نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما با توجه به زمان کمی که تا امتحان GRE باقی مونده

رأی دهندگان
36. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • روش اول: لغات رو به شکل طوطی وار و ماشینی و بدون کاربرد در جمله فقط حفظ کنیم (که مزیت این روش اینه که تعداد بیشتری لغت رو می شه حفظ کرد)

19 52.78%
  • روش دوم: وسواس بیشتری توی لغات به خرج بدیم و برای هر لغت کاربرد اون لغت رو در یک جمله هم بخونیم (مزیت این روش اینه که لغات رو به شکل عمیق تری یاد

17 47.22%
صفحه 106 از 130 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1294

موضوع: آرشيو پستهاي قديمي GRE

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد نمره ی GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط shadbasham1 نمایش پست ها
    دوستانی که نمره شون بالای 320 شده ممکنه لطف کنن و ارزیابی شون رو از راندمان عملکرد من در 6 ماه گذشته بگن.من احساسم اینه که به نسبت 6 ماه وقتی که هر روز 5تا 7 ساعت گداشتم نتیجه خوبی نگرفتم و بازده خوبی نداشتم.آیا این احساس صحیحه؟؟

وربال :154
    ریاصی : 169
    رایتینگ : 3

6 ماه تمام وقت خوندم.(روزی که شروع کردم، 7 اردیبهشت نمره ریدینگ و رایتینگ تافلم برابربا 28 بود)برای لغت ابتدا جزوه ماما ایسی وربال رو از همین فروم دانلود کردم.متود فوق العاده و رلونسی بالای لغات این جزوه باعث شد تا صفحه 87 این جزوه رو تا شهریور ادامه بدم. بعد از اون بارونز 3500 رو که فلشکارت هاش با نرم افزار جی ممورایز در همین فروم موجوده رو از شهریور شروع کردم و تا روز امتحان حدود 1500 تاش رو خونده بودم
    لغت امتحان هم چنان به سختی سابقه ولی سهم سوالات لغت از 54/76(71%سوالات) در فرمت قدیم به 24/50(48% سوالات) در فرمت جدید کاهش پیدا کرده. ریدینگ و تست های لغت بیگ بوک رو هم به موازات لغت کار کردم و از ریدینگ های بیگ بوک استفاده می کردم. رایتینگ هم 40 تا انشا کار کردم ولی 2 ماه مونده به امتحان(از شهرویور) تعطیلش کردم و حتی تست هم دیگه نتونستم بزنم(به خاطر فشار زیادی که لغت های بارونز از شهریور می اورد) که باعث شد سر جلسه خراب کنم. سر جلسه هم تونستم از 50 سوال امتحان 34 تا رو جواب بدم که 24 تاش لغت و 10 تاش ریدینگ بود.اگه رایتینگ رو تعطیل نمی کردم و تست زدن رو از شهریور ادامه میدادم با لغت هایی کمتر نمره ای بهتر می گرفتم. بقیه رو فقط فرصت کردم شانسی بزنم. لغت خوندن بدون نرم افزار کاملا بیهوده است.لغت رو از روی کاغذ بخونید تا اون رو تاچ کنید و با نرم افزار مرور کنید تا مرور ها منظم بشه. ریاضی امتحان هم واقعا ریسکی شده من فقط وقت کردم تا ریویو او مث ای تی اس رو بخونم و تمرینای تشریحیش رو حل کنم.دوسری تست ریاضی هم روز قیل امتحان زدم.برای نمره کامل لازمه که متاب نوا رو برای ریاضی بخونیم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%A7%D8%AA-GRE

http://www.applyabroad.org/forum/att...1&d=1317656377
    نمره شما خوبه ولی ای کاش AW رو کمی بهتر می گرفتید. اصلا هم نگران Q169/170 نباشید در امتحان جدید 170 گرفتن بسیار بسیار مشکل تر از 800 گرفتن در امتحان قدیمه. حیفه با این همه وقتی که برای امتحان گذاشتید٬ اگه فقط دو روز برای AW کار کرده بودید راحت 5 می گرفتید و نمره تون تقریبا "ایده آل" می شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : آشنايي با دوستان داوطلب آزمون GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط goly66 نمایش پست ها
    سلام
    ایا کسی هست که داوطلب آزمون جی-آر-ای 9 Feb باشه ولی موفق به ثبت نام نشده باشه؟
    من توی قسمت پرسش و پاسخ سنجش سوال پرسیدم در مورد تاریخ ثبت نام ،و گفتن هنوز اعلام نکرده .پس جای نگرانی نیست
    ولی خودمونیما کلـــــــــــی ترسیدم اخه ets رو چک کردم، جا نمیداد

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

سلام. من تو امتحان 20 اکتبر شرکت کرده بودم. نتیجم هم این بوده: وربال:143، کوانت: 161 و رایتینگ:3 ، اولاً که تو مقیاس قدیم نمرم چنده و اینکه با توجه به اینکه 1 ماه هم نخوندم نمرم در چه حدی بوده؟ ممنون .

