صفحه 77 از 78 نخستنخست ... 27676869707172737475767778 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام دوستان
    کسی 14 مارس آزمون آیلتس داده؟ آیا نتایجش اعلام شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی 14 مارس آزمون آیلتس داده؟ آیا نتایجش اعلام شده؟
    بله من دادم چهارشنبه هفته پیش اعلام شده.

Junior Member

سلام دوستان،
    من حدود 4 ماهه که امتحان آکادمیک آیلتس رو دادم و متاسفانه نمره ی 6.5 گرفتم البته باهاش میشه برای بعضی از دانشگاه ها اقدام کرد ولی شانس خودم رو پایین تر آوردم.
    اگر بخوام یه آزمون دیگه شرکت کنم کدوم نمره برای دانشگاه مد نظره؟ یعنی دانشگاهی که میگه مستقیما خود سایت آیلتس نمره رو باید براشون بفرسته بالاترین نمره ی من رو میفرستند یا آخرین نمره ای رو که به دست اوردم؟؟
    ممنون

Junior Member

یه سوال دیگه هم در مورد آیلتس داشتم و اون اینه که از نظر حرف زدن من به نسبت روان حرف میزنم و لهجه ی قابل قبولی دارم ولی ایرادم اینه که خیلی ساده حرف میزنم و از لغاتکمتر رایج، کالوکیشنهای به خصوص مربوط به هر موضوع کم استفاده میکنم و علتشم اینه که هم بلد نیستم هم نمیتونم به خاطر بسپارم.
    آیا منبع خوبی برای این ضعف من میشناسید بهم معرفی کنید؟؟ مثلا کتاب کالوکیشن کمبریج رو دارم ولی کالوکیسنهایی که سر کلاس یاد میگرفتیم بیشتر حالت اصطلاح داشت تا خود کالوکیشن مثلا میخوام بگم طرف خورۀ فیلمه یا غیره فکر میکنم اینا بیشتر اصطلاحه. در هر صورت فکر میکنم در این قسمتهای لغوی مشکل دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

برای رایتینگ هم همه اعتراض داشتند که خیلی بد صحیح میشه و نمیشه نمره ی 7 گرفت آیا اینطوره واقعا؟؟ برای اون هم من مشکل منبع کالوکیشن و لغت دارم اگر راهنمایی کنید باز ممنون میشم.

Junior Member

سلام ببخشید یه تاپیکی بود که هر کسی راجع به موسسات و مدرسین زبان اطلاعات میگرفت و میداد.میشه لینکش و بزارید.

Junior Member

سلام دوستان. آیا مرکز یا موسسه ای رو که تصحیح رایتینگ رو انجام بده (با دادن نمره واقعی یا نزدیک به اون) میشناسید؟ آفرینش چطور هست؟

Junior Member

سلام
    امکان ثبت نام ایلتس بدون پاسپورت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lisa90 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم در مورد آیلتس داشتم و اون اینه که از نظر حرف زدن من به نسبت روان حرف میزنم و لهجه ی قابل قبولی دارم ولی ایرادم اینه که خیلی ساده حرف میزنم و از لغاتکمتر رایج، کالوکیشنهای به خصوص مربوط به هر موضوع کم استفاده میکنم و علتشم اینه که هم بلد نیستم هم نمیتونم به خاطر بسپارم.
    آیا منبع خوبی برای این ضعف من میشناسید بهم معرفی کنید؟؟ مثلا کتاب کالوکیشن کمبریج رو دارم ولی کالوکیسنهایی که سر کلاس یاد میگرفتیم بیشتر حالت اصطلاح داشت تا خود کالوکیشن مثلا میخوام بگم طرف خورۀ فیلمه یا غیره فکر میکنم اینا بیشتر اصطلاحه. در هر صورت فکر میکنم در این قسمتهای لغوی مشکل دارم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

برای رایتینگ هم همه اعتراض داشتند که خیلی بد صحیح میشه و نمیشه نمره ی 7 گرفت آیا اینطوره واقعا؟؟ برای اون هم من مشکل منبع کالوکیشن و لغت دارم اگر راهنمایی کنید باز ممنون میشم.

سلام دوست عزیز نمیدونم هنوز نیاز به یادگیری لغت داری یا نه ولی مسیری که من خودم دارم میرم و خیلی کمک میکنه که لغات را یاد بگیرم اینه هر لغتی که جدید میبینم براش چند هم معنی مینویسم و در قالب های مختلف verb,noun,adjective or adverb باهاشون جمله میسازم این باعث میشه هم تنوع یادگیریم برای یه معنی بره بالا و هم استفادشون در ساختارهای گوناگون جمله را یاد بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد قسمت listening
    سرعتی که در تست های آیلتس کمبریج صدا پخش میشه چقدر با آزمون واقعی فرق دارد؟ آیا اصلا تفاوت چشمگیری دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazinux نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم در مورد قسمت listening
    سرعتی که در تست های آیلتس کمبریج صدا پخش میشه چقدر با آزمون واقعی فرق دارد؟ آیا اصلا تفاوت چشمگیری دارد؟
    خیر، عین هم هستند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)