نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 130 از 130 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,294 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

پیش فرض پاسخ : آشنايي با دوستان داوطلب آزمون GRE (با رعایت فرمت پست اول تاپیک)

محمد قربانی
    آبادان
    مدیریت توریسم
    نوامبر 2014 آزمون دارم
    بدنبال پارتنر آنلاین میگردم
    ویرایش توسط nilo0far : May 20th, 2014 در ساعت 03:10 AM دلیل: اطلاعات تماس

محمدامین جوادی
    تهران
    ارشد مهندسی صنایع
    24 آگوست 2014 - 2 شهریور 93
    داوطلب برای PhD

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی
    با سلام

نظر به اینکه تاپیک مشابه در بخش study Groups موجود است این تاپیک بسته و بزودی حذف خواهد شد.
    پارتنر برای GRE (تبليغ اكيدا ممنوع!)

تیم مدیریت AA
    ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

Question درخواست کمک برای زمان امتحان

سلام. دوستان من تجربه ای توی آزمون های مورد نیاز آمریکا ندارم، هر چی هم اطلاعات گرفتیم از طریق همین سایت بوده. الان یه وضعیت سردرگمی دارم، نمی دونم باید تو همین تاپیک بنویسم یا جای دیگه، ولی گفتم حتما اینجا مطرح کنم بهتره.

من برای پاییز 2015، با یکی از دانشگاه های امریکا تقریبا به یه توافقی رسیدم. اما بهم گفتن که باید نمره GRE و تافل رو حتما باید بفرستم. مدرک ارشد و رکمند رو هم همون موقع میفرستم. ددلاینی که دادن 1 فوریه امسال میشه. حالا میخام ببینم برای این دو تا امتحان چه برنامه ریزی ای کنم. با توجه به اینکه رشته خودم تو مجموعه زبانه. ولی تا اوایل مهر باید وقت بزارم رو پایان نامم، پس هر برنامه ای بخوام بریزم از اون موقعست. اما نتونستم بفهمم زمان بندیم باید چجوری باشه؟

امتحان GRE رو تا کی میشه داد؟ آخریش کی میشه که به ددلاین 1 فوریه من برسه جواباش؟ و چون شنیدم که میگن پر میشه از کی باید ثبت نام کرد؟
    زمانی که طول می کشه برای اومدن نتایج آزمون کاغذی و کامپیوتری GRE چقدره؟

تافل چجوریه زمان بندی هاش؟ کدوم رو اول بدم بهتره؟ کی میشه؟

و مهمتر از همه اینکه من به خاطر ماهیت رشتم از ریاضیات دور بودم، دبیرستان ریاضی خوندم. از اون به بعد در حد جمع و تفریق

تو بخش وربال راحتم، رایتینگ هم اوکی. ولی کوان رو نمیدونم چی بخونم که کمک کنه نمرم خوب شه؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)