو دقیقا تجربه کنی ولی بازم میگم اگر الکی نباشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام دوستان ، فکر کنم توی پنج تا تایپک مربوط به ایلتس این حرفم رو گفتم اصلا کسی اهمیت نداده( دیگه خداییش یکم مشکوک شدم به واقعیت ماجرا) و هیچکس جواب نداد تا به بقیه کمک کنند تنها درخواستم هم این بود کسانی که میاد میگید کلیه مهارت ها رو 7 رو بالا شدید ولی رایتینگ رو 5.5 یا5 شدید و در حقتون ظلم شده ، خب یه لطفی بکنید همون essay ازمون رو که نوشتید یه تقریبا نزدیک بهش رو اینجا تایپ کنید اصلا بدونیم شما چه جوری نوشتید که بقیه رو بالا 7 شدید و رایتینگ رو 5.5 ،،،،،، ولی انگار دوستان یا فقط میخوان بگن تقصیر نحوه بررسیه یا چیزهای عجیب غریب دیگه و اصلا کسی به خودش زحمت نداده که جوابم رو توی این یک هفته توی چند تایپک مختلف بده حتی اصلا بیاد بگه نمینویسم خودت برو ازمون بده. ، اصلا کسی جوابگو نیست همینجوری مییاد میگید کم شدم و میرید کلی هم شایعه سازی میکنید که چی شده و فلان شده ایلتس سخت شده.....! به خدا سخت نیست به بقیه دوستانتون کمک بکنید و essay هاتون رو توی یه تایپک جدید بزارید هم ایده میدید هم بقیه، و هم اشتباهات شما رو تکرار نمیکنند و به هم کمک میکنید ولی انگار کسی اصلا براش مهم نیست و انگار کنکوره که اگه به اون بگی چی چی میشه طرف ازت میزنه جلو و تو عقب میمونی واقعا من تعجب کردم از این رفتار دوستان. خیلی برام عجیبه چون قبلا هر سوالی و تقاضایی داشتم سریع دوستان در تایپک های دیگه کمک میکردن ولی انگار کسی در تایپک های ایلتس اصلا نمیخواد واقعیت این رایتینگ کم گرفتن ها رو خیلی واضح و راحت بگه تا همه ببینن چقدر خوب بنویسی هم کم میگیری
    ولی خب احتمال این رو هم میدم دوباره این پستم هم یا جواب نمیدید یا کلا زحمت میکشید حذف میکنید
    من تو ماه اپریل دو بار امتجان آیلتس دادم، یکی جنرال و یکی آکادمیک. overall جفتش شدم 7.5.

ولی نمره رایتینگ آکادمیک شدم 6 (در حالیکه مثلا ریدینگ شدم 9)، و نمره رایتینگ جنرال شدم 6.5.

شک نکنید که نمره رایتینگ رو به ماهایی که توی ایران امتحان میدیم فوق العاده پایین میدن، و من ایده ای ندارم دلیل اصلیش چی میتونه باشه.

Junior Member

سلام من نتيجم شده R:8 S:7 L:7 وليW: 5/5 كه خب نمي دونم چرا واقعا انقد كم شده اورال هم ٧ . مي خوام بدونم من شانسي دارم واسه پذيرش گرفتن از كانادا با اين نمره يا بايد باز امتحان بدم؟
    مي خوام بدونم كشي همچين تجربه اي داره ايا؟
    ممنونم ازتون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط elmirrraaa نمایش پست ها
    سلام من نتيجم شده R:8 S:7 L:7 وليW: 5/5 كه خب نمي دونم چرا واقعا انقد كم شده اورال هم ٧ . مي خوام بدونم من شانسي دارم واسه پذيرش گرفتن از كانادا با اين نمره يا بايد باز امتحان بدم؟
    مي خوام بدونم كشي همچين تجربه اي داره ايا؟
    ممنونم ازتون
    فکر میکنم بتونی ولی عوضش یه کلاس تقویتی برات میزارن که اونم هزینه داره

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiarash نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم ممنون میشم راهنماییم کنین چند تا سوال داشتم

