نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 10 از 130 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دوبار دادن امتحان GRE

والا من تو سایت چند تا از دانشگاهها یا online application دیدم که وقتی نمره رو میخواستن نیگفتن بیشترین نمره مجموع (یعنی Q+V مد نظرشون هست) مثلا Austin رو یادمه بقیه هم نوشته بودن (البته نه همه) ولی از این موضوع تقریبا مطمئن هستم. ETS نمیتونه دانشگاه رو مجبور به کاری منه و این کاری هست که معمولا خود دانشگاهها انجام میدن.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

اگر واقعاً بهترین نمره رو مد نظر قرار می دن و به نمره های قبلی زیاد توجه نمی کنن که خیلی خوبه ایشالا اینجوری باشه.

Senior Member maryamf آواتار ها

منم ديدم يه دانشگاهي(بنظرم maryland) گفته بود همه نمره هاتونو بنويسيد، اگه نمره آخرتون خوب بود ما اونو در نظر مي گيريم.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض How to estimate your IQ based on your GRE or SAT scores

1. Add up your Verbal + Quantitative scores.
    ...

http://www.iqcomparisonsite.com/GREIQ.aspx

This way of estimating was based simply on an interpolation between two points: 1) the theoretical average IQ of GRE takers= 115* with the average GRE V+Q score being 1035 in 1999-2000, and 2) the minimum IQ level of the Ultranet society= 164 with the accepted (old) GRE score being 1610. The resulting formula was IQ=26.8+0.085*GRE. The formula corresponded serendipitously well with existing critera. For example, the Triple Nine Society and IQuadrivium, both 99.9th percentile societies, accept GRE scores of 1460 or 1454 and IQ scores of 149 or 150. Intertel and the Top One Percent Society ask for IQs of 136 or 137 and a GRE score of 1300. Mensa asks for an IQ of 132 and asked for a V+Q score of 1250. You can see below how close the table came to these values (1.3 IQ points or less). The IQs referred to are on the 16 SD scale. I don't know if the IQ values much below 115 are as accurate or not.

پیش فرض پاسخ : How to estimate your IQ based on your GRE or SAT scores

I am not agree with the previous post since the value of the quantitative section and the verbal section are equal. As you know the quantitative section measures the IQ of a person much better. For instance according to this formula, a person with a quantitative score of 600 and verbal score of 600 has the same IQ as a person with a quantitative score of 800 and verbal score of 400!!! AS you know it is so hard to find a person with quantitative score of 600, but verbal score of 600 can be achieved with good knowledge of English language .l

Senior Member

پیش فرض GRE برای بار سوم؟؟؟؟

سلام. من یه بار GRE دادم: V:350, Q:770, A:3 . چون می خواستم نمره بیشتری بگیرم این هفته هم باز شرکت کردم که متاسفانه فکر می کنم اگر حتی نمره هام بدتر نشه، بهترم نمی شه. با توجه به اینکه من یه سال وقت دارم و اینکه ETS همه نمره های GRE یک داوطلب رو می فرسته برای دانشگاهها آیا به نظر شما باید بازم وقت بذارم و شرکت کنم ویا بهتره با همین نمره ها apply کنم و وقتم رو روی چیزهای دیگه متمرکز کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : GRE برای بار سوم؟؟؟؟

سلام
    GRE حساب و کتاب نداره.تازه شنیدم دوره بعدیش معلوم نیس کی تو ایران باشه.نمرتم که از 1100 بالا تره.
    اگه از لحاظ معدل و مقاله اوضات بد نیس، شاید بی خیال شی بهتر باشه.
    موفق باشی.
    Mostafa

من هم با نظر m.asadi موافقم.شايد بهتر باشه وقتت رو روي كاراي ديگه متمركز كني.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    سلام. من یه بار GRE دادم: V:350, Q:770, A:3 . چون می خواستم نمره بیشتری بگیرم این هفته هم باز شرکت کردم که متاسفانه فکر می کنم اگر حتی نمره هام بدتر نشه، بهترم نمی شه. با توجه به اینکه من یه سال وقت دارم و اینکه ETS همه نمره های GRE یک داوطلب رو می فرسته برای دانشگاهها آیا به نظر شما باید بازم وقت بذارم و شرکت کنم ویا بهتره با همین نمره ها apply کنم و وقتم رو روی چیزهای دیگه متمرکز کنم؟
    اگه بخواي از دانشگاه هاي خيلي خوب پذيرش بگيري و يه سال وقت داري به نظر من رو GRE كار كن چون خيلي اهميت داره. ولي اگه حالشو نداري يا مي دوني نمي توني زياد وقت بذاري برو روي مقاله و اينا كار كن. در ضمن اگه Q نمرت ايندفه هم 800 نشد اگه روش كار كني مي توني 800 بياري كه خيلي امتياز مثبتي حساب مي شه.

حالا زوده وايسا نمرت بياد ببين چي مي شه شايد تركونده بودي خودت خبر نداري
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

منم با ars موافقم..تا 30-40 روز دیگه نمرت میاد..اونوقت می تونی تصمیم بگیری..اگهQ 800 نشد و وقت واسه v داری( که فک کنم یه سال وقت خوبی باشه) اگه شرایط رفتن به 20تای اول رو داری GREرو یک بار دیگه امتحان بده..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)