صفحه 76 از 78 نخستنخست ... 2666676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نمره اورال آکادمیک 6 شدم و ریدینگ از 5 نمیتونم بالا ببرم. ممنون میشم منابع ریدینگ واسم معرفی کنید. من کل تکنیک های ریدینگ از سایت ها و کتاب ها خوندم ولی نمره بالا نمیره.
    برای تست زدن یکی از بهترین منابع سری آیلتس کمبریج هست ولی برای تقویت مهارت خواندن باید عادت کنید که روزانه متون انگلیسی مطالعه کنید ، کتاب یا مجله یا کلا هرمطلبی که به زبان انگلیسی نوشته شده.

سلام دوستان من توی آزمون آیلتس ثبت نام کردم (موسسه پروشات)
    اطلاعاتم رو فرستادم و کاملا تایید شده هم توسط ایمیل پروشات و هم سایت آیلتس
    هفته دیگه امتحان دارم که الان دیدم توی خود سایت پروشات فارسی زدن سه ماه اعتبار پاسپورت می خواد ولی هیچ جای دیگه نگفتن چه انگلیسی چه فارسی حتی قبل از پرداخت که مدارک رو تایید می کنند ایرادی نگرفتن پاسپورت من بعد از آزمون کتبی ۲.۵ ماه اعتبار داره مشکلی برای من روز آزمون پیش میاد خواهش می کنم بگین خیلی استرس دارم :’(

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemehpour نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی آزمون آیلتس ثبت نام کردم (موسسه پروشات)
    اطلاعاتم رو فرستادم و کاملا تایید شده هم توسط ایمیل پروشات و هم سایت آیلتس
    هفته دیگه امتحان دارم که الان دیدم توی خود سایت پروشات فارسی زدن سه ماه اعتبار پاسپورت می خواد ولی هیچ جای دیگه نگفتن چه انگلیسی چه فارسی حتی قبل از پرداخت که مدارک رو تایید می کنند ایرادی نگرفتن پاسپورت من بعد از آزمون کتبی ۲.۵ ماه اعتبار داره مشکلی برای من روز آزمون پیش میاد خواهش می کنم بگین خیلی استرس دارم :’(
    اصلا روز آزمون چک می کنن تاریخ انقضا رو؟☹️☹️☹️

با مرکز آزمون تماس بگیرید و از خودشون سوال کنید

سلام. پاسپورت رو خیلی دقیق نگاه نکردند برای من. بیشتر اسم و عکس رو بررسی کردن.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای یه دانشگاه دارم اپلای میکنم. تو قسمت اپلود مدارک موندم نمره ی زبانم که ایلتس دارم رو چ جوری اپلود کنم.. یعنی اسکن نمراتم رو اپلود کنم کافیه؟ یا باید جایی که امتحان دادم بفرسته براشون؟ خودم ایمیل زدم و پرسیدم و اینجوری جواب دادن بهم:

All supporting documentation for your application, including English proficiency results, must be uploaded to the Document Upload Portal by the applicant, when prompted to do so, upon submission of an application. Please do not mail documents to the University.

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یه دانشگاه دارم اپلای میکنم. تو قسمت اپلود مدارک موندم نمره ی زبانم که ایلتس دارم رو چ جوری اپلود کنم.. یعنی اسکن نمراتم رو اپلود کنم کافیه؟ یا باید جایی که امتحان دادم بفرسته براشون؟ خودم ایمیل زدم و پرسیدم و اینجوری جواب دادن بهم:

All supporting documentation for your application, including English proficiency results, must be uploaded to the Document Upload Portal by the applicant, when prompted to do so, upon submission of an application. Please do not mail documents to the University.
    ازتون خواستن که اسکن نتیجه امتحان ایلتس رو اپلود کنید و فعلا همین براشون کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    ازتون خواستن که اسکن نتیجه امتحان ایلتس رو اپلود کنید و فعلا همین براشون کافیه
    یعنی منظورشون از اینکه گفته do not mail ، این هست که نه پستی و نه الکترونیکی پست نکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    یعنی منظورشون از اینکه گفته do not mail ، این هست که نه پستی و نه الکترونیکی پست نکنیم؟
    بله ، منظورشون این هست که فقط در سایت آپلود کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس"عصر دین و دانش "( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام در مورد نحوه آزمون، آیا پاسخنامه های لیسنینگ و ریدینگ و رایتینگ جدا جدا داده می شود؟ در کل بین همه مراکز کدام بهتر هستند؟ بین مشهد و تهران کدام؟ دوستانی که تجربه کرده اند و یا آشنایی دارند لطفأ نظر بدهند. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)