1- بچه ها من میخام برای کانادا ایلتس بدم و حداکثر امتیازو بگیرم دو سال پیش یه ایلتس اکادمیک دادم و 6 شد و اومدم ایتالیا برای رشته مهندسی شیمی و الان سال سوم ارشد مهندسی شیمی هستم به زبانانگلیسی، میترسم از قسمت ریدینگ ایلتسو کمترین نمرمم هم مال ریدینگ هست، میخاستم بدونم تفاوت ریدینگ ایلتس اکادمیک با جنرال چیه و برای تقویتش چی کار میتونم بکنم؟

2-بچه ها برای امتحان بهتره ایتالیا امتحان بدم یا برگردم ایران بیام امتحان بدم؟
    3- برای رایتینگ قسمت اول ایلتس جنرال من ایده ای ندارم و میدونم برای اکادمیک باید ریپورت میدادیم از یه نمودار یا چنین چیزی ولی برای جنرال نمیدونم و به نطرتون چه زور میتونم یه منبع خوب برای اون قسمت پیدا کنم؟
    خوب جنرال خیلی اسونتره یبار امتحان بکنید متوجه میشی که تفاوتشون در حد 1 نمره است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- دانشگاه سراسری امحقق اردبیلی

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام دوستان
    من در مورد نوع آزمون سوال دارم میخوام ببینم آزمون تافل بدم یا آیلتس؟
    این رو هم بگم که من پارسال نمره 5.5 آیلتس رو گرفتم ولی الان تا اسفند 96 باید مدرکم رو بگیرم
    ممنون می شم کمکم کنید

در مورد سوال آیلتس یا تافل قدم اول این هست که ببیند چی از شما می خوان!

اصولاً برنامه های مهاجرتی آیلتس جنرال رو می پذیرن
    دانشگاه ها تافل و آیلتس آکادمیک رو میپذیرن.

اگر ملاکتون کسب نمره بالاتر هست میشه گفت آیلتس تست تکنیک پذیرتری هست. با مثال خدمتتون عرض میکنم. شما در آیلتس چهار مهارت رو امتحان میدید که مطلقاً ربطی به هم ندارن کسی که اسپکینگ شما رو نمره میده بعیده رایتینگ شما رو ببینه و بخش ریدیینگ فقط از شما پاسخ دادن به سوالات رو میخواد نه چیز دیگه ای. در تافل اما مهارتها در حدی با هم ترکیب شدن و برای مثال کیفیت درک مطلب شما در ریدینگ و قدرت لسنینگ شما در بخش رایتینگ هم مورد سوال قرار میگیره یعنی شما باید رایتینگتون رو بر اساس متنی که میخونید و چیزی که میشنوید بنویسید زمانی که مهارتها ترکیب میشن استفاده از تکنیک سخت تر میشه.

در نهایت میتونم بگم آیلتس رو راحت تر از تافل میشه گول زد و تست تکنیک پذیرتر هست.

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگر کسی میتونه من را راهنمایی کنه.
    من امتحان آیلتس بریتیش کنسل سنتر استانبول دادم ولی نمرم 6 شده و من 6.5 نیاز دارم برای بعضی از دانشگاه های مد نظرم. اگر من یکبار دیگه امتحان بدم آیا امتحان قبلیم دیگه اعتبار نداره ؟ یا هردو نمرم معتبر هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-esf نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگر کسی میتونه من را راهنمایی کنه.
    من امتحان آیلتس بریتیش کنسل سنتر استانبول دادم ولی نمرم 6 شده و من 6.5 نیاز دارم برای بعضی از دانشگاه های مد نظرم. اگر من یکبار دیگه امتحان بدم آیا امتحان قبلیم دیگه اعتبار نداره ؟ یا هردو نمرم معتبر هست؟
    هر دو معتبر هستن.

Junior Member

سلام
    من توی اموزشگاه سفیر توی سطح اول اینترمدییت هستم
    نمره 6 احتیاج دارم و باید تا اواسط بهمن هم این نمره رو بگیرم
    میشه راهنماییم کنین چیکار باید بکنم تا بتونم به اون نمره برسم؟؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)