صفحه 9 از 78 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 777

موضوع: سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

سلام به همه من واسه 7 دسامبر ایلتس تهران ثبت نام کردم امروز فیش رو اپلود کردم اما واسه من ایمیل تایید نیومده..... میتونم بپرسم کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام کسی میدونه امتحان بعد از 14 سپتامبر کی هست؟

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

سلام من پارسال یه آیلتس دادم 6.5 شدم الان اگه یکی دیگه بدم نمرم کمتر
    شد آیا میتونم بگم مرکز آزمون اون یکی نمره رو فقط برای دانشگاه بفرسته؟ یا اون نمره قبلیم سوخت میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    سلام من پارسال یه آیلتس دادم 6.5 شدم الان اگه یکی دیگه بدم نمرم کمتر
    شد آیا میتونم بگم مرکز آزمون اون یکی نمره رو فقط برای دانشگاه بفرسته؟ یا اون نمره قبلیم سوخت میشه؟
    الیته دیدم که یکی از بچه ها گفته بودن امکانش هست(http://www.applyabroad.org/forum/sho...مرات-IELTS) اما خود من تو سایت http://www.ielts.org/test_takers_inf...est_score.aspx چیزی پیدا نکردم ...ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

Junior Member

سلام من از نتیجه امتحانم راضی نیستم میخوام دوباره امتحان بدم میتونم دوباره ثبت نام کنم یا باید فاصله ای بین دو آزمون باشه؟

Junior Member

بچه ها سلام. كسي مي دونه چطور مي تونم candidate number آزمون 10 اكتبر 2013 دانشگاه آزاد رو پيدا كنم؟ تو سايت result.ielts.org چك كردم ولي نتيجه اي نداشت يعني پيغام NO RESULT IELTS FOUND اومد مرسي از راهنماييتون.

سلام من یه مشکلی‌ دارم و اونم ترس از آیلتس کسی‌ میتون کمکم کنه؟که چجوری رفعش کنم؟

Junior Member

سلام
    آقا من الان داشتم یه برنامه رو میدیدم که مربوط به مهاجرت به آمریکا هست (به دلیل قوانین فروم اسم وکیل رو نمیگم ولی طرف یه وکیل با اطلاعات کامل بود) ، یه چیزی گفت که برام خیلی عجیب بود
    ایشون گفت برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا، تا برا آزمون آیلتس آماده نشدین، تو آزمونش شرکت نکنین چون اگه مثلا نمره ی اولتون 5 بشه و دفعه دوم 7 بگیرین، هر دو نمره به دانشگاه ارسال میشه و طبق قانون دانشگاه های آمریکا میانگین نمره 5 و 7 در نظر گرفته میشه یعنی 6!!!!
    همچین چیزی درسته واقعا؟ خوب اگه این جوری باشه فرض کنید نمره 7 از آیلتس بخوایم و بر حسب اتفاق آزمون اول رو خراب کنیم و 5 بگیریم. این یعنی آزمون دوم رو باید 9 بگیریم تا میانگینش 7 بشه که تقریبا غیرممکنه. یه جورایی آدم می ترسه شرکت کنه که
    اگه این خبر درسته، این قانون واسه آزمون تافل هم هست یا نه؟؟
    ممنون

Junior Member

اگه از نتیجه امتحان راضی نباشیم میتونیم بلافاصله دوباره امتحان ببدیم؟

این حرف کذب محضه شما قبل از اینکه آزمون رو بدید بهتون یک فرم میدند که اون رو تکمیل کنید توی اون فرم میتونید اسم دانشگاهی که میخواهید بفرستید رو بنویسید که در این صورت ممکنه که دانشگاه از شما نمره اتون رو زودتر ببینه و اگر نخواهید هم میتونید اسم دانشگاهی رو در فرم اولیه ننویسید و نمره اتون رو ببینید و بعد بفرستید،
    در ضمن من دانشگاهی ندیدم که معدل نمره بگیره، این حرف الکیه یا حداقل من ندیدم.......

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedi85 نمایش پست ها
    سلام
    آقا من الان داشتم یه برنامه رو میدیدم که مربوط به مهاجرت به آمریکا هست (به دلیل قوانین فروم اسم وکیل رو نمیگم ولی طرف یه وکیل با اطلاعات کامل بود) ، یه چیزی گفت که برام خیلی عجیب بود
    ایشون گفت برای پذیرش در دانشگاه های آمریکا، تا برا آزمون آیلتس آماده نشدین، تو آزمونش شرکت نکنین چون اگه مثلا نمره ی اولتون 5 بشه و دفعه دوم 7 بگیرین، هر دو نمره به دانشگاه ارسال میشه و طبق قانون دانشگاه های آمریکا میانگین نمره 5 و 7 در نظر گرفته میشه یعنی 6!!!!
    همچین چیزی درسته واقعا؟ خوب اگه این جوری باشه فرض کنید نمره 7 از آیلتس بخوایم و بر حسب اتفاق آزمون اول رو خراب کنیم و 5 بگیریم. این یعنی آزمون دوم رو باید 9 بگیریم تا میانگینش 7 بشه که تقریبا غیرممکنه. یه جورایی آدم می ترسه شرکت کنه که
    اگه این خبر درسته، این قانون واسه آزمون تافل هم هست یا نه؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)