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    سلام. من تو امتحان 20 اکتبر شرکت کرده بودم. نتیجم هم این بوده: وربال:143، کوانت: 161 و رایتینگ:3 ، اولاً که تو مقیاس قدیم نمرم چنده و اینکه با توجه به اینکه 1 ماه هم نخوندم نمرم در چه حدی بوده؟ ممنون .
    وربال 360 و کوانت 770. با توجه به زمان مطالعه تون نمره خوبیه و کلا نمره بدی نیست
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط shadbasham1 نمایش پست ها
    ممنونم.دوست دارم نظر vv_matin, kave6,s_mahmoud,omigaرو هم بدونم

دوست من، من که عددی نیستم!! این همه بزرگوار اینجا هستن.
    اما نظر حقیر رو بخواید، به نظر من که نمره خیلی خوبی دارید. نمره 320 گرفتن کار هر کسی نیست و خود من با این که 5 ماه خوندم، ولی امتحان اولم 310 شد و امتحان دومم هم روی حول و حوش 315 تا 320 بستم.
    از نظر نمره رایتینگ هم، من با فرمایش دوستمون S03 موافق نیستم که با دو روز خوندن میشد به 5 رسید! خیلی خیلی خیلی بعیده که کسی بتونه با دو روز وقت نمره 5 بگیره. من نمره رایتینگ تافلم 30 شد، و تو این 5 ماه هر هفته یک رایتینگ نوشتم. آخرش شدم 4.5. حالا بنده مقیاس مناسبی برای مقایسه سطح رایتینگ نیستم، اما عرضم اینه که 5 شدن کار بسیار سختیه. خیلی از دانشجوهای حتی انگلیسی زبان هم هدفشون رو روی 4.5 میگذارن که یک واحد انحراف معیار بالاتر از میانگین هست و نمره خوبی محسوب میشه.
    همه این ها رو گفتم، نمره رایتینگ رو هم دانشگاهها بعضاً ملاک قرار میدن، بعضاً هم نمیدن. بعضی دانشگاهها میگن کوانت انقدر، وربال انقدر، بعضی ها میگن کوانت انقدر، رایتینگ انقدر، بعضیها هم میگن کوانت و وربال روی هم انقدر. یعنی فرق هست بین دانشگاه تا دانشگاه. اما در کل به نظرم به عنوان یه دانشجوی خارجی، نمره رایتینگتون هم قابل قبوله. حالا اگر 3.5 بود بهتر بود، اما همین هم خوبه.
    در کل با توجه به باقی قسمتهای رزومه اتون، شانستون خیلی خوبه به نظرم.
    امیدوارم موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوست من، من که عددی نیستم!! این همه بزرگوار اینجا هستن.
    اما نظر حقیر رو بخواید، به نظر من که نمره خیلی خوبی دارید. نمره 320 گرفتن کار هر کسی نیست و خود من با این که 5 ماه خوندم، ولی امتحان اولم 310 شد و امتحان دومم هم روی حول و حوش 315 تا 320 بستم.
    از نظر نمره رایتینگ هم، من با فرمایش دوستمون S03 موافق نیستم که با دو روز خوندن میشد به 5 رسید! خیلی خیلی خیلی بعیده که کسی بتونه با دو روز وقت نمره 5 بگیره. من نمره رایتینگ تافلم 30 شد، و تو این 5 ماه هر هفته یک رایتینگ نوشتم. آخرش شدم 4.5. حالا بنده مقیاس مناسبی برای مقایسه سطح رایتینگ نیستم، اما عرضم اینه که 5 شدن کار بسیار سختیه. خیلی از دانشجوهای حتی انگلیسی زبان هم هدفشون رو روی 4.5 میگذارن که یک واحد انحراف معیار بالاتر از میانگین هست و نمره خوبی محسوب میشه.
    همه این ها رو گفتم، نمره رایتینگ رو هم دانشگاهها بعضاً ملاک قرار میدن، بعضاً هم نمیدن. بعضی دانشگاهها میگن کوانت انقدر، وربال انقدر، بعضی ها میگن کوانت انقدر، رایتینگ انقدر، بعضیها هم میگن کوانت و وربال روی هم انقدر. یعنی فرق هست بین دانشگاه تا دانشگاه. اما در کل به نظرم به عنوان یه دانشجوی خارجی، نمره رایتینگتون هم قابل قبوله. حالا اگر 3.5 بود بهتر بود، اما همین هم خوبه.
    در کل با توجه به باقی قسمتهای رزومه اتون، شانستون خیلی خوبه به نظرم.
    امیدوارم موفق باشید.
    دوست عزیز من با فرض اینکه ایشون وربال رو اینقدر خوب خوندند (و طبیعتا نوشته های زیادی رو خوندند) گفتم حدودا دو روز (مفید البته) برای رسیدن از 3 به 5 برای کسی که 40 تا Essay کار کرده و بیشترین هدفش یادآوری بوده کافیه چون این حد فاصله فقط و فقط تکنیکه و یادگرفتنی است و نه تمرین کردنی به علاوه من انگلیسی زبان که زیر 5 بگیره تا حالا ندیدم. واضحه از صفر تا 5 کار دو روز نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همگی دوستان، منم 20 اکتبر امتحان دادم .کوانت شدم 161 ، وربال 154 و رایتینگ 4. برای دکترای مکانیک دارم اپلای می کنم. به نظرتون نمره کم کوانت باعث می شه نتونم فاند بگیرم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MahSSa نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان، منم 20 اکتبر امتحان دادم .کوانت شدم 161 ، وربال 154 و رایتینگ 4. برای دکترای مکانیک دارم اپلای می کنم. به نظرتون نمره کم کوانت باعث می شه نتونم فاند بگیرم؟؟؟
    نمره gre فقط یه فاکتوره. بقیه موارد رزومتون هم مهمه. با اینحال به نظر من نمرتون اونقدرا هم بد نیست و بستگی داره برای چه دانشگاههایی بخواین اپلای کنین. با این نمره در دانشگاههای متوسط رو به بالا شانس دارین

دوستان بنظرتون با نمره ی 142 وربال، 162 کوانت و 3 رایتینگ و 85 تافل و معدل کارشناسی 15.58 شانسی برای فاند در مستر دارم؟

یکی از دوستای من با تافل 81 و GRE 1000 و معدل 15.7 برای مستر آمریکا از یه دانشگاه متوسط براحتی پذیرش با فاند گرفت! نه سابقه کار داشت و نه رزومه برجسته!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)