نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 1 از 130 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

Junior Member

پیش فرض Please Help- GRE

دوستانی که 5 آبات GRE میشه بگید در بخش اول Issue Topic ها در مورد چی بودند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Please Help- GRE

سلام،

من اونی رو که خودم جواب دادم و یادمه رو میگم:

" دانشگاهها باید از دانشجویانشون بخوان در زمینه های مختلف علمی درس بگذرونن و این بهترین مسیر برای تربیت دانسجویان Well Educated خواهد بود"

ApplyAbroad Veteran

ما توی پاسخنامه سوگند خوردیم که سوالا رو به کسی لو ندیم! ;D
    ولی کی به کیه! یک موضوع همین بود که فرمودن. اون یکی تقریبا شبیه این بود که: "امروزه ویدیو وسیله ی بهتری برای داکیومنت کردن وقایع است تا ثبت وقایع به فرمتهای دیگه" یه چیزی تو این مایه ها.

موفق باشی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

2. The video camera provides such an accurate and convincing records of contemporary life that it has become a more important form of documentation than written records.
    .Today's analysis is the tomorow's truths

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خداییش جفت topic ها آسون بود من بعضی تاپیک ها رو که میخوندم اصلا نمیفهمیدم چی میگه و من چی باید بنویسم ولی اینا خیلی خوب بودن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin
    2. The video camera provides such an accurate and convincing records of contemporary life that it has become a more important form of documentation than written records.
    دقیقا!!! آفرین به حافظه ی شما!
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

garshasbiali
    Guest

پیش فرض سوالات و آشنايي كلي درباره موضوعات "غير از مفاد امتحان GRE Gen و ثبت نام"

سلام

توی بولتن GRE نوشته که روز امتحان برای اثبات Identification باید عکس و امضای آدم توی پاسپورتش باشه (پاسپورت ما که امضا نداره) و توضیح داده که اگه پاسپورتتون عکس یا امضا نداره باید یه مدرک دیگه هم ارائه کنید. اما موضوع اینه که هیچ کدوم از اون مدارک ما هم امضا نداره. (گواهینامه و شناسنامه و ...) اگر کسی ایده ای داره لطفا کمک کنه. ممنون از همگی.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مدرک امضا دار ؟؟!!

این سوال قبلا هم مطرح شده بود. من وقتی می‌خواستم برم برای امتحان خودم پاسپورتم رو امضا کردم. من پاسپورت‌های جدید رو نمی‌دونم ولی پاسپورت‌های قبلی جای امضا داره و کافیه که خودتون امضاش کنید و احتیاجی به پروسه اداری خاصی هم نداره.

Junior Member

اگه می خوای ایران امتحان بدی که اصلاً نگاه نمی کنند! دست کم من موقع امتحان GRE که سنجش برگزار کرد پاسپورت بدون امضا برده بودم!

garshasbiali
    Guest

بله. من رفتم از اداره گذرنامه هم پرسیدم. اونا هم گفتن خودت امضا کن. ممنون از کمکتون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)