صفحه 73 از 78 نخستنخست ... 2363646566676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

درود، بنده می‌خواهم به‌صورت خودآموز این مدرک رو بگیرم. یک آزمون آنلاین دادم که به بنده کتابِ سطح دو English Result پیشنهاد شد. دم و کتاب رو بارگیری کردم و روی گوشی هوشمند نصب کردم متأسفانه همه کتاب انگلیسی هست من برای گیرایی بهتر به زبان پارسی نیاز دارم و نمی‌توانم به‌تنهایی همه متون گنجانده شده در کتاب رو به انگلیسی بخوانم. می شه بهترین منابع رو به بنده معرفی کنید؟ که به‌صورت پارسی و روان با شه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط R0rke نمایش پست ها
    درود، بنده می‌خواهم به‌صورت خودآموز این مدرک رو بگیرم. یک آزمون آنلاین دادم که به بنده کتابِ سطح دو English Result پیشنهاد شد. دم و کتاب رو بارگیری کردم و روی گوشی هوشمند نصب کردم متأسفانه همه کتاب انگلیسی هست من برای گیرایی بهتر به زبان پارسی نیاز دارم و نمی‌توانم به‌تنهایی همه متون گنجانده شده در کتاب رو به انگلیسی بخوانم. می شه بهترین منابع رو به بنده معرفی کنید؟ که به‌صورت پارسی و روان با شه
    با توجه به توضیح شما، شرایطتون برای آمادگی آزمون آیلتس فراهم نیست. معمولا کسی باید برای آیلتس شروع به آماده شدن بکنه که بتونه به زبان انگلیسی کتابها و دستورالعمل های اون و بخونه و بفهمه.
    بنابراین به شما پیشنهاد می کنم ابتدا به افزایش سطح عمومی زبان انگلیسی بپردازین، بعد از اینکه در حد B1 شدین، شروع به سلف استادی بکنین.
    یادگیری انگلیسی به زبان فارسی اساسا کار درستی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    با توجه به توضیح شما، شرایطتون برای آمادگی آزمون آیلتس فراهم نیست. معمولا کسی باید برای آیلتس شروع به آماده شدن بکنه که بتونه به زبان انگلیسی کتابها و دستورالعمل های اون و بخونه و بفهمه.
    بنابراین به شما پیشنهاد می کنم ابتدا به افزایش سطح عمومی زبان انگلیسی بپردازین، بعد از اینکه در حد B1 شدین، شروع به سلف استادی بکنین.
    یادگیری انگلیسی به زبان فارسی اساسا کار درستی نیست.
    ممنون دوست من! بله باید من رو ببخشید من هدف اصلیم یادگیری زبان برای ترجمه مقالات و کتب هست برای حرفه‌ای که درش مشغولم. و خواستم مدرکش(IELTS) رو هم تهیه کنم. بله بنده در سطح مبتدی هستم و نیازمند تمرین و تکرار بیشتری هستم از آنجایی که سطح دسترسی کاربری بنده پایین است و نمی‌دانم دقیق کجا سؤالم را مطرح کنم در این انجمن دسته‌بندی‌های انجمن برای بنده کمی گمراه‌کننده هست. در هر حال شما چه منابعی رو با شرایط بنده می‌توانید معرفی کنید؟ اگر اینجا مکان مناسبی نیست یک پ.خ به بنده ارسال کنید. تشکر
    ویرایش توسط R0rke : July 22nd, 2018 در ساعت 08:02 PM دلیل: غلط املایی

سلام دوستان

ایا در بخش رایتینگ ازمون بهمون چک نویس هم میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ایا در بخش رایتینگ ازمون بهمون چک نویس هم میدن؟
    سلام.. انقد تند نویس هستید که وقت میکنید اول داخل چرک نویس بنویسید بعد وارد برگه دیگه کنید؟!
    نه فقط چند ورق کاغذ هست که تو همون می نویسید. از پاک کن میتونید استفاده کنید..

من از ابرو هم استفاده کردم و 6.5 شدم ولی شما نکنید میگن ضایعه

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. انقد تند نویس هستید که وقت میکنید اول داخل چرک نویس بنویسید بعد وارد برگه دیگه کنید؟!
    نه فقط چند ورق کاغذ هست که تو همون می نویسید. از پاک کن میتونید استفاده کنید..

من از ابرو هم استفاده کردم و 6.5 شدم ولی شما نکنید میگن ضایعه
    اخه تا ادم بخواد سر و ساموني به نوشتش بده كلي بايد پاك كنه و جمله بنديش رو عوض كنه. حالا در كل از اون چند ورق ميشه بعنوان چك نويس استفاده كرد؟

اخه تا ادم بخواد سر و ساموني به نوشتش بده كلي بايد پاك كنه و جمله بنديش رو عوض كنه. حالا در كل از اون چند ورق ميشه بعنوان چك نويس استفاده كرد؟
    باید تمرین کنید که بدون خط زدن و پاک کردن بنویسید، مشکل کاغذ اضافی نیست ، مشکل اینه که زمان محدود است

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

آها یه چیزیو یادم رفت.. روی برگه ای که سوالا هست میتونید ازش بعنوان چرک نویس استفاده کنید..

شاید بعضی وقتا بخوایم ساختار یه جمله ای رو پس و پیش کنیم تا به به یه جمله ی مطلوب برسیم. این موقع ها نوشتن و پاک کردن وقت یر هم هست..
    ولی در حالت کلی توصیه این دوست بالایی که تمرین بیشتر رو برای پرهیز از چرک نویسی پیشنهاد کردن درسته..

با سلام من به یک معلم خصوصی که قبلا ممتحن IELTS بوده احتیاج دارم که 3-4 مرتبه writing و به خصوص speaking من را چک بکنه. اگر کسی را در اصفهان میشناسید به من هم بگید. مرسی.
    با اسکایپ و اینترنتی هم شاید بد فکری نباشه. مهم این هست که استاد شناخته شده باشده که قبلا ممتحن بوده.

Junior Member am8in آواتار ها

جنرال یا اکادمیک؟ از نظر سختی ازمون چقدر متفاوت هستن؟
    برای دانشگاه میخوام اما فک نمیکنم برای جایی که میخوام اقدام کنم چندان مهم باